Ciekawe

Bar sportowy Hooterów zostanie otwarty w Moskwie

W Moskwie powstanie bar sportowy sieci American Hooters. Otworzy się przy 9 Bolshoi Zlatoustinsky Lane.

Jak powiedzieli rosyjscy przedstawiciele instytucji Life wokół, bar sportowy zostanie uruchomiony w kwietniu, wstępnie 10 lutego. W tym samym czasie Hooterzy przyznali, że otwarcie może zostać przełożone na 20 kwietnia. Projekt ma trzech inwestorów: Amerykanów Christopher Wynn i Jonathan Clash, a także koszykarz Andrei Kirilenko, który gra w zespole Brooklyn Nets, którego właścicielem jest były kandydat na prezydenta Michaił Prochorow.

Instytucja zajmie dwa piętra. Sam bar znajdzie się na drugim piętrze, a sklep z pamiątkami otworzy się na pierwszym. Będzie można kupić koszulki, kubki, okulary przeciwsłoneczne, frisbee i zapalniczki z logo Hooters.

Bar na drugim piętrze może jednocześnie pomieścić do 178 osób. Menu obejmuje tradycyjne burgery, piwo i dania z owoców morza. Ceny nie zostały ostatecznie zatwierdzone, ale obiecują uczynić średnią kontrolę w Hooters demokratyczną.

Aby oglądać transmisje sportowe, w hali zostanie zainstalowanych 35 telewizorów, a dwie ściany wideo zostaną wyposażone - przestrzenie z kilku ekranów tworzą jeden obraz. Każdy gość zakładu będzie mógł, bez odwracania głowy, obserwować jednocześnie trzy ekrany w holu. Na żądanie klienta administracja instytucji włączy na następnym ekranie transmisję meczu sportowego, który jest dla niego najbardziej interesujący.

Wizytówka Hooterów - kelnerek w krótkich spodenkach - pozostanie w moskiewskiej instytucji sieci. Dziewczyny zostaną wkrótce zatrudnione na castingu. O tym, jakie kryteria szukać kelnerek, moskiewski zespół Hooters podczas specjalnego seminarium internetowego poinformuje pracowników amerykańskiego biura firmy.

Do tej pory tylko jeden zakład będzie działał pod marką Hooters w Moskwie, jednak planuje się otwarcie kolejnych czterech w ciągu pięciu lat. Gdzie i kiedy się pojawiają, nie jest jeszcze znane.

Pasek Hooters ma już własną stronę na Facebooku. Strona instytucji jest w budowie.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Zmień pozycję w ciągu dnia roboczego
Dobry nawyk

Zmień pozycję w ciągu dnia roboczego

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. W nowym wydaniu rozumiemy niebezpieczeństwo siedzącej pracy i dlaczego potrzebne są miękkie pufy i wysokie stoły. Inżynier Ruslan Mamaev DevOps, Skyeng Prawie 100% mojej codziennej pracy wykonuję na komputerze.
Czytaj Więcej
Ładuj gadżety poprawnie
Dobry nawyk

Ładuj gadżety poprawnie

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Dzisiaj - o tym, jak prawidłowo ładować gadżety: smartfony, tablety, laptopy, zegarki i słuchawki - aby przedłużyć ich żywotność i nie zabić baterii przed czasem. Vlad Filatov, dziennikarz high-tech, bloger wideo Mam kilka rodzajów urządzeń, które ładuję każdego dnia: inteligentne zegarki, tablety, laptopy i słuchawki bezprzewodowe.
Czytaj Więcej
Noś wymienne buty w pracy
Dobry nawyk

Noś wymienne buty w pracy

Po przedłużającym się indyjskim lecie do miasta przyszło zimno, ale najgorsze jeszcze przed nami. Śnieg, odczynniki, odchody i inne (przerażające, aby pomyśleć, co jeszcze) brud zabieramy ze sobą do domu, na uniwersytet, do pracy, a następnie nosimy przez cały dzień w pokoju. Coś wchłania się w dywan, a coś pozostawia nieprzyjemne ślady na płytce, powodując niezadowolenie personelu sprzątającego.
Czytaj Więcej
Przechowuj przedmioty według kategorii
Dobry nawyk

Przechowuj przedmioty według kategorii

Życie wokół mówi o prostych czynnościach, które czynią życie lepszym. Dzisiaj porozmawiamy o przechowywaniu rzeczy według kategorii (a nie według strefy, jak wielu jest przyzwyczajonych) - jakie są zalety i jak to zorganizować. Irina Tsyplenkova konsultant ds. Sprzątania, organizator przestrzeni, założyciel projektu „Pełne zamówienie” Jakie są zalety przechowywania według kategorii?
Czytaj Więcej