Ciekawe

W Petersburgu zdobył drugą kawiarnię Fresh Point

W pobliżu stacji metra „Vasileostrovskaya” uruchomiono drugą restaurację fast food Fresh Point. Pierwsza kawiarnia ze świeżymi kanapkami i sałatkami działa na Newskim 126 od ponad roku. Nowy Fresh Point, specjalizujący się w zdrowej żywności na wynos, został otwarty na 1. piętrze centrum handlowego Ostrov na rogu V.O. Środkowej i 9. linii.

Jeśli chodzi o menu, właściciele sieci pozostali sobie wierni: świeże kanapki, bułki, zupy i sałatki warzywne - wszystko jest przygotowywane w dniu sprzedaży bez użycia dodatków do żywności i półproduktów.

Fresh Point na NewskimFresh Point na NewskimFresh Point na NewskimFresh Point na Newskim

Menu ma specjalne opcje dla pracowników biurowych: talerz z 12 babeczkami kosztuje około 600 rubli, a 24 mini kanapki z bekonem, sałatą i pomidorami kosztują 800 rubli.

Natalya Aero

Dyrektor restauracji Fresh Point

 

Miejsce na Srednym Prospekcie nie zostało wybrane przypadkowo. Wokół jest wiele centrów biznesowych, a ostatnie piętra naszego budynku są również przeznaczone na biura. Ich pracownicy to publiczność, którą chcemy przyciągnąć. Jestem pewien, że wysokiej jakości jedzenie, na które nie trzeba tracić czasu i które można zabrać ze sobą do biura, ucieszy ich.

Świeży punkt

Średni pr., 36Telefon: 971-15-55Godziny otwarcia: od 10:00 do 21:00fresh-point.com
Zdjęcia: Igor Simkin

Obejrzyj wideo: Michał "Lord" Oleksiejczuk przed UFC Sankt Petersburg i walką z Gadzhimuradem Antigulovem (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

„Dzień Niepodległości: Odrodzenie”, „Śniadanie u papieża”, „Sąsiedzi. Na ścieżce wojennej - 2”
Filmy tygodnia

„Dzień Niepodległości: Odrodzenie”, „Śniadanie u papieża”, „Sąsiedzi. Na ścieżce wojennej - 2”

Dzień Niepodległości: Odrodzenie Dzień Niepodległości: Reżyser Reżyser Roland Emmerich Obsada Mike Monroe, Liam Hemsworth, Joe King, Jeff Goldblum, Bill Pullman, Jesse Asher Master of Universe Destruction i autor pierwszego Dnia Niepodległości Roland Emmerich powraca z podwójną kontynuacją obce siły w przeddzień głównego święta w Ameryce.
Czytaj Więcej
Epoka lodowcowa: zderzenie jest nieuniknione, równe, morze w ogniu
Filmy tygodnia

Epoka lodowcowa: zderzenie jest nieuniknione, równe, morze w ogniu

Epoka lodowcowa: kolizja jest nieunikniona Epoka lodowcowa: kurs kolizyjny Reżyseria: Mike Termeyer, Galen T. Chu Animacje Minęło prawie 15 lat od pierwszej epoki lodowcowej i nadszedł czas, aby przyznać, że ta seria powinna zakończyć się dawno temu, ale z jakiegoś powodu trwa - letnia cisza, zero oczekiwań, potrzeba zabrania dzieci przynajmniej na weekend w lipcu prowadzi do powrotu katastrofy z kreskówek.
Czytaj Więcej
„Emoji movie”, „Killer ochroniarz”, „Ghosts of Ismael” i „Susan, zabijasz mnie”
Filmy tygodnia

„Emoji movie”, „Killer ochroniarz”, „Ghosts of Ismael” i „Susan, zabijasz mnie”

„Ochroniarz zabójcy” Reżyser: Patrick Hughes Ryan Reynolds i Samuel L. Jackson nie próbują w letniej akcji komediowej Londyński ochroniarz Michael Bryce (Ryan Reynolds) był zszokowany dwa lata temu - zabił japońskiego dilera pistoletem o nazwie Kurosawa. Później zostaje przydzielony do wiecznego krzyczenia, gotowy wybuchnąć w dowolnym momencie zabójcą Dariusem Kincaidem (Samuel L.
Czytaj Więcej
„Nieprzerwane”, „Hostage-3”, „Wild Stories”
Filmy tygodnia

„Nieprzerwane”, „Hostage-3”, „Wild Stories”

Nieprzerwane Nieprzerwane Reżyseria: Angelina Jolie Obsada: Jack O'Connell, Donald Gleason, Takamasa Ishihara Historia bohatera II wojny światowej, Louisa Zamperiniego, który zasłynął przed wojną jako wybitny biegacz, podczas którego rozbił się nad Pacyfikiem i wpadł w dziwkę 47 dni, a potem na japoński statek i dostanie się do obozu koncentracyjnego na dwa lata.
Czytaj Więcej