Jedzenie

Składniki: Kanapka z mielonym kotletem wołowym z Farmer Bazaar w Tsvetnoy

Amerykański chleb kanapkowy
 
Kotlet z mielonej wołowiny
 
Sałata Romano
 
Pomidory I Cebule
 
Sos wiejski z przyprawami i majonezem

SERGEY KLYUCHANSKY

Szef kuchni marki „Farmer Bazaar”

„Zaletą naszej kanapki jest to, że jest przygotowywana bezpośrednio przed klientem. Oznacza to, że nie potrzebujemy glutaminianu sodu i innych konserwantów - wracają po kanapki Bazar, nie dlatego, że mają wzmacniacz smaku, ale dlatego, że naturalne.

Wszystko przygotowywane jest z produktów rolnych sprzedawanych na podłodze - mięso jest zawsze najświeższe. Kolejną korzystną różnicą jest to, że sam możesz wybrać swój ulubiony kawałek piersi z kurczaka lub mięsa mielonego. Linie na przerwy na lunch dla tych kanapek są ogromne. ”

W poprzednich wydaniach:

Kanapka z bakłażanem, fetą i szparagami

 

KRÓLEWSKA PŁASKA BRED

 

KANAPKA Z WĘDZONYM PIEKARNIKIEM I DŻEMEM

Obejrzyj wideo: 4 SKŁADNIKI - kurczak Caprese, pyszny Miodownik - PROSTE PRZEPISY (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Jedzenie, Następny Artykuł

Wygląd: Anna Pchelkina, wydawca
Styl

Wygląd: Anna Pchelkina, wydawca

Raz w tygodniu redakcja fotografuje jednego ze znajomych mieszkańców miasteczka na ulicy i jednocześnie prosi, aby powiedzieć, jakie marki ma na sobie, gdzie je kupił i gdzie woli kupować ubrania. Dziś Anna Pchelkina, która pracuje w wydawnictwie Condé Nast, stała się bohaterką kolumny „Wygląd” - została sfotografowana wczesnym rankiem w Patriarch Ponds.
Czytaj Więcej
Wygląd: Olga Samodumova, założycielka projektu Peremotka
Styl

Wygląd: Olga Samodumova, założycielka projektu Peremotka

Co tydzień redakcja prosi jednego ze znajomych Moskali o zrobienie zdjęć na ulicy i powiedzenie im, jakie marki ma na sobie, gdzie je kupił i gdzie woli kupować ubrania. W tym tygodniu Życie wokół fotografowała Olga Samodumova na moście Kuznetsk. 40-letnia Olga Samodumova, współzałożycielka marki Denis Simachev, autorka projektu Peremotka Prawie nie kupuje nowoczesnych designerskich ubrań, woli kostiumy vintage i etniczne, które zamawia u krawców w Afryce i Azji.
Czytaj Więcej
Wygląd (Petersburg): Anna Konstantinova, kredens
Styl

Wygląd (Petersburg): Anna Konstantinova, kredens

W cotygodniowej kolumnie „Wygląd” Życie wokół robi zdjęcia znajomym mieszkańcom miasta na ulicy i prosi ich, aby powiedzieli ci, jakie marki noszą i co myślą o sklepach w Petersburgu. W tym tygodniu sfotografowaliśmy Annę Konstantinową na placu Powstania. Konstantinova Anna 25 lat, dekoratorka, kredens na okno Robi zakupy między rzeczami, uwielbia nakładanie warstw na Annę: płaszcz Mango, szal ze Sri Lanki, kombinezon i koszulka Zara, trampki i sweter H&M, torba Marakesh, etui na telefon i okulary Uterque Płaszcz Mango Kupiłem kilka lat temu w sklepie.
Czytaj Więcej
Wygląd (Petersburg): Oksana Devochkina, grafik
Styl

Wygląd (Petersburg): Oksana Devochkina, grafik

Co tydzień redaktorzy „Life” robią zdjęcia znanych mieszkańców na ulicy i proszą ich o wskazanie, gdzie kupują rzeczy i dlaczego. W tym tygodniu spotkaliśmy się z Oksaną Devochkiną w „Czarnej rzece”. Oksana Devochkina Dyrektor artystyczny projektu Godesigner.ru Lubi kupować rzeczy w Chinach, ale częściej robi to w Helsinkach.
Czytaj Więcej