Ciekawe

Na Nowym Arbacie otwarty przez całą dobę „Wołkonskij”

Sieć piekarni Volkonsky otworzyła dziś swoją dziesiątą kawiarnię pod Nowym Arbatem, 22 lata. To trzecia piekarnia w sieci, która będzie działać przez całą dobę - od 1 października. Nowa kawiarnia niewiele różni się od poprzednich Volkonsky: są świeże wypieki wszystkich kalibrów (od krojonych bochenków i kanapek po ciastka serowe i bezy), sałatki ze świeżych warzyw i kawa.

Ceny są takie same jak w innych Volkonsky: kanapka w dużej bułce z wołowiną kosztuje 290 rubli, ciasta serowe z polewą - 199 rubli, Cezar z kurczakiem - 250 rubli, Bułka Monge - 110 rubli, pokrojony bochenek - 40 ruble, chleb z koperkiem - 115 rubli. Istnieją również ciasta duńskie i quiche - od 120 do 250 rubli, czekoladki (pięć sztuk za 290 rubli), ciasta i ciasta. Ponadto jest koszerny chleb.

Chleba nie piecze się tutaj, ale w innym Wołkonskim, na Bolszaji Sadowej. Ciastka są dostarczane do kawiarni rano, po południu i wieczorem.

W holu są tylko cztery stoły, ponieważ kawiarnia jest bardziej zaprojektowana do sprzedaży z tobą. To prawda, że ​​wkrótce na Wołkonskim obiecują zmianę układu (i sofy zamiast krzeseł) i nowe okna.Wołkonskij

Nowy Arbat, 22
Godziny otwarcia: przez całą dobę
Strona internetowa: www.wolkonsky.com

Obejrzyj wideo: "Znowu Mam Bana" - A Minecraft Parody Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Burger Heroes otwarto na placu Triumfalnaya
Ciekawe

Burger Heroes otwarto na placu Triumfalnaya

Na placu Triumfalnaya w jednym ze szklanych pawilonów naprzeciwko wyjścia z metra otwarto burgera Heroes Burger - piąta instytucja sieci. O tym życiu wokół opowiedział swoim przedstawicielom. Nowi właściciele burgerów Heroes Burger, a są nimi twórcy projektu Gyros For Heroes, Igor Podstreshny i ​​Olga Korneeva, zostają uruchomieni przy udziale partnera Teahouse # 1 i przy wsparciu Local Food.
Czytaj Więcej
Irlandzki pub O'Donoghue został otwarty na ulicy Piatnickiej
Ciekawe

Irlandzki pub O'Donoghue został otwarty na ulicy Piatnickiej

Nowy pub z Pub Life Group (Lion's Head Pub, The Tipsy Pub, Tap & Barrel Pub, Punch & Judy Pub), o nazwie O'Donoghue's na cześć jednego z najstarszych pubów w Irlandii, został otwarty na ulicy Pyatnitskaya. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji. O'Donoghue's Adres: st. Pyatnitskaya, 29 CZAS OTWARCIA: od 12:00 do 23:45 Przekąski Pikantne skrzydła - 495 rubli Quesadilla z kurczakiem - 395 rubli Glazurowane żebra dzika - 585 rubli Nachos Chili - 495 rubli Burgery Burger z marmurkową wołowiną - 525 rubli Burger z jagnięciną - 525 rubli Steki Filet mignon z papryką i kolendrą - 825 rubli Kruche steki wieprzowe z domowym kawiorem bakłażanowym - 725 rubli Pomysł: dublińska nazwa nowej moskiewskiej O'Donoghue istnieje od 1789 roku i jest jednym z najbardziej znanych pubów muzycznych na świecie, więc autorzy projektu postanowili przenieść tę specjalność fiku do nowej lokalizacji.
Czytaj Więcej
Ludzie w mieście: kto uprawia nordic walking?
Ciekawe

Ludzie w mieście: kto uprawia nordic walking?

Rower i bieganie w Moskwie już się zakorzeniły, ale niewielu słyszało o nordic walking - ludzie z kijkami spacerującymi po parku w pośpiechu wyglądają co najmniej dziwnie w oczach otaczających ich osób. A jednak w ciągu zaledwie kilku miesięcy w mieście otwarto kilka szkół, w których wszyscy uczą się bezpłatnego nordic walking: w Parku Gorkiego, Sokołnikach, Izmailovsky, Fili i Serebryany Bor.
Czytaj Więcej
Na ulicy Kazańskiej otworzy się bar 26/27
Ciekawe

Na ulicy Kazańskiej otworzy się bar 26/27

Na ulicy Kazańskiej, w miejscu kawiarni Smalldouble, otworzy się bar 26/27. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji. Koncepcja miejsca zmieni się całkowicie, chociaż zespół pozostał ten sam. Założycielami nowego baru są Stanislav i Daria Alexandrova (Smalldouble, Julia Child Bistro) i Alexander Avakumov, współzałożyciel grupy reklamowej SOWA i biznesmen Sergey Krasnyakov, którzy postanowili wesprzeć projekt.
Czytaj Więcej