Chmura wiedzy

Usuń: 5 skutecznych usług dla telepracy

Jumpshare: udostępnianie online Udostępnianie plików

Usługa hostingu plików Jumpshare, otwarta niecały miesiąc temu, jest genialna. Aby udostępnić pliki, po prostu przeciągnij je do okna przeglądarki. Nie musisz się rejestrować ani czekać na zakończenie pobierania - jak tylko się rozpocznie, natychmiast otrzymasz link, który możesz wysłać znajomym i współpracownikom (można również szybko opublikować link w sieciach społecznościowych). Odbiorcy takiego łącza mogą pobierać pliki lub przeglądać je bezpośrednio w przeglądarce bez zaśmiecania komputera. Chmura przeglądarki Jumpshare obsługuje 150 formatów plików: grafikę wektorową, arkusze kalkulacyjne, dokumenty, prezentacje, zdjęcia, muzykę, książki, filmy - wszystko, co możesz wysłać. Usługa wyraźnie przyspiesza udostępnianie plików, zwłaszcza jeśli grupa osób musi zapewnić dostęp do jednego dokumentu.

Vladimir Levochkin

Partner zarządzający, Accord Digital

„Jumpshare jest podobny do Yandex.People, a jego przyjazny i prosty interfejs jest nieco podobny do Dropbox i CloudApp. Jego siła polega na tym, że obsługuje dużą liczbę formatów, z których Dysk Google nie może się pochwalić. Słabości: interfejs przeciągnij i upuść (grabched i przeciągnij i upuść) nie działa poprawnie w przeglądarkach Chrome i Firefox na Macu. Nie ma rozwiązania w postaci dodatku do przeglądarki dla Chrome, nie ma aplikacji dla systemu operacyjnego w Mac OS X ani narzędzia dla Windows, które pozwala na przesłanie pliku bez korzystania z interfejsu internetowego ”.

Kreatywnie: zbiorowa wizualizacja chmury

Prostym sposobem na przekazanie pomysłu jest narysowanie go. Osoba otrzymuje około 90% informacji wizualnie. Kreatywnie obsługa pozwala pięknie wizualizować liczby, nawet dla tych, którzy nie potrafią rysować. Kreatywnie pozostawia nawet popularnego Cacoo w swojej kategorii, przewyższając go dostępnymi typami wykresów i tysiącami gotowych szablonów. Łatwy do nauczenia, ale funkcjonalnie bogaty edytor flash nadaje się do tworzenia diagramów o dowolnym poziomie złożoności - schematów blokowych, układów stron internetowych, diagramów Gantta, diagramów organizacyjnych, a także diagramów strategicznych i różnych biznesowych. Aplikacja obejmuje uruchamianie bez szkolenia, a szeroki wybór szablonów, duża biblioteka ikon, interfejs przeciągnij i upuść, automatyczne dokowanie i wyrównanie linii ułatwiają tworzenie pięknych diagramów. Do pracy zespołowej dostępne są pola czatu i notatek. Wynikowy wynik można łatwo wyeksportować i wkleić do raportu lub prezentacji.

Ilya Rozovsky

 

Starszy Partner, Agencja Konsultacyjna Occupy!

 

„Prosta usługa mająca na celu komunikację z klientem. Po pierwsze, jest bardzo prosta. Właśnie dlatego Creately nadaje się do dyskusji z klientem. Istnieje dość znaczna grupa klientów, którzy nie są w stanie łatwo ustalić, na przykład, jaki jest układ i dlaczego jest potrzebny Jeśli zaprosisz takiego klienta do systemu współpracy, możesz tylko panikować i całkowicie odrzucić narzędzie. W tym przypadku wszystko jest oczywiste. Po drugie, usługa jest wielofunkcyjna, co pozwala na jednoczesne wyświetlanie różnych informacji na tym samym arkuszu. rmatsiyu. Mówimy, jak zdolność do podejmowania strukturalną stosowanie map, składający stron układów. Polecam początkującym Creately. przyzwyczaić się do możliwości, a następnie poszukać czegoś, jeśli nagle nie ma wystarczającej funkcjonalności. "

Koncepcja: interaktywna tablica burzy mózgów

Conceptboard to interaktywna tablica, na której uczestnicy spotkania mogą pisać i rysować, importować dokumenty biurowe, po prostu przeciągając i upuszczając, udostępniając dowolne pliki i umieszczając obrazy. Wszelkie zmiany wprowadzone przez użytkownika są wyświetlane synchronicznie w pozostałej części. Wszystkie te funkcje, w połączeniu z przejrzystym interfejsem i ogólnym czatem (aw wersji płatnej również wideokonferencje) sprawiają, że usługa ta jest jedną z najwygodniejszych do prowadzenia wspólnych dyskusji, projektowania, wizualizacji pomysłów i kreatywnych maratonów. Jednocześnie Conceptboard umożliwia organizowanie sesji masowych - liczba uczestników, którzy mogą wchodzić w interakcje z tablicą jest praktycznie nieograniczona. Wynik pracy zbiorowej można wyeksportować w formacie obrazu lub pliku PDF, na przykład w celu wysłania do klienta lub pracowników spóźnionych na „napaść”.

Artem Lebiediew

 

Dyrektor ds. Rozwoju imhonet.ru

 

„Conceptboard pomaga zoptymalizować komunikację w przypadku pojedynczych małych zespołów. Jest to z pewnością użyteczna usługa. Możliwości Conceptboard poszerzają granice pracy pracowników firmy, co pomaga w podejmowaniu strategicznych decyzji dla firmy”.

Prezi: Multimedialne płótno prezentacyjne

Prezi coraz częściej zastępuje PowerPoint z ekranów w wystąpieniach publicznych, wykładach i konferencjach. Serwis zyskał popularność dzięki oryginalnej prezentacji treści. Sercem struktury Prezi jest wirtualny arkusz, na którym umieszczane są elementy prezentacji: tekst, elementy graficzne, treści multimedialne. Autor wybiera grupy elementów na slajdy, wyznacza trasę między slajdami i określa kąt widzenia. Demonstracja jest podobna do lotu kamery ze slajdu na slajd z różnym skalowaniem. Trasę i skalę można zmienić bezpośrednio podczas prezentacji. Ze względu na obrót kamery wokół jej osi, dynamiczne przejścia i nieliniowe wyświetlanie slajdów praca w Prezi prawie zawsze wygląda spektakularnie. Przetwarzanie w chmurze umożliwia wspólną pracę w Prezi i przygotowywanie prezentacji ze współpracownikami. Prace z Prezi można odtwarzać zarówno na stronie serwisu, jak i pobierać do wyświetlania offline. Ponadto mogą być osadzone na blogu lub stronie internetowej.

Pavel Abdurahimov

 

Dyrektor Polonium Arts

 

„Coraz więcej aplikacji uzyskuje analogi w HTML5. To znacznie zwiększa kompatybilność z wszelkiego rodzaju urządzeniami, co pozwala na korzystanie z tych usług w dowolnym czasie i w dowolnym środowisku, w którym jest Internet. Tworzę prezentacje częściej niż korzystam z edytora tekstu lub arkusza kalkulacyjnego. Piękno i wygoda prezentacji - często jest to 90% sukces, dlatego musisz mądrze podejść do tego problemu. Prezi.com zapewnia wieloplatformowość, co eliminuje niekompatybilność systemów, która występuje podczas korzystania z niektórych podobnych usług. . Jest też unikalna cecha, jednak istnieją również wady :. Można drukować tylko cyrylicy, a nie ma wtyczki, wbudowane Augmented Reality w samym przedstawieniu, ale jestem pewien. Jak tylko autorzy rozwiązać takie problemy, równy Prezi nie będzie. "

MindMeister: Mental Mapping

Diagramy komunikacyjne lub mapy mentalne zyskały uznanie w projektowaniu biznesowym, prezentując złożone projekty, rozwiązując problemy twórcze i burze mózgów, nawet jeśli były pisane wyłącznie ręcznie. Drzewny schemat skojarzeń pozwala jednym spojrzeniem objąć ogromną ilość informacji i mieć to na uwadze. Serwis internetowy do tworzenia map mentalnych MindMeister pozwala nie tylko na szybsze i dokładniejsze rysowanie odręcznych analogów map na komputerze, ale także rozszerza możliwości „kartografii” dzięki hipertekstowi, który daje kartom drugi poziom głębi. MindMeister obsługuje pracę z mapami czatów dla wielu użytkowników.

Ilya Balakhnin

 

CEO Paper Planes

 

„MindMeister to jeden z wielu programów, za pomocą których można budować mapy myśli, czyli dokumenty, które pozwalają reprezentować strukturę zadań, procesów i projektów w formie drzewa. Kluczową zaletą MindMeister jest dobre rozwiązanie graficzne: usługa jest ładna, pozwala pokolorować część dendrogramu w kontrastowych kolorach i idealny dla tych, którzy dopiero zaczynają korzystać z kart myśli lub dla tych, którzy wykonują proste dendrogramy Minus: MindMeister ma słabą funkcjonalność do elastycznych ustawień i jest gorszy od profesjonalnych programów .. Matki stworzyć umysł mapy Wygodnie, usługa pozwala współpracować Ponadto MindMeister ma ważną zaletę - dogodnym aplikację mobilną ".

Tekst: Konstantin Vorovich

Obejrzyj wideo: Jak trafniej wyceniać swoją pracę? (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

Chris Stevens „App Store Millionaires”
Skrzynie

Chris Stevens „App Store Millionaires”

H&F studiuje jedną książkę biznesową tygodniowo i wybiera z niej najciekawsze momenty. Tym razem czytamy książkę słynnego dewelopera Chrisa Stevensa o tym, jak wygląd AppleStore wpłynął na życie zwykłych użytkowników i programistów, zamieniając niektórych z nich w milionerów, a innych w bankructwo.
Czytaj Więcej
Alexander Auzan „Ekonomia wszystkiego”
Skrzynie

Alexander Auzan „Ekonomia wszystkiego”

Alexander AUZAN Doktor nauk ekonomicznych, profesor, publicysta, dziekan Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Moskiewskiego MV Łomonosow Człowiek W wyniku cudzołóstwa wielkiego filozofa i ekonomisty Smitha z francuskim Oświeceniem okazał się Homo economus - wszechwiedzącym egoistycznym dranem, który ma nadprzyrodzone zdolności racjonalizacji i maksymalizacji swojej użyteczności.
Czytaj Więcej