Produkty

Herbata Ziołowa

W naszej sekcji „Produkty” mówimy o interesujących jadalnych wiadomościach, które można znaleźć w supermarketach, małych sklepach i Internecie. W nowym numerze - herbata „Zioła”.

„Zioła” to herbata ziołowa w torebkach bez dodatków smakowych, słodzików, barwników, z dodatkiem jagód, przypraw, korzeni i owoców. Założycielka marki Maria Leontyeva pracowała nad projektem detox 365, a następnie postanowiła wprowadzić swoją markę herbat ziołowych, których kompozycje rozwija osobiście w oparciu o praktykę ajurwedy i ziołolecznictwa, w porozumieniu z praktykującym lekarzem.

Teraz w asortymencie można znaleźć pięć różnych rodzajów „Ziół”: „Dla wigoru”, „Dla lekkości”, „Dla detoksu,„ Imbiru i cytryny ”oraz - nasz ulubiony -„ Dla spokoju ”z melisy, tymiankiem i lawendą. Wkrótce marka będzie miała stronę internetową, ale na razie herbaty „Zioła” można kupić na Instagramie marki, studio Yoga Space Yoga, sklepie internetowym Ecosvet, Daje Store i Mapteke.


Zdjęcia: „Zioła”

Obejrzyj wideo: Robert Makłowicz - Miętowa Herbata Alvaro Soler ft. M. Lewczuk - Libre Parodia (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Produkty, Następny Artykuł

Jak otworzyć restaurację za dwa tygodnie
Komentarz

Jak otworzyć restaurację za dwa tygodnie

W grudniu zespół Burger Heroes obiecał otworzyć nowe miejsce w kinie Pushkinsky w zaledwie 14 dni zamiast zwykłych trzech miesięcy. Raporty z pracy wykonywanej każdego dnia pojawiały się na Facebooku na stronach właściciela Burger Heroes Igor Podstreshny i ​​jego partnera, projektu Local Food, z którym zajmuje się Nastya Kolesnikova.
Czytaj Więcej
„W okolicy jest tak wielu toksycznych rodziców”.
Komentarz

„W okolicy jest tak wielu toksycznych rodziców”.

W Rosji ukazał się nowy magazyn internetowy dla młodych rodziców „Nie, w porządku”. Jego twórcy oferują alternatywny pogląd na rodzicielstwo, porównując się z popularnymi forami dla matek i ojców, którzy ich zdaniem ignorują autoironię, zdrowy rozsądek i krytyczne podejście do błędów. Do tej pory na stronie opublikowano skromną ilość materiałów - na przykład tutaj możesz obejrzeć zdjęcia „gównianych rodziców” i zapoznać się z „przebiegiem młodego ojca”.
Czytaj Więcej