Ciekawe

Kiełbasa Ess-Thetik otwarta na Malaya Bronnaya

Na Malaya Bronnaya, przez łuk od drzwi do restauracji Uilliam, otwarto kawiarnię z austriackimi kiełbaskami, kiszoną kapustą i piwem - Ess-Thetik. Plany właścicieli instytucji dotyczące stworzenia sieci.

Na małej przestrzeni kiełbaski są smażone, chleb mięsny jest podgrzewany, a panini gotowane. Ponadto przygotowywane są hot dogi, soki warzywne złożone, kawa i herbata, nalewane jest piwo (Zipfer, Andechs i Bourgogne des Flandres). Menu jest krótkie, brakuje miejsca. Wszystkie kiełbasy, kiełbasy i dwa rodzaje pieczywa mięsnego (z serem i bez) są produkowane przez austriacką firmę Landhof. Według właściciela Ess-Thetik, Khatuna Hobua, firma przenosi swoje produkty do Rosji, ale takich kiełbas nie można znaleźć w sklepach, ponieważ osobiście wynalazła przepisy na kawiarnię w Moskwie z technologami firmy. Dostawy z Landhof przychodzą raz w miesiącu. Chleb kupuje się w piekarni Michel za rogiem.

Istnieje pięć rodzajów kiełbas: najprostsza z wieprzowiny i wołowiny; z curry, z serem; z przyprawami, na gorąco i z dymem - wstępnie wędzone. Możesz wziąć jedną lub mieszankę za 950 rubli ze wszystkich rodzajów. Do kiełbas i chleba mięsnego możesz dodać solone ogórki, chrzan, kapustę kiszoną, marynowaną paprykę, musztardę, keczup, pesto i kilka innych sosów.

Ess-Thetik dostaje szklankę zimnej wody i mikro-porcję musu czekoladowego do każdej kawy, wszystko na tacy.

Menu

Kiełbaski
od 350 do 390 rubli

Panini (5 rodzajów)
360 rubli

Chleb Mięsny
220 rubli

Frytki
90 rubli

Piwo Zipfer 0,5
340 rubli

Cappuccino
220 rubli

Cafe Ess-Thetik

Malaya Bronnaya 20, s. 1
Telefon: +7 (495) 691–17−71
Godziny otwarcia: od 09:00 do 00:00

Zdjęcie: Anna Maslovskaya

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Ludzie w mieście: wolontariusze w schronisku dla dzikich zwierząt
Ciekawe

Ludzie w mieście: wolontariusze w schronisku dla dzikich zwierząt

W Petersburgu znajduje się kilkanaście schronisk, w których trzymane są bezdomne psy i koty. I tylko jedna, w której zabrane są dzikie zwierzęta, to „Syrin”. Wcześniej na jego miejscu znajdowała się stacja odbioru. Żyły na nim lisy, szopy pracze, a nawet niedźwiedź - zwierzęta, na które łowcy ciągną swoje psy. Rok temu miejscy zoodefenders kupili zwierzęta i założyli schronienie na miejscu stacji, gdzie przystosowują się i leczą zwierzęta, które nie mogą samodzielnie przetrwać na wolności.
Czytaj Więcej
Ogłoszony program festiwalu Omnivore
Ciekawe

Ogłoszony program festiwalu Omnivore

Festiwal gastronomiczny Omnivore Moskwa zaprezentował swój program. Organizatorzy festiwalu powiedzieli Life wokół tego. Festiwal, który odbędzie się w dniach 13-16 kwietnia, odbędzie się wielofunkcyjny strych na piątym piętrze przestrzeni DI Telegraph. Zgodnie z harmonogramem, pop-upy Omnivore dla maksymalnie 80 osób, odbędą się w dniach 13 i 14 kwietnia.
Czytaj Więcej
W Łużnikach powstanie piłkarski park rozrywki
Ciekawe

W Łużnikach powstanie piłkarski park rozrywki

W kompleksie sportowym Łużniki park rozrywki w piłce nożnej zostanie otwarty w dniu Moskwy 10 grudnia. Zostało to zgłoszone na stronie internetowej rządu metropolitalnego. Dla zwiedzających zostanie otwartych 20 miejsc rozrywki, a także amatorski turniej drużynowy poświęcony zbliżającemu się rozpoczęciu Pucharu Konfederacji 2017 i Mistrzostw Świata FIFA 2018.
Czytaj Więcej