Ciekawe

Sieć tanich barów w Petersburgu Killfish przyjeżdża do Moskwy

Pod koniec lutego na Denisovsky Lane w Moskwie otworzy się pierwszy bar w sieci petersburskiej Killfish. Główną cechą sieci są najniższe możliwe ceny alkoholu i przekąsek. Tak więc ceny piwa zaczynają się tutaj od 66 rubli, dla whisky - od 77 rubli, a dla wódki - od 55 rubli.

Istnieje również cały zestaw klasycznych koktajli, od Bloody Mary po Long Island, których ceny nie przekraczają 260 rubli. Na jedzenie Killfish oferuje przekąski, sałatki, sushi, makaron, makaron, grill, klopsiki, pierogi, a nawet steki (240 rubli).

Według właścicieli sieci, takie ceny są wynikiem długiej pracy z odpowiednimi dostawcami, logistyki, personelu i oszczędności na wszystkim oprócz jakości produktów. Ponadto sieć ma system lojalnościowy: każdy odwiedzający może wydać kartę Killfish, która daje zniżki na całe menu, a także pozwala zarezerwować stoliki. W Petersburgu sieć ma również dostawę do domu.

Pierwszy bar Killfish Dmitrij Evseev i Dmitrij Kostyakhin został otwarty w 2012 roku w Petersburgu. Teraz sieć ma 28 instytucji w Petersburgu, a także po jednym barze w Jarosławiu, Kazaniu, Czerepowie, Biełgorodzie, Wołogdzie, Nowogrodzie Wielkim, Wyborgu, Niżnym Nowogrodzie i Pietrozawodsku. W 2013 r. Killfish planuje otworzyć kilka barów w Moskwie.

1 stycznia 2013 r. W Moskwie zakaz sprzedaży wszelkiego alkoholu, w tym piwa, w kioskach i małych sklepach. Nie sprzedają alkoholu od 23:00 do 08:00 (a na terytorium „nowej Moskwy” - od 21:00 w ogóle). Picie w nocy jest teraz możliwe tylko w restauracjach i barach, więc miasto spodziewa się boomu na tanie puby piwne w odległości spaceru, które wciąż są rzadkością dla Moskwy.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Zmień pozycję w ciągu dnia roboczego
Dobry nawyk

Zmień pozycję w ciągu dnia roboczego

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. W nowym wydaniu rozumiemy niebezpieczeństwo siedzącej pracy i dlaczego potrzebne są miękkie pufy i wysokie stoły. Inżynier Ruslan Mamaev DevOps, Skyeng Prawie 100% mojej codziennej pracy wykonuję na komputerze.
Czytaj Więcej
Ładuj gadżety poprawnie
Dobry nawyk

Ładuj gadżety poprawnie

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Dzisiaj - o tym, jak prawidłowo ładować gadżety: smartfony, tablety, laptopy, zegarki i słuchawki - aby przedłużyć ich żywotność i nie zabić baterii przed czasem. Vlad Filatov, dziennikarz high-tech, bloger wideo Mam kilka rodzajów urządzeń, które ładuję każdego dnia: inteligentne zegarki, tablety, laptopy i słuchawki bezprzewodowe.
Czytaj Więcej
Noś wymienne buty w pracy
Dobry nawyk

Noś wymienne buty w pracy

Po przedłużającym się indyjskim lecie do miasta przyszło zimno, ale najgorsze jeszcze przed nami. Śnieg, odczynniki, odchody i inne (przerażające, aby pomyśleć, co jeszcze) brud zabieramy ze sobą do domu, na uniwersytet, do pracy, a następnie nosimy przez cały dzień w pokoju. Coś wchłania się w dywan, a coś pozostawia nieprzyjemne ślady na płytce, powodując niezadowolenie personelu sprzątającego.
Czytaj Więcej
Przechowuj przedmioty według kategorii
Dobry nawyk

Przechowuj przedmioty według kategorii

Życie wokół mówi o prostych czynnościach, które czynią życie lepszym. Dzisiaj porozmawiamy o przechowywaniu rzeczy według kategorii (a nie według strefy, jak wielu jest przyzwyczajonych) - jakie są zalety i jak to zorganizować. Irina Tsyplenkova konsultant ds. Sprzątania, organizator przestrzeni, założyciel projektu „Pełne zamówienie” Jakie są zalety przechowywania według kategorii?
Czytaj Więcej