Ciekawe

Tajny bar Grill i warzywa otwarty dla wszystkich

Tajny bar Grill & Veggies jest teraz otwarty dla wszystkich chętnych. Wcześniej pracował tylko dla przyjaciół, a reszta mogła zamówić hamburgery z dostawą w dzielnicach Primorsky i Petrograd przez telefon.

Menu baru obejmuje kilka rodzajów burgerów, w tym wegetariańskie z falafelem, a także makaron pesto i carbonara, makaron panazjatycki, dwa rodzaje mniamu - kurczaka i wegetariańskie, a także desery, piwo i specjalne napoje imbirowe.

Tajny bar został otwarty 16 maja 2012 r., Ale dopiero teraz ogłosił publicznie swój adres - Komendantsky Prospekt 12, budynek 2. W niewielkiej piwnicy budynku mieszkalnego można grać w kickera i Guitar Hero oraz oglądać transmisję z meczu piłki nożnej, a w weekendy właściciele zapraszają przyjaciół DJ-e.

Gleb Taranushenko

współwłaściciel

Nasze drzwi otworzyły się przed zwiedzającymi, kiedy zaczęliśmy rozwijać kulturę burgera i po prostu musieliśmy dzielić się pysznym jedzeniem wysokiej jakości ze wszystkimi. Nie mieliśmy dużego doświadczenia w branży restauracyjnej, ale wiele się nauczyliśmy, staramy się poprawiać i podnosić poziom. Wszyscy członkowie naszego 5-osobowego zespołu to ludzie kreatywni. Niezależnie zaprojektowaliśmy przestrzeń baru, zmieniając niezwykłą piwnicę na Placu Komendanta w mekkę nocnych przyjęć i pysznego jedzenia.

 

Grill i warzywa

Komendantsky Prospekt 12, budynek 2
Pon.-niedz .: 12:00 - do ostatniego gościa
Tel .: 925-52-10
Strona Vkontakte

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Koncert Theophilus London, Daredevil Season Two i Irish Film Festival
Weekend

Koncert Theophilus London, Daredevil Season Two i Irish Film Festival

Gdzie wybrać się na festiwal filmowy w Irlandii, kiedy: 18-27 marca Gdzie: październikowe kino kosztuje: od 350 rubli Dziewiąty festiwal filmów irlandzkich z programem, w którym wszyscy wygrywają, mieszając hity Oscara z rzeczami, które prawie nie mają szans na dotarcie do rosyjskiej publiczności. Warto zwrócić uwagę na dramat Lenny'ego Abrahamsona „Pokój” o pięcioletnim okresie, który spędził całe życie jako zakładnik w garażu (Bree Larson otrzymał jej Oscara kilka tygodni temu), jedna z najlepszych historii miłosnych na Brooklynie z Sirsą Ronan, biografia na temat irlandzkiego rewolucjonisty Michaela Collinsa z Liamem Neesonem i Alanem Rickmanem, a także chwalebny film drogowy „My Name is Emily” o związku naiwnej uczennicy i jej ojca, którzy trafili do szpitala psychiatrycznego.
Czytaj Więcej
Impreza Leviego z Dakooką w Center Club, nowy Scandal, urodziny Buchhamera i powrót 4CC
Weekend

Impreza Leviego z Dakooką w Center Club, nowy Scandal, urodziny Buchhamera i powrót 4CC

W każdy piątek biuro promocyjne Tesnota publikuje weekendowy przewodnik po życiu wokół Jekaterynburga. Sasha Elsakov i Slava Dushin mówią, jakie imprezy odbywają się w stolicy Uralu i czego się od nich spodziewać. Tekst Alexander Yelsakov Na zdjęciu: Bar „Misanthrope” Center Club Moskiewski festiwal „Pain” o muzyce dla młodych i nieposkromionych rozwija się i rozwija.
Czytaj Więcej
Przewodnik po festiwalu Helsinki Flow
Weekend

Przewodnik po festiwalu Helsinki Flow

Helsinki Flow to jeden z głównych europejskich letnich festiwali, dostępny w Petersburgu. Odbywa się na terenie opuszczonej elektrowni cieplnej Suvilahti i gromadzi coraz więcej widzów z roku na rok (w ubiegłym roku na trzydniowym festiwalu uczestniczyło ponad 57 tysięcy osób). Ponieważ Flow odbywa się w mieście, nie ma dodatkowego wyposażenia, takiego jak namioty i kalosze (jak na przykład w brytyjskim Glastonbury), nie wymaga, co wielu uzna za bonus.
Czytaj Więcej
Merzbow, Spirited Away Concert and Spectrum at Mutabor
Weekend

Merzbow, Spirited Away Concert and Spectrum at Mutabor

Na zdjęciu: „O skale” Kino „Spirited Away” Słynna kreskówka w reżyserii Hayao Miyazakiego o przygodach dziesięcioletniej dziewczynki Chihiro, bajkowego świata z magicznymi stworzeniami i żyjącą w nim czarownicą Yubaba. Film animowany zdobył Oscara, Złotego Niedźwiedzia - główną nagrodę na Berlińskim Festiwalu Filmowym, cztery nagrody Annie i ponad 50 nagród na całym świecie.
Czytaj Więcej