Ciekawe

Marcelli jest otwarty na Newski Prospekt

Nowa restauracja Marcelli została otwarta w centrum miasta pod koniec grudnia. W placówce przy Nevsky, 43, menu typowe dla włoskiej sieci, dwa duże pokoje dla niepalących, oddzielny pokój dla palących i balkon z 13 miejscami dla łącznie 125 gości. W jednej z sal znajduje się otwarta kuchnia, w drugiej znajduje się pokój dziecięcy, w którym niania pracuje w dni powszednie od 18:00, aw weekendy od 12:00 do zamknięcia.

Menu tutaj jest takie samo, jak w innych punktach sieci: z nastawieniem na włoską kuchnię i przystępne ceny. Wkrótce powinno się w nim pojawić kilka specjalnych pozycji.

„Marcelli's” na Leninsky„Marcelli's” na Leninsky„Marcelli's” na Leninsky„Marcelli's” na Leninsky

„Marcelli's” na Newskim - druga instytucja o tej samej nazwie w centrum. W całym 2012 r. Na obrzeżach miasta rozwijała się sieć należąca do restauratorów Food Retail Group (Two Sticks, Long Tail, Tent, Razaduli). Trzy punkty otwarte w regionie Primorsky, Moskwy i Kirowa. Pierwsza restauracja przy ulicy Vosstaniya, 15 istnieje od kilku lat.

„Marcelli”

Nevsky Prospect, 43
Pn-Pt: 08: 00-06: 00
Tel .: +7 (812) 984–41–44
//www.marcellis.ru

Obejrzyj wideo: 6 Soirées à Saint-Petersbourg, Op. 44: No. 1 in E-Flat Major, Romance (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Rzeczy dla domu: Wybór projektanta Donary Dolgopolskiej
Styl

Rzeczy dla domu: Wybór projektanta Donary Dolgopolskiej

Na prośbę Life wokół projektanci, architekci i osoby związane z aranżacją wnętrz wybierają w sklepach internetowych dziesięć rzeczy, które mogą być przydatne na farmie lub po prostu stać się częścią wnętrza, a także wyjaśnić, co im się podobają. W nowym numerze - Donara Dolgopolskaya, malarz i projektant wnętrz, który podnosił przedmioty w oparciu o prawa terapii kolorami.
Czytaj Więcej
Tag ceny: Zniżki w sklepach w Moskwie
Styl

Tag ceny: Zniżki w sklepach w Moskwie

Zimowe wyprzedaże w moskiewskich sklepach rozpoczynają się natychmiast po świętach noworocznych, a kończą w połowie lutego, kiedy niesprzedane przedmioty stopniowo stają się rogami starych kolekcji. Pomimo niepisanych zasad właściciele sklepów decydują, jakie rabaty ustawić. Tak więc, w Kuznetsky Most 20, 30% i 40% zniżki dotyczy tylko niektórych marek, podczas gdy w Podium Concept Store teraz prawie wszystkie kolekcje jesień-zima spadły ceny do 50%, chociaż nie jest to pokazane na metce.
Czytaj Więcej
Nowa lokalizacja: październikowy klub bokserski
Styl

Nowa lokalizacja: październikowy klub bokserski

W sekcji „Wkrótce otwarcie” Life about opowiada o nowych miejscach: barach, restauracjach, klubach, sklepach i innych instytucjach, które zostaną otwarte w najbliższej przyszłości. Tym razem - klub sportowy October Boxing Club na Red October. Pomysł stworzenia klubu fitness, w którym wszystkie treningi oparte są na boksie, przyszedł do Eleny Malovej ponad sześć miesięcy temu.
Czytaj Więcej
Problem mieszkaniowy: Co jeśli nie ma balkonu
Styl

Problem mieszkaniowy: Co jeśli nie ma balkonu

Mieszkańcy wynajętego pokoju lub własnego trzypokojowego mieszkania - w skrócie, każdego typowego mieszkania - mają te same wspólne problemy. Życie wokół zwraca się do ekspertów, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać te problemy. Ostatnio kilku projektantów opowiedziało, co zrobić z małym balkonem.
Czytaj Więcej