Ciekawe

Wszystkie z nich: radziecki placek na Gagarinskaya

W dużym mieście zawsze jest miejsce dla autentycznych lokali, gdzie z jednej strony jest „dziwne”, ale smaczne i tanie. Nie znajdują się na szlakach turystycznych, a wiedząc o nich, możesz uważać się za lokalnego. Znajdź je pomaga ustnie lub znajomym. Życie wokół kontynuowane jest pod hasłem „Wszystko samo”, w którym mieszkańcy pokazują redaktorom takie miejsca. W nowym numerze - najstarszy placek w mieście przy ulicy Gagarinskaya, do którego idzie programista Michaił Floodkov.

 

Kawiarnia „Rosyjskie naleśniki”

Gagarinskaya St., 13

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku: 11: 00-18: 00

Michaił Fludkow

programista

Sądząc po znaku, miejsce to jest oficjalnie nazywane „rosyjskimi naleśnikami”, a ja i moi koledzy po prostu mówimy „naleśniki dla Liteiny”. Mój kolega studiował u mojej żony w pobliżu, powiedział mi o tym miejscu. Myślę, że to najlepszy naleśnik w Petersburgu. Działa od bardzo dawna. Próbowaliśmy dojść do porozumienia z kolegami i okazało się, że naleśnik miał około 30 lat, a może więcej.

Jedzenie i picie

Najczęściej jestem tu zimą, teraz rzadziej. Sam rzadko jem naleśniki, ponieważ podążam za postacią, ale jeśli chodzi o to, idę tylko tutaj. Pamiętaj, aby zamówić naleśniki ze śledziem, czasem podwójną porcję. A mój kolega jedzie wyłącznie na naleśniki ze śmietaną. Dla zabawy, z jakiegoś powodu, taka prosta kombinacja, zawsze je zamawia.

Rekomendacje:

naleśniki ze śledziem mielone

Są placki naleśnikowe, ale jeszcze nie miałem czasu ich wypróbować. Oprócz naleśników, nic więcej, z wyjątkiem bulionu z kurczaka (nadal możesz zamówić dodatkowe jajko za 10 rubli). Na obfity naleśnik radzę napić się słodkiej herbaty z cytryną.
Odwiedzający i pracownicy

Przybywają tu głównie miejscowi uczniowie i nauczyciele, ponieważ w pobliżu Muchy jest trzy minuty spacerem. Trudno się tam dostać ze względu na sposób działania, ale w weekendy są całkowicie zamknięte, tak jak po sowiecku. Czasami jednak koledzy przekonują ich, aby wyszli na lunch - a potem jedziemy samochodem do domu naleśników. Zimą często tu widywałem obcokrajowców.

Wszystko wygląda jak robotnik-chłop - czteroosobowe stoły i ławy po obu stronach, w sumie osiem. Jest maksymalnie dwóch pracowników. Kobieta, która przyjmuje zamówienie i prawdopodobnie ktoś w kuchni. Nie znam właścicieli. Usługa pasuje: wszystko dzieje się bardzo szybko, ale coś więcej nie jest konieczne.

Naleśnik z nadzieniem śledziowym - 120 rubli; Mleko - 25 rubli

Fragmenty z menu

Placek Naleśnikowy Z Puree Ziemniaczanym
i śledzie mielone
160 rubli

Placek Naleśnikowy Z Puree Ziemniaczanym
i grzyby
160 rubli

Naleśnik z jabłkiem i gruszką
100 rubli

Naleśnik z bananem i startą czekoladą
100 rubli

Naleśnik z posiekanym łososiem
180 rubli

Placki Cebulowe Z Jajkiem
90 rubli

Naleśnik Brynza
90 rubli

Galaretka Chrzanowa
150 rubli

Rosół Z Kurczaka
40 rubli

Świeżo wyciśnięty sok (pomarańczowy /
jabłko / marchewka)
100 rubli

Lody
70 rubli

Parzona czarna kawa
80 rubli

Zdjęcia: Daniel Tristan

Jeśli chcesz udostępnić swoje miejsce redaktorom i stać się bohaterem kolumny, wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected] oznaczony „Wszystkie własne”. 

Obejrzyj wideo: BLACHA - Mademoiselle prod. Raff (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Jak zrozumieć, dlaczego nie udzielają kredytu
Zarządzanie

Jak zrozumieć, dlaczego nie udzielają kredytu

Jeśli bank po raz kolejny odrzucił wniosek kredytowy lub zatwierdził go, ale na mniejszą kwotę lub z powodu nierentownego oprocentowania, jest to okazja do zastanowienia się nad czystością historii kredytowej. Czasami możesz nie wiedzieć, że jest zepsuty. Życie wokół nauczyło się, jak identyfikować błędy w historii kredytowej i jak to naprawić.
Czytaj Więcej
Dlaczego klient może dostać się na czarną listę
Zarządzanie

Dlaczego klient może dostać się na czarną listę

Z tego powodu firmy uwzględniają klientów na czarnych listach Ruslan Gafurov dostawa do domu żywności ZakaZaka Nasza firma ma czarną listę i niestety jest okresowo aktualizowana. Działalność naszej firmy związana jest z dostarczaniem żywności, a z naszych usług korzysta codziennie kilka tysięcy klientów. Najczęściej są na czarnej liście dzieci w wieku szkolnym, które dla zabawy zamawiają pizzę dla swojego przyjaciela.
Czytaj Więcej
Jak zmieniła się wartość firm internetowych w tym roku
Zarządzanie

Jak zmieniła się wartość firm internetowych w tym roku

W tym roku towarzyszyły potężne zmiany polityczne i gospodarcze. Życie wokół sprawdzało, w jaki sposób wpłynęło to na wartość rosyjskich publicznych firm internetowych, a także startupów. Yandex 19 grudnia 2013 r. 13 mld USD 19 grudnia 2014 r. 5,7 mld USD Spadek 56% Leonid Delitsyn Finam Pierwszy powód tego spadku jest wspólny dla rosyjskiej gospodarki.
Czytaj Więcej