Ciekawe

Bar hokejowy otwarty w dzielnicy Primorsky

Bar sportowy „19 46” został otwarty w domu 12 przy ulicy Verbnaya. Miejsce na sto miejsc jest ozdobione malowanymi hokeistami, oglądają tutaj głównie mecze hokeja i organizują koncerty na żywo. Właściciel planuje otworzyć sieć takich barów w mieście.Założyciel „19 46” Maxim Dogadkin gra w amatorskiej lidze hokejowej. Jego własna instytucja to jego stare marzenie. Szef kuchni zaprosił Aleksandra Borysowa, który wcześniej kierował kuchnią restauracji Noble Nest.

Instytucja organizuje promocje i koncerty. Do transmisji wymyśl specjalne oferty. Na przykład dla każdego krążka zdobytego przez rosyjską drużynę hokejową na koszt zakładu nalewano kieliszek wódki lub piwa 0,3 lub w dniu meczu podawali grillowane kiełbaski ze szklanką Guinnessa za 400 rubli. Grupy „To Paris” i „Martiniya” występowały ze słynnymi rosyjskimi i zagranicznymi hitami rockowymi.

Obejrzyj wideo: Gwiazdy STSu na tafli Areny Sanok! Świetnie znowu zobaczyć was w akcji! (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

W Moskwie otworzył punkt z chińskim jedzeniem ulicznym Bao + Bar
Ciekawe

W Moskwie otworzył punkt z chińskim jedzeniem ulicznym Bao + Bar

Twórcy Beer Happens Timur Abuzyarov i Roman Vorotnikov otwierają nowy projekt sieciowy - są to punkty z chińskim jedzeniem ulicznym Bao + Bar. Pierwsza instytucja została otwarta w pobliżu Stawów Patriarchy, przedstawiciele instytucji opowiadali Life wokół. Bao + Bar Adres: st. Sadovaya-Kudrinskaya, 32s1 Telefon: +7 (499) 347-30-01 Harmonogram: od 12:00 do 00:00 Bao Classic Bao - 160 rubli Bao z jagnięciną - 200 rubli Bao z lodami, solonym karmelem i orzechami - 180 ruble Pomysł: menu Bao + Bar jest zbudowane wokół chińskiego bułki parowej Baoji.
Czytaj Więcej
Restauracja „Academy by Denis Calmiś” otwarta w Bolshaya Bronnaya
Ciekawe

Restauracja „Academy by Denis Calmiś” otwarta w Bolshaya Bronnaya

Na ulicy Bolshaya Bronnaya otworzyła się autorska restauracja Academy Denisa Calmiśa. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji. Współwłaścicielem projektu i szefem kuchni był były szef kuchni kawiarni „Garage” Denis Kalmysh. Kucharz wyjaśnił, że każde danie w nowej restauracji to jego „oryginalny wygląd” zdrowego odżywiania, sezonowych składników i produktów dostępnych na rynku.
Czytaj Więcej
Wnętrze tygodnia (region moskiewski): Dom wiejski
Ciekawe

Wnętrze tygodnia (region moskiewski): Dom wiejski

Kiedy klienci, rodzina z trójką dzieci, zwrócili się do Le Atelier, architekci stanęli przed wieloma trudnymi zadaniami. Ale Anastasia i Sergey nie bali się, ale raczej podjęli projekt z zainteresowaniem: według nich ograniczenia inspirują nieoczekiwane pomysły. Początkowe dane były następujące: niewielka, ale godna uwagi przestrzeń kosmiczna na autostradzie Rublevo-Uspienski bez możliwości rozbudowy i archaiczny dom na niej.
Czytaj Więcej
Zaktualizowany „Lenizdat” wydał serię z klasykami 100 rubli
Ciekawe

Zaktualizowany „Lenizdat” wydał serię z klasykami 100 rubli

Najstarsze petersburskie wydawnictwo „Lenizdat” zarobiło w nowym formacie. Teraz produkuje nie niskiej jakości fikcję, jak w ostatnich latach, ale wysokiej jakości literaturę zachodnią i rosyjską. Wśród pierwszych nakładów zaktualizowanego „Lenizdat”: klasyka w formacie kieszonkowym o minimalistycznym designie oraz książka pisarki z Petersburga Natalii Sokołowskiej „Narysuj Boga”.
Czytaj Więcej