Produkty

Herbata Ziołowa

W naszej sekcji „Produkty” mówimy o interesujących jadalnych wiadomościach, które można znaleźć w supermarketach, małych sklepach i Internecie. W nowym numerze - herbata „Zioła”.

„Zioła” to herbata ziołowa w torebkach bez dodatków smakowych, słodzików, barwników, z dodatkiem jagód, przypraw, korzeni i owoców. Założycielka marki Maria Leontyeva pracowała nad projektem detox 365, a następnie postanowiła wprowadzić swoją markę herbat ziołowych, których kompozycje rozwija osobiście w oparciu o praktykę ajurwedy i ziołolecznictwa, w porozumieniu z praktykującym lekarzem.

Teraz w asortymencie można znaleźć pięć różnych rodzajów „Ziół”: „Dla wigoru”, „Dla lekkości”, „Dla detoksu,„ Imbiru i cytryny ”oraz - nasz ulubiony -„ Dla spokoju ”z melisy, tymiankiem i lawendą. Wkrótce marka będzie miała stronę internetową, ale na razie herbaty „Zioła” można kupić na Instagramie marki, studio Yoga Space Yoga, sklepie internetowym Ecosvet, Daje Store i Mapteke.


Zdjęcia: „Zioła”

Obejrzyj wideo: Robert Makłowicz - Miętowa Herbata Alvaro Soler ft. M. Lewczuk - Libre Parodia (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Produkty, Następny Artykuł

Artplay organizuje festiwal surfowania Endless Summer
Ciekawe

Artplay organizuje festiwal surfowania Endless Summer

Festiwal kultury surfowania Endless Summer odbędzie się w Artplay Design Center w dniach 1 i 2 sierpnia. Organizatorzy wydarzenia mówili o tym wokół Life. Miejsce festiwalu zostanie podzielone na strefy tematyczne: zaimprowizowaną stację surfowania, scenę muzyczną, kącik gastronomiczny, rynek, salon kosmetyczny i strefę relaksu.
Czytaj Więcej
Jak minął Dzień Restauracji w Moskwie, Kijowie i Petersburgu
Ciekawe

Jak minął Dzień Restauracji w Moskwie, Kijowie i Petersburgu

18 maja w Rosji i na Ukrainie odbył się pierwszy Dzień Restauracji - festiwal dla amatorskich szefów kuchni i tych, którzy chcą spędzić cały dzień na świeżym powietrzu, rozdając wszystkim domowe posiłki. Istotą akcji jest to, że każdy zarejestrowany na oficjalnej stronie internetowej może otworzyć kawiarnię na jeden dzień: na dziedzińcu domu, na ulicy lub w parku.
Czytaj Więcej
Do wynajęcia sklep FOTT przy Dmitrovsky Lane
Ciekawe

Do wynajęcia sklep FOTT przy Dmitrovsky Lane

Lokale sklepu odzieżowego i obuwniczego FOTT przy ulicy Dmitrovsky są wynajmowane. O tym życiu wokół powiedziało źródło zaznajomione z sytuacją. „FOTT siedzi teraz w tym pokoju w porozumieniu. Jeśli pojawi się nowy najemca, opuści on teren do końca listopada. Ale ogólnie chcą pozostać w jednej części sklepu.
Czytaj Więcej