Jedzenie

Kofeina wybiera prezydenta

Moskiewska sieć „Kofeina” postanowiła nie trzymać się z dala od wydarzeń politycznych i rozpoczęła wybory prezydenckie. Akcja nosi nazwę „Głosuj, a nie przegrasz”: przy składaniu zamówienia wystarczy podać kelnerowi nazwisko jednego z pięciu oficjalnych kandydatów, a on doda go do stołu.

„W ostatnich latach Rosjanie stracili nawyk wybierania, a Kofeina oferuje odświeżający refleks, ćwicząc, pamiętając, jak to się robi”, powiedział serwis prasowy sieci. Każdy odwiedzający, który zagłosuje, otrzyma ulotkę, którą można bezpłatnie wymienić na filiżankę kawy w dniu wyborów 4 marca. Promocja odbędzie się od 30 stycznia do 2 marca. Przez cały czas wyniki głosowania w czasie rzeczywistym będą nadawane na ekranach kawiarni, a także na specjalnej stronie internetowej kampanii. Każdego tygodnia sieć obiecuje przyjmować wyniki pośrednie.

Również w lutym w menu pojawi się latte z wizerunkiem kandydatów na prezydenta na filmie mlecznym. Wyborcy będą mogli zamówić kawę z twarzami Putina, Żyuganowa, Żyrinowskiego, Mironowa lub Prochorowa. Przepis na wszystkie latte będzie taki sam, ale prawdziwego zwycięzcy zapowiada się na najlepszą kawę.
RAPORT ONLINE:DZIEŃ WYBORÓW W MOSKWIE

Obejrzyj wideo: Kawiarnie sieciowe czy małe kawiarenki? Zobaczcie co preferują mieszkańcy Warszawy SONDA WIDEO (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Jedzenie, Następny Artykuł

Otwarcie sezonu biegowego, Apocalyptica i wieczór filmowy w galerii
Weekend

Otwarcie sezonu biegowego, Apocalyptica i wieczór filmowy w galerii

Na zewnątrz, Night of Sidewalk Astronomy Irkutsk ponownie dołącza do światowej akcji „Night of Sidewalk Astronomy”. 24 marca wszyscy będą mogli patrzeć przez teleskopy na księżyc i nie tylko. Jedynym warunkiem jest czysta pogoda, w przeciwnym razie wydarzenie zostanie przełożone na następny wieczór. W Irkucku teleskopy zostaną rozmieszczone w ośmiu miejscach: w pobliżu Muzeum Noosfery, pod pomnikiem Aleksandra III, pod Bramą Moskiewską, na placu przed biblioteką Molchanov-Sibirsky, niedaleko IrNITU, na placu pod pomnikiem Pracowników Zakładu Lotniczego w Irkucku, przed centrum handlowym Europark i na stronie przy szkole nr 50 w Topkinsky.
Czytaj Więcej