Chmura wiedzy

Upraszczanie chaosu: 4 usługi dotyczące pracy z rosyjską pocztą

Śledź pakiet.

Twórcy serwisu zobowiązują się do informowania klienta o tym, co dzieje się z jego wysyłaniem, za pośrednictwem wiadomości SMS i e-mail, z wykorzystaniem informacji o statusie odlotów z serwera Poczty Rosyjskiej. Na przykład, gdy paczka dotrze do miejsca odbioru, klient otrzymuje SMS: „Twoja paczka została dostarczona na pocztę, proszę ją odebrać”. Eliminuje to możliwość, że powiadomienie o przybyciu przedmiotu nie dotrze. Jeśli odbiorca nie odbierze paczki od razu, usługa przypomni mu o tym co pięć dni.

Dane do pracy z klientami (kody śledzenia, numery telefonów i adresy e-mail odbiorców) można pobrać do systemu z Excela. Koszt usług zależy od liczby pobranych miesięcznych kodów śledzenia: do 10–99 rubli, do 100–599 rubli, do 500–1499 rubli. Od lutego z usługi skorzystało 1 512 sklepów offline i internetowych.

Początkowo usługa była częścią projektu Mailing Lab stworzonego dla platformy InSales. Plany obejmują integrację z 1C Bitrix i innym CMS, obiecuje współzałożyciel usługi Dmitrij Barychev. Według niego można było połączyć się z serwerem poczty za darmo, ale znalezienie pracownika odpowiedzialnego za to wewnątrz obszernej struktury zajęło trzy miesiące.

Formularz pocztowy Rosja

Usługa umożliwia automatyczne wypełnianie i drukowanie 11 rodzajów standardowych formularzy pocztowych, a także sprawdzanie zgodności adresów i kodów pocztowych z bazami danych podatkowych. W rezultacie użytkownik, który musi masowo wysyłać pocztę, spędza połowę czasu na urzędach pocztowych, a odsetek utraconych przedmiotów zmniejsza się, mówi twórca usługi, Maxim Invest.

Z usług korzysta około 50 sklepów internetowych, które drukowały formularze 11 253 razy. Aby rozszerzyć funkcjonalność usługi, Invest próbuje nawiązać kontakt z top managerami Russian Post, ale jak dotąd nie ma szczęścia: z tymi, z którymi można było się spotkać po zmianie przywództwa pod koniec kwietnia.

Print-post.com

Usługa szybkiego etykietowania kopert. Program online tworzy plik PDF do drukowania z układem koperty pocztowej, adresami nadawcy i odbiorcy. Po pobraniu danych nadawca musi tylko włożyć czyste koperty do drukarki i rozpocząć drukowanie.

Autor serwisu, Marat Shornikov, uruchomił go na początku 2011 roku. Włączenie możliwości śledzenia korespondencji według numeru zwiększyło zapotrzebowanie na główną usługę: obecnie drukuje się 1000 kopert dziennie. Teraz Shornikov przygotowuje projekt komercyjny - wygodny odpowiednik programu Partionny Mail opracowanego przez PR dla dużych klientów.

Na stronie znajduje się również kalkulator, który pozwala obliczyć koszt wysłania listów, paczek i paczek (oficjalny kalkulator PR oblicza go tylko w przypadku wylotów z Moskwy). Do obliczeń należy wprowadzić dane dotyczące masy przesyłki, jej kosztu, a także wskaźników nadawcy i odbiorcy. Koszty wysyłki pocztą lotniczą i łącznie nie mogą być jeszcze oszacowane.

Postcalc.ru

Kolejny nieoficjalny kalkulator kosztów PR i EMS opracowany przez programistę Aleksieja z Moskwy dla sklepu internetowego jego przyjaciela, ale także otwarty dla innych użytkowników. Oblicza również koszt wysłania pocztą lotniczą (wierność nie jest gwarantowana). Taryfy - z oficjalnych stron PR i EMS. W lecie obiecana jest zaktualizowana wersja z możliwością obliczenia kosztu dwóch rodzajów ubezpieczenia, dodania kosztu opakowania i etykiet naklejek itp. Do obliczeń.

Obejrzyj wideo: Analiza Techniczna vs. Analiza Fundamentalna - upraszczamy chaos informacyjny na rynku FOREX! (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

Serpentyny - jak zarabiać na transmisjach gier komputerowych
Ludzie w mieście

Serpentyny - jak zarabiać na transmisjach gier komputerowych

Strumienie gier komputerowych - lub transmisje z procesu gry z komentarzami samego gracza w Internecie - od dawna są znane w społeczności graczy, ale stały się stosunkowo popularne wśród szerokiej publiczności. Jednym z katalizatorów popularyzacji tego rodzaju rozrywki w sieci była streamerka Karina, ładna miniaturowa dziewczyna, która zasłynęła w sieciach społecznościowych ze względu na jej surowy, a nawet agresywny sposób komunikowania się z widzami.
Czytaj Więcej
Kto buduje stadion Zenit Arena
Ludzie w mieście

Kto buduje stadion Zenit Arena

W Petersburgu nadal budują stadion na półfinały Mistrzostw Świata 2018. Na tle ogólnego niezadowolenia mieszkańców miasta i masowych zarzutów w mediach, Życie wokół spotkało tych, którzy pracują nad projektem każdego dnia, i zapytało, jak wpływa na nie tło informacyjne i dlaczego mieszkańcy naprawdę potrzebują Zenit Arena.
Czytaj Więcej
Gram w zespole coverowym
Ludzie w mieście

Gram w zespole coverowym

Jednym z założeń sukcesu firmy jest: skorzystanie z najlepszych doświadczeń, aktualizacja, udoskonalenie na swój sposób i wdrożenie. W rzeczywistości takie podejście dotyczy nie tylko firm i przedsiębiorców, ale także świata show-biznesu. Faktem jest, że dziś popularność grup osłaniających rośnie i stopniowo zastępują oryginalne grupy autorów z imprezy Olympus.
Czytaj Więcej