Ciekawe

Wszystko z nich: zajezdnia tramwajowa nr 3

W dużym mieście zawsze jest miejsce dla autentycznych lokali, gdzie z jednej strony jest „dziwne”, ale smaczne i tanie. Nie znajdują się na szlakach turystycznych, a wiedząc o nich, możesz uważać się za lokalnego. Znajdź je pomaga ustnie lub znajomym. Życie wokół kontynuowane jest pod hasłem „Wszystko samo”, w którym mieszkańcy pokazują redaktorom takie miejsca. W nowym wydaniu - jadalnia zajezdni tramwajowej nr 3 na Bolshaya Posadskaya, w której udaje się Olga Novosyolova, kierownik ds. PR Diary.ru.

Jadalniazajezdnia tramwajowa nr 3

Bolshaya Posadskaya St., 24

11:00-16:00

Olga Novosyolova

Menedżer PR „Diary.ru”

Przybyłem tu przez przypadek - tak jak wszyscy. Zacząłem pracować w pobliskim centrum biznesowym i jakoś przechodząc obok magazynu poczułem przyjemny zapach jedzenia. Ale moi koledzy i ja długo nie rozumieliśmy, jak się dostać do środka. W rezultacie jeden z zaradnych pracowników znalazł wejście. Teraz, gdy chcesz coś zdrowego i domowego, odwiedzamy tę jadalnię.

Jedzenie i picie

Na mój gust, a ja jem tutaj od około roku, najlepszą zupą jest tu hodgepodge. Lepiej jest wziąć pół porcji, ponieważ dziewczyna nie może już tego znieść. Jeśli chodzi o drugi, zdecydowanie powinieneś spróbować „Teremok Skillet” z kurczakiem, ziemniakami, pieczarkami, pomidorami i serem. I kurczak „Lesovichok” - na wierzchu zawija się bekon, pomidor i ser.

Rekomendacje:

wieprzowina „Teremok”
na patelni

hodgepodge

Ogólnie menu jest dość duże i zróżnicowane, czasem pojawia się coś nowego. Są kreatywni w projektowaniu żywności - podaje się ją w małych patelniach lub garnkach. Każde danie jest ozdobione gałązką zieleni lub tartym serem.

Być może jedną z frytek w jadalni jest charakterystyczny sos, który można dodać do prawie wszystkich głównych potraw. Pod pewnymi względami przypomina sos shawarma: gęsty, pachnący, kremowy, z charakterystycznym zapachem czosnku. Nie musi stawić czoła negocjacjom biznesowym, ale na pewno w żadnym innym momencie.

Kiedyś miałem szczęście spróbować dania, które bardzo przypominało prawdziwą francuską tartiflette: ziemniaki, śmietana, bekon, ser. Kulturowym szokiem było dla mnie zjedzenie czegoś podobnego w zajezdni tramwajowej za 110 rubli.

Nie bierz potraw takich jak kiełbaski z ziemniakami - to nie jest oryginalne i niezbyt smaczne. Pełny obiad kosztuje 250 rubli. Ale moi koledzy i ja zwykle nie bierzemy całości - ani zupy i sałatki, ani drugiej z kompotem i napojem owocowym, i nigdy nie oddajemy więcej niż 200 rubli.
Właściciele i pracownicy

Jak rozumiem, jadalnia należy do Gorelektrotrans. Kobiety za ladą i w kuchni są bardzo miłe i schludne, serwują szybko, zawsze się uśmiechają i są gotowe pomóc w wyborze. W godzinach szczytu linia jest budowana do wyjścia, ale porusza się dość szybko - w ciągu 5-10 minut.

Odwiedzający

Sami pracownicy zajezdni są tu rzadko widywani. Najczęściej spożywane przez pracowników pobliskich centrów biznesowych - Senatora i Pancernika. Przypadkowi ludzie na pewno nie istnieją, ponieważ to miejsce nie ma nazwy, a tym bardziej znaku: można się o tym dowiedzieć tylko ustnie. Najpopularniejszy czas, w którym wszystkie najsmaczniejsze potrawy są usuwane, trwa od godziny do drugiej.

Julien - 105 rubli; Mors - 25 rubli

Fragmenty z menu

Sałatka Grecka
60 rubli

Sałatka Z Wodorostów
30 rubli

Solianka
40 rubli za 250 gramów (pół porcji)

Kotlet domowy
55 rubli

Kiełbasy wiedeńskie z ziemniakami na patelni
85 rubli

Julien z puree ziemniaczanym
105 rubli

Kurczak w serze
95 rubli

Kura „Lesovichok”
85 rubli

Pieczony różowy łosoś
105 rubli

Zapiekanka z twarogu
85 rubli

Pilaw „Uzbek”
55 rubli za 200 gramów (pół porcji)

Ryż
30 rubli

Smażone Ziemniaki
50 rubli

Kompot z suszonych owoców
20 rubli

Morse
25 rubli

Jeśli chcesz udostępnić swoje miejsce redaktorom i stać się bohaterem kolumny, wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected] oznaczony „Wszystkie własne”. 

Zdjęcia: Natalia Lioro

Obejrzyj wideo: Tramwaje w Dąbrowie Górniczej 20172018 rok (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Dziewczyny w kulturystyce
Ludzie w mieście

Dziewczyny w kulturystyce

Dla większości sportowców odciążenie mięśni nie jest celem samym w sobie, ale środkiem do osiągnięcia wyniku. Ale nie dla kulturystów. Od miesięcy przestrzegają diety i trenują, aby pokazać się w całej okazałości na scenie, w przypadku dziewcząt - w kostiumie kąpielowym, na obcasach iz jasnym makijażem. Redaktorzy „Life wokół” rozmawiali ze sportowcami z Niżnego Nowogrodu o konkurencji, sprawiedliwości sędziów, życiu osobistym i hejterach, a także o tym, jak prawidłowo jeść i trenować, aby wygrać nagrody.
Czytaj Więcej
Pokaz tancerzy i pylon tancerzy w Irkucku
Ludzie w mieście

Pokaz tancerzy i pylon tancerzy w Irkucku

Taniec pylonowy i pokazy ze striptizem, nawet w 2019 roku, są nadal piętnowane. Czy wstydem jest tańczyć na słupie, jak publiczność reaguje na liczby z elementami erotyki i ile artystów podobnego gatunku może zarobić w Irkucku, Life zapytało łącznie trzech profesjonalnych artystów i choreografów.
Czytaj Więcej
„Schudnij!”: Irkuccy trenerzy fitness o „przebiśniegach” i szkoleniu online
Ludzie w mieście

„Schudnij!”: Irkuccy trenerzy fitness o „przebiśniegach” i szkoleniu online

Wraz z nadejściem wiosny kluby fitness wypełniają się przebiśniegami - ludźmi, którzy chcą pilnie uporządkować swoją sylwetkę. Życie wokół rozmawiało z trenerami z Irkucka o tym, jak odnoszą się do sezonowości w fitnessie, a także o trendach w 2019 roku i szaleństwie dla zdrowego stylu życia. Anastasia Shimokhina Doświadczenie trenerskie - 10 lat Wszyscy przychodzą i chcą okrągłego pięknego tyłka i płaskiego brzucha, to się nie zmienia.
Czytaj Więcej