Ciekawe

ReСa Holding otworzył kawiarnię z piwem rzemieślniczym na Malaya Morskaya

Restauracja prowadząca ReCa otworzyła nową restaurację na Malaya Morskaya, 15 - kawiarnia z ulicznym jedzeniem i rzemieślniczym piwem Craft Brew Café.

Instytucja znajduje się na parterze domu baronowej Klassen, gdzie w XVIII wieku istniała restauracja, która przybyła do Petersburga wraz z armią napoleońską Francuza Andrieu i po jego rodaku Dumasie. We wnętrzu projektant Craft Brew Café, Ivan Krupin, starał się zachować ducha starego opuszczonego budynku, nadając mu nowoczesny wygląd.


Menu kawiarni obejmowało burgery, shawarmę, burrito i hot dogi, a także małże z Morza Białego i popularne dania kuchni europejskiej i rosyjskiej według przepisów szefa kuchni Andrei Oshanina (Steak Story, Twiggy, Prowansja, Graf-In). W barze rozlewa się dwa tuziny rodzajów piwa, głównie rosyjskie piwo rzemieślnicze, a także oferuje 60 rodzajów piwa butelkowanego.

Średni czek na Craft Brew Café wynosi 600 rubli. W piątki i soboty instytucja jest czynna przez całą dobę, przez resztę dni - od 11 rano do 1 w nocy.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Najdziwniejsze patenty znanych firm
Skrzynie

Najdziwniejsze patenty znanych firm

Pewnego dnia największy producent samolotów Airbus opatentował foteliki rowerowe do samolotów. Jednocześnie kierownictwo firmy przyspieszyło, aby zapewnić wystraszonych pasażerów, że nie zamierza jeszcze wprowadzić nowego produktu do produkcji. Airbus opatentował wynalazek w rezerwie, próbując przewidzieć, które technologie będą poszukiwane w przyszłości.
Czytaj Więcej
Alexander Auzan „Ekonomia wszystkiego”
Skrzynie

Alexander Auzan „Ekonomia wszystkiego”

Alexander AUZAN Doktor nauk ekonomicznych, profesor, publicysta, dziekan Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Moskiewskiego MV Łomonosow Człowiek W wyniku cudzołóstwa wielkiego filozofa i ekonomisty Smitha z francuskim Oświeceniem okazał się Homo economus - wszechwiedzącym egoistycznym dranem, który ma nadprzyrodzone zdolności racjonalizacji i maksymalizacji swojej użyteczności.
Czytaj Więcej
Maniak biznesu: sekrety na Instagramie, interesy kobiet i inne hity tygodnia
Skrzynie

Maniak biznesu: sekrety na Instagramie, interesy kobiet i inne hity tygodnia

Fast Company: Jak właściwie opisać siebie i swoją pracę W czasopiśmie Fast Company opublikowano artykuł, w którym bardzo ważne jest, aby używać właściwych słów w odniesieniu do swojej pracy. Jeśli zastąpisz wyrażenie „muszę” słowem „chcę”, życie będzie lśniło nowymi kolorami, jak napisano w publikacji. Amber Re, założyciel i dyrektor generalny Centrum Psychologicznego Bold Academy, opracował Słownik niekonwencjonalny, który zawiera nowe definicje najczęstszych słów.
Czytaj Więcej
Eugene napisał „System Kudrina”
Skrzynie

Eugene napisał „System Kudrina”

H&F czyta jedną książkę biznesową tygodniowo i wybiera z niej interesujące punkty. Tym razem czytamy książkę dziennikarza Jewgienija Pismennaya na temat centralnej postaci polityki gospodarczej Putina, Aleksieja Kudrina. Opowiadając historię byłego Ministra Finansów, autor odtwarza przełomowe wydarzenia rosyjskiej polityki ostatnich 20 lat z punktu widzenia ich bezpośredniego uczestnika.
Czytaj Więcej