Wszystkie jego

Witalij Milonow - o restauracji Jedenaście

Jedenaście

adres: Fontanka, 11

Pod nagłówkiem „Wszystkie moje” Życie wokół mówi o autentycznych lokalach, w których z jednej strony jest „dziwne”, ale smaczne i tanie. Nie znajdują się na szlakach turystycznych, a wiedząc o nich, możesz uważać się za lokalnego. Znajdź je pomaga ustnie lub znajomym.

W nowym numerze odeszliśmy od zwykłego formatu. Zapraszając Witalija Milonowa, zastępcę petersburskiego Zaksa, jako bohatera, spodziewaliśmy się, że zaprowadzi nas do piekarni lub pierogów. Ale wybrał inne miejsce, do którego jedzie tylko na specjalne okazje - restaurację Jedenaście. To nieautentyczna i droga instytucja, ale aby uważać się za lokalną, musisz o tym wiedzieć.

WITALNY MILONOW

zastępca
ZakSa

Jedzenie i picie

Rzadko jeżdżę do Jedenaście, kiedy chcę spędzić wakacje. To miejsce jest stosunkowo nowe, ale szczególnie podobał mi się absolutny brak patosu i uroku. Tutaj można zjeść spokojnie i smacznie, ceny nie są wysokie, a dobry wybór czerwonego wina osobiście mnie pociąga.

ZALECENIA:
posypana jagnięcina i wołowina
z gorgonzolla

Z potraw najbardziej lubię jagnięcinę z posypką i wołowinę z gorgonzollą, mogę też wszystkim polecić kurki, ale to sezon. Ceny tutaj są znacznie bardziej odpowiednie niż w stołówce w Pałacu Maryjskim, szczególnie biorąc pod uwagę jakość jedzenia.
Z gastronomii szanuję McDucka. Pewnego razu pokazał Rosjanom, co to jest zorganizowane wyżywienie na poziomie. Czas jednak odejść: zarówno od duchowych burgerów, jak i od resztek radzieckiego cateringu - kotletów z puree ziemniaczanym. Potrzebny jest nowy rosyjski catering publiczny, ale nie jest jasne, w co zostanie on wyrażony. Najwyraźniej konieczne jest ogłoszenie ogólnopolskiej konkurencji i przekazanie na nią pieniędzy.

Właściciele i goście

Właściciel tego miejsca, George, wiem zaocznie - bardzo nam pomógł w zebraniu pomocy dla DPR. Wnętrze jest tu urocze, europejskie i ogólnie lubię kuchnię europejską, zwłaszcza włoską.

Nigdy nie widziałem pełnej sali, ale też nigdy nie siedziałem sam. Publiczność jest przyzwoita. Nie, te wszystkie paskudne biodrówki.

Fragmenty z menu

Rosół Z Kurczaka
160 rubli

Filet z barweny czerwonej z białymi szparagami
890 rubli

Filet Mignon z Sosem Serowym Gorgonzall
720 rubli

Małże w kremowym sosie
390 rubli

Wołowina Gremolata
i pachnące ziemniaki
680 rubli

Spaghetti z Pomidorami i Bazylią
380 rubli

Risotto z Kaczką
470 rubli

Wino domowe
200 rubli

zdjęcia: Dima Tsyrenshchikov

Obejrzyj wideo: MINECRAFT ŻYCIE #29 - CZY BELLA POWIE TAK? Vito i Bella (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Wszystkie jego, Następny Artykuł

Czy kucharze muszą nosić rękawiczki?
Zjedz pytanie

Czy kucharze muszą nosić rękawiczki?

Moda na otwarte kuchnie w restauracjach nie przemija: możliwość oglądania, jak gotują jedzenie, stała się prawie dobrą formą. Jednak pomimo przejrzystości instytucji wciąż pojawia się pytanie dla klientów: czy kucharze powinni nosić rękawiczki i czapki, a ich brak stanowi naruszenie? Rozmawialiśmy z szefem kuchni, dyrektorem generalnym i lekarzem, aby dowiedzieć się, jak naprawdę są rzeczy.
Czytaj Więcej
Jaka jest różnica między Longo i Americano?
Zjedz pytanie

Jaka jest różnica między Longo i Americano?

Istnieje wiele sposobów parzenia kawy i nie zawsze łatwo jest ustalić, czym się one różnią. Coraz więcej kawiarni odmawia gotowania Americano i oferuje gościom alternatywę w postaci longo. Jaka jest różnica między tymi dwoma napojami i jakie są korzyści, dowiedzieliśmy się od ekspertów w branży kawowej.
Czytaj Więcej
Który alkohol ma najmniej cukru?
Zjedz pytanie

Który alkohol ma najmniej cukru?

Coraz więcej osób myśli o zmniejszeniu spożycia cukru, a to nie jest łatwe zadanie: cukier występuje prawie wszędzie. Aby ułatwić Ci wybór napoju o najniższej zawartości cukru, wspólnie z Michaiłem Pugaczowem, głównym barmanem Less Sugar Bar, opracowaliśmy ocenę alkoholu. Michaił Pugaczow, szef kuchni barman Less Sugar Bar Nie jest tajemnicą, że cukier zawiera cukier: jest to albo cukier resztkowy użytych składników, albo dodatek cukru z powodu różnych syropów w kompozycji.
Czytaj Więcej