Ciekawe

W „Podłogi” zasłużył na pasek

Na drugim piętrze strychu od środy bar Północny znajduje się w trybie testowym. Znajduje się w dawnym warsztacie chłodniczym piekarni Smolninsky o powierzchni 86 metrów i pojemności około 50 osób. Menu instytucji obejmuje klasyczne mocne alkohole i koktajle, a także autorskie zdjęcia i nalewki. Artysta będzie pracował za barem-ilustrator i fotograf Sergey Ius, projektant marki Sewing Corp. Roma Drozdov, muzyk Sonic Death, Arseny Morozov i Olga Zaitseva, którzy nadzorują program dla dzieci „Podłogi”. Nawet na „północy” sprowadzą przyjaznych barmanów z Europy.

Tradycyjnie dla „podłóg” wnętrze zajmowała pracownia architektoniczna braci Arkhipenko, a znani artyści dekorowali przestrzeń. Cegła jest pomalowana na czarno, lampy sufitowe fabryki Leningradu Goskhrustal wiszą na suficie, płytki zostały pomalowane przez Easy Haze, a logo North zostało wykonane z giętych neonowych rur przez Egora Krafta, członka Dopludo.

Alkohol w barze kosztuje średnio 200 rubli, najdroższa pozycja to 350. Będzie kilka przekąsek, w przyszłości będzie zupa dnia, kilka odmian kanapek, deserów i lekkich śniadań we współpracy z kawiarnią Green Room znajdującą się na piętrze powyżej. Jako środek ostrożności w menu znalazła się tabletka cytramonu.

Sveta Bekasova

Dyrektor artystyczny baru, kurator galerii Fotowall

 

Wszyscy pracownicy mają doświadczenie barmańskie. Roma Drozdov była twarzą „The Drunken Pear” - zabawnego, funkowego lokalu, po którym nastąpił posmak. Każdy z nich ma hobby i umiejętności, co wprowadza stres emocjonalny i magię w to miejsce. Andrei Egortsev, który robi nalewki, ma babcię zielarza. Chciałbym również wypisać barmanów z przyjaznych barów w Berlinie. Na przykład piękny kolorowy pasek „ZSRR”.

Ważne jest to, że nalewamy uczciwą szklankę. Ale to nie jest miejsce, w którym można się tylko upić. Jest muzyka wysokiej jakości i możliwość pracy, aby zorganizować spotkanie biznesowe. Osobiście wydaje mi się, że wiele rzeczy robi się w takiej właśnie atmosferze.

Muzyka z Deep House, Dream Pop i New Disco do rocka lat 70. i 80. zagrają na północy.

 
Bar „North”

„Loft Project Floors”
Ligowski, 74
2 piętro
Pon.-czw .: 12: 00-01: 00; Piątek-sobota: 12: 00-03: 00
//www.loftprojectetagi.ru/

Obejrzyj wideo: Michał Materla - zszywanie rany po KSW 31 (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Jak orientacja seksualna wpływa na twoją karierę
Praca

Jak orientacja seksualna wpływa na twoją karierę

Stopień nienawiści do homoseksualistów, osób transpłciowych i biseksualnych w Rosji idzie w górę. Są przeklęci z ekranów telewizyjnych, nie wolno im adoptować dzieci i uzyskiwać praw. Ostatnio zmartwiony Rosjanin złożył nawet pozew przeciwko Apple: umieściła na iPhonie emoji z wizerunkami rodzin osób tej samej płci, które uważał za „niebezpieczne dla umysłu nieformowanego dziecka”.
Czytaj Więcej
Co zrobić, gdy jesteś cięty
Praca

Co zrobić, gdy jesteś cięty

Coraz częściej pojawiają się informacje o redukcji pracowników. Optymalizacja personelu przeprowadzana jest w Transmashholding, AvtoVAZ, agencji prasowej TASS, CTC Media, banku VTB 24 i innych firmach. Nasi czytelnicy mówili także o skrótach. Aby dowiedzieć się o skali problemu, poszukaj pracy w witrynie Job.
Czytaj Więcej
Jak i dlaczego dorośli zdają egzamin
Praca

Jak i dlaczego dorośli zdają egzamin

Pod koniec czerwca zakończony zostanie główny etap zdawania zunifikowanego egzaminu państwowego. Zgodnie z prawem, nie tylko wczorajsze dzieci w wieku szkolnym, ale także absolwenci poprzednich lat mogą to wziąć, najważniejsze jest, aby zdążyć złożyć wniosek w regionalnym centrum przetwarzania informacji przed 1 lutego. Z reguły ci, którzy zdali egzamin jako student, który po szkole nie wstąpił na pożądany uniwersytet, przeszli przerwę szkoleniową lub wstąpili do wojska, postanowili spróbować ponownie rok później.
Czytaj Więcej
Jak zrobić karierę w IT dla dziewczynki
Praca

Jak zrobić karierę w IT dla dziewczynki

Aliya Rakimgulova wiceprezes Acronis Pracowałem i rozwijałem się w jednej firmie przez dziewięć lat. Sądząc po tym, nie ma problemu płci w IT. Pomimo tego, że Acronis to międzynarodowy biznes zatrudniający prawie 700 osób. Jeśli gdzieś mamy mniej kobiet, jest to w dziale rozwoju. Jest ich nieco więcej wśród testerów, stosunek płci w dziale pomocy technicznej wynosi około 40/60.
Czytaj Więcej