Ciekawe

United Kitchen Bistro przenosi się z czerwonego października

Szef kuchni Andrei Ryvkin, United Kitchen Bistro, przenosi się z Czerwonego Października do nowej lokalizacji. Zostało to ogłoszone Life wokół przez przedstawicieli zespołu szefa kuchni.

W niedalekiej przyszłości bistro będzie działać pod nowym adresem - gdzie dokładnie nie rozmawiają. Teraz, według Ryvkina, pokój jest remontowany. Ponadto zostaną otwarte pierwsze trzy kawiarnie United Kitchen „w formie ulicznego jedzenia”, które prawdopodobnie będą zlokalizowane w moskiewskich parkach.

Zamiast United Kitchen na Krasnojach Oktyabr, spółka holdingowa Guta Group zbuduje własny zakład. Teraz w pokoju jest jeszcze kawiarnia, ale z innym menu i bez szefa kuchni Andrei Ryvkina. Według naocznych świadków dziś jest namalowany znak.

Komentarz szefa kuchni Andrei Ryvkin:

Oczywiście cały zespół szefów kuchni porusza się z bistro. Projekt pozostanie taki, jaki był, przywołamy tylko dwie koncepcje: fast food i restauracja. Jak pamiętacie, w ciągu dnia mieliśmy jedno menu - głównie z kanapkami, a wieczorem kolejne - więcej restauracji. Tak żyliśmy przez rok i zdaliśmy sobie sprawę, że wygodniej byłoby podzielić te dwie koncepcje na dwa miejsca. Dlatego będziemy mieli restaurację i małe kawiarnie w formie ulicznego jedzenia. Wszystko jest w fazie aktywnej, jest naprawa, ale szczegóły podam później

Na prośbę Andreja Ryvkina Life wokół nie publikuje powodów przeprowadzki.

Obejrzyj wideo: Downsizing (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Sąd spożywczy LavkaLavka, Green Dog Cafe, kolacje w Saxon + Parole
Odkrycie tygodnia

Sąd spożywczy LavkaLavka, Green Dog Cafe, kolacje w Saxon + Parole

Bigrib "45 równolegle" ADRES: Tsvetnoy Boulevard, 15, s. 1 OFICJALNY TRYB PRACY NA STRONIE: pon.-pt., niedz .: 12:00 do 00:00, pt.-sob .: od 12:00 do 03 : 00 ŚREDNIA: 3000 rubli Restauracja z kuchnią krajów położoną na 45 stopniu szerokości geograficznej północnej i południowej. Dotyczy to na przykład Francji, Szwajcarii, Włoch, Serbii, Rumunii, Chorwacji, Kazachstanu, Chin, Mongolii, Korei, Japonii i Kanady.
Czytaj Więcej