Ciekawe

Kraby nadchodzą Pop-up cafe otwiera się w Supculture

13 lipca otworzy się pop-up cafe w kulinarnym projekcie Crabs are Coming, członka Local Food i Lambada Market. Będzie działać w przestrzeni kawiarni „Supkultura” w dni powszednie od 18:00, aw weekendy - cały dzień. Przestrzeń kawiarni całkowicie przekształci się w Kraby nadchodzą: będzie to widoczne zarówno w designie, jak i w menu. Jednocześnie można zamówić dania ze zwykłego menu „Superkultury”.

Kluczowym składnikiem Kraby są Nadchodzące potrawy to falanga kraba i inne owoce morza. W menu pozostaną także potrawy, które można było spróbować na targach: markowy Crab Wrap (rolki ciasta ryżowego nadziewane sałatką z mięsem króla kraba) i Sałatka z makaronem krabowym (sałatka z kraba). Do otwierającego menu kawiarni dodano jeszcze dwa przedmioty: zupę azjatycką z krabem i sałatkę z marynowanymi przegrzebkami. Wszystkie ceny nie są jeszcze dostępne, wiadomo tylko, że rolki będą kosztować 330 rubli, a Sałatka z makaronem krabowym - 450 rubli. Wszystko zostanie ugotowane w kuchni „Supkultury”.

Otwarcie wyskakującej kawiarni Kraby nadchodzą jest wynikiem pracy wspólnego akceleratora żywności Local Food i usługi dostawy Smartomato Place 2.0. Istotą projektu jest to, że na każdym miejskim rynku żywności zaproszony ekspert branży restauracyjnej wybiera projekt i pomaga go rozwinąć w ciągu trzech miesięcy. Pierwszymi szczęśliwymi były Kraby nadchodzą, The Burger Brothers i Mr. Laflafel. Mentor Crabs Coming był twórcą „Wokkera” Alexeya Gisaka. Postęp prac możesz śledzić na blogu akceleratora.

Obejrzyj wideo: Appalachian Trail Documentary: DIXIE TO MAINE (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Co robić w Moskwie wieczorem 2 sierpnia
Ciekawe

Co robić w Moskwie wieczorem 2 sierpnia

We wtorek wieczorem 2 sierpnia w Moskwie odbędzie się kilka pokazów filmowych, wykładów i koncertów. Życie w okolicy mówi ci, co robić w mieście po pracy. Kino „Little Men” Co: Festiwal Filmowy Otkritie x Strelka kontynuuje rosyjską premierę niezależnego dramatu Ira Saks, o przyjaźni dwóch trzynastolatków z Brooklynu, którzy przez przypadek zaczynają żyć obok siebie.
Czytaj Więcej
Ilu Rosjan zamierza świętować Halloween
Ciekawe

Ilu Rosjan zamierza świętować Halloween

Liczba Rosjan obchodzących Halloween wzrosła. Do takiego wniosku doszli socjologowie z Centrum Lewady, którzy pytali mieszkańców Rosji o ich stosunek do tego święta. 10% Rosjan zamierza świętować Halloween. Uczestników badania zapytano, czy wiedzieli o Halloween i czy zamierzają świętować to święto.
Czytaj Więcej
Zaprojektuj Subbotnik, Mama Market, Labor Theatre i wycieczkę do Szeremietiewa
Ciekawe

Zaprojektuj Subbotnik, Mama Market, Labor Theatre i wycieczkę do Szeremietiewa

Sezony projektowe w „Piekarni” Kiedy: 20 i 21 maja Gdzie: ul. Novodmitrovskaya, ow. 1 projekt Subbotnik w tym roku zostanie przeniesiony na nową stronę. Na gości czekają wykłady na temat chleba, jedzenie od szefów kuchni w pop-upie restauracji, przedstawienia teatralne, muzyka i sklep dla majsterkowiczów. Dzieci będą sprzedawać sadzonki uprawiane wraz z rodzicami na Zielonym Rynku, a ty możesz przynieść rośliny z domu do pokoju dziecinnego, aby je wymienić lub oddać w dobre ręce.
Czytaj Więcej