Ciekawe

W Kovensky Lane otwarto bufet „Kid”

Na dziedzińcu 14 Kovensky Pereulok, obok hostelu Late Breakfast Club i warsztatu rowerowego Fixed Lab, otwarto bufet Malysh. Dyrektor edycji wideo Maya Paikina i jeden z twórców browaru rzemieślniczego Milk Bros, Anton Rogozin, otworzyli małą restaurację z domowym jedzeniem.

Całe jedzenie w formie bufetu kosztuje 100-150 rubli, jest przygotowywane bezpośrednio w hali na małym dwupalnikowym piecu. W menu znajduje się wiele dań wegetariańskich - kuskus z warzywami i ziołami, ser Adyghe smażony w nori, falafel z sałatą i tkhiną, grillowane warzywa ze smażonym serem. Ponadto istnieje makaron morski według przepisu założyciela Hello Hostel Ivan Fedorenko, tosty z chleba ze szprotami, berlińskie kiełbaski i śniadania - jajka sadzone, owsianka, naleśniki i muesli z mlekiem. Z napojów oferujemy piwo rzemieślnicze z browaru Milk Bros w cenie stu rubli za szklankę 0,3 litra, domowe nalewki, a także napoje owocowe, lemoniadę, kawę i kakao.


Wkrótce właściciele „Baby” otworzą obok bufetu przestrzeń wystawienniczą, na której będą prezentowane obrazy artystów z Petersburga. Teraz sama instytucja zaprezentowała już kilka prac - od Eki Husky, Stas Bugs, Michaiła Malo i szefa kuchni Gusto Fabrizio Fatucciego.

Zdjęcie: Dmitry Tsyrenshchikov

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Księżycowe zaćmienie na Instagramie
Galerie

Księżycowe zaćmienie na Instagramie

Dzisiaj miało miejsce drugie zaćmienie Księżyca Czterech, które następują po sobie w krótkim czasie. Pierwszy miał miejsce 15 kwietnia, a ostatni 29 września 2015 r. Księżyc przeszedł w cień Ziemi, a potem wyszedł z niego w czerwonawym odcieniu. Krwawy księżyc obserwowali mieszkańcy Australii, Azji Południowo-Zachodniej i wybrzeża Pacyfiku.
Czytaj Więcej
Blast z przeszłości: jak wyglądaliśmy 10 lat temu
Galerie

Blast z przeszłości: jak wyglądaliśmy 10 lat temu

W tym roku Look At Media obchodzi pierwszą poważną rocznicę - w październiku 2007 roku Wasilij Esmanow, Aleksiej Ametow i Ekaterina Bazilevskaya uruchomili Lookatme.ru. Wkrótce łuki stały się jedynie dodatkiem do wiadomości, osobistych blogów, materiałów o muzyce, kinie i współczesnej kulturze. Życie wokół pojawiło się w części Look At Me.
Czytaj Więcej
Święto Dziękczynienia na Instagramie
Galerie

Święto Dziękczynienia na Instagramie

Święto Dziękczynienia, rodzinne wakacje i jeden z najbardziej pracowitych dni w roku dla Instagrama, który w swojej historii zajmował dwa rekordowe lata 10 milionów zdjęć dziennie z tagiem # Dziękczynienia, tradycyjnie obchodzony był 27 listopada w Stanach Zjednoczonych. W tym roku nie było możliwe pobicie rekordu, ale nie mniej inspirujące ujęcia - życie wokół obserwowało, jak Amerykanie świętują święto w domu i na procesjach ulicznych.
Czytaj Więcej
Godzina dla Ziemi w Moskwie na zdjęciach na Instagramie
Galerie

Godzina dla Ziemi w Moskwie na zdjęciach na Instagramie

# Chaszemli # chaszemlli2014 „Godzina dla Ziemi” to coroczna akcja ekologiczna. Jego istotą jest wyłączenie prądu na godzinę i odpoczynek na planecie. Moskwa uczestniczy w akcji od kilku lat. Życie wokół zgromadziło wybrane zdjęcia aktywnie działających na rzecz środowiska Moskali, którzy spędzili godzinę w ciemności.
Czytaj Więcej