Ciekawe

Właściciele Solnce Bar otwierają restaurację Geography na Rubinstein

Właściciele baru restauracyjnego Solnce po stronie Piotrogrodu otworzyli nową restaurację przy ulicy Rubinstein. Menu w „Geografii” jest takie samo eklektyczne: zawiera dania typowe dla Chin, Wietnamu, Tajlandii, a także Meksyku, Peru, Bliskiego Wschodu i Europy. Są włoskie makarony i makaron z woka, a także Baba Ganush lub ciasto baden. Pochodzenie niektórych potraw, takich jak chrupiący popcorn na pu-erh galaretce z lodami waniliowymi, jest całkowicie niemożliwe do ustalenia.
Karta barowa zawierała wina popularne w różnych krajach Nowego i Starego Świata, a także charakterystyczne koktajle i nalewki. Średni rachunek jest taki sam jak w Solnce - 1000 rubli. Oficjalne otwarcie Geografii odbędzie się 20 grudnia, ale miejsce to działa już w trybie testowym.

Fragmenty z menu

  • Śledź holenderski na chlebie żytnim - 270 rubli
  • Babaganush z bakłażana pieczonego w piekarniku - 290 rubli
  • Ciepła nakinoa z ośmiornicy z fasolą kenijską z pikantnym aioli - 490 rubli
  • Baden otwarte ciasto na cienkiej skórce z serem - 290 rubli
  • Barszcz ze śliwkami i mostek wołowy - 310 rubli
  • Lasagna „Bolognese” - 360 rubli
  • Kotlety cielęce z sosem curry - 380 rubli
  • Wonton z kurczakiem i krewetkami, smażony lub gotowany na parze - 360 rubli

Bar-restauracja „Geografia”

Rubinstein St., 5

Sun-czw: od 11:00 do ostatniego gościa

Piątek-sobota: 11: 00-06: 00

Tel .: +7 (812) 340-00-74

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Pokaz masek: 6 napadów sklepowych z kostiumami
Chmura wiedzy

Pokaz masek: 6 napadów sklepowych z kostiumami

Dziś zamaskowani przestępcy Barack Obama i Guy Fawkes obrabowali sklep spożywczy Kurochka Ryaba w Krasnodarze: zabrali z sejfu 20 000 rubli. Wcześniej ktoś w tych samych maskach przyniósł biżuterię o wartości 1 miliona rubli ze sklepu jubilerskiego. H&F pamiętał, kogo napastnicy lubią się ubierać, gdy wyruszają do rabowania sklepów.
Czytaj Więcej
Dobre dane: 6 rynków, na których możesz zarabiać pieniądze za pomocą dużych zbiorów danych
Chmura wiedzy

Dobre dane: 6 rynków, na których możesz zarabiać pieniądze za pomocą dużych zbiorów danych

Finanse i ubezpieczenia Eric Schmidt, CEO Google SEO i współwłaściciel Civis Analytics, ostatnio zauważył, że ubezpieczenie jest najbardziej oczywistą aplikacją dla dużych zbiorów danych. Firmy zbierają wszystkie dane o osobie należącej do domeny publicznej i składają mu ofertę dotyczącą ubezpieczenia osobistego. Na przykład, jeśli jesteś fanem sportów ekstremalnych i regularnie jeździsz na wakacje, ubezpieczyciele mogą dowiedzieć się i sprzedać niezbędną usługę we właściwym czasie.
Czytaj Więcej
Zakodowane: Jak nauczyć się programowania od zera
Chmura wiedzy

Zakodowane: Jak nauczyć się programowania od zera

Codecademy Najpopularniejsza usługa w dziedzinie programowania szkoleń od zera, która otrzymała kilka znaczących rund finansowania. Znany z tego, że jest całkowicie darmowy i zaprojektowany specjalnie dla tych, którzy nic nie rozumieją w programowaniu. Uczy podstawowych zasad pracy z JavaScript, HTML i CSS, Python i Ruby.
Czytaj Więcej