Chmura wiedzy

Business Geek: Inteligentne kobiety na Twitterze, reklamy pokolenia Y i inne cotygodniowe hity

Inc.: 8 sposobów napędzania klientów generacji Y.

Publikacja mówi o tym, jak zaczepić najbardziej aktywną ekonomicznie młodą publiczność z pokolenia Y - osoby urodzone w latach 1982-1993. Nie zwracają uwagi na tradycyjne kampanie marketingowe, są przyzwyczajeni do korzystania z urządzeń mobilnych i lepiej reagują na bardziej interaktywne sposoby przyciągania uwagi. W związku z tym polubią filmy i infografiki, szybką reakcję na ich krytykę lub sugestie w sieciach społecznościowych, a także możliwość zapoznania się z opinią gwiazdy lub eksperta na temat produktu.

Przewodowy: kolejna alternatywa dla znanych mediów społecznościowych

W ostatnich latach przedsiębiorcy próbowali stworzyć niezliczone alternatywy dla Facebooka i Twittera. Ale nikomu jeszcze się nie udało. Michael Powers postanowił podjąć kolejną próbę. Jego projekt Trsst umożliwia także publikowanie krótkich wiadomości. Ale w przeciwieństwie do najsłynniejszej na świecie usługi mikroblogowania, używa szyfrowania kryptograficznego do prywatnych wiadomości, aby nie stały się własnością rządu. Bardzo trafny pomysł dla Stanów Zjednoczonych, gdzie użytkownicy są przerażeni opowieściami Edwarda Snowdena o tym, jak obserwują je władze.

Tydzień biznesowy: Jak zmiana menu łańcucha fast food doprowadziła do wyższych cen

W publikacji napisano, że po ogłoszeniu przez McDonald's nowego menu ceny kurczaków wzrosły w Stanach Zjednoczonych. Firma spodziewa się sprzedać 250 milionów skrzydełek z kurczaka. Ta wiadomość wywołała wzrost cen rynkowych. Jeśli w 2011 r. Skrzydła były warte 90 centów za funt, teraz mają więcej niż 2 dolary. Ich wartość wciąż rośnie.

Szybka firma: 25 najmądrzejszych kobiet
na Twitterze

Kompilacja zdjęć najbardziej inteligentnych mikroblogów dla kobiet na Twitterze. Wśród nich są założycielka Flickr, Katarina Fake, Rosabeth Moss Kanter z Harvard Business School oraz redaktor The New York Times, Jennifer Preston.

Przewodowe: Śmieszne rzeczy z katalogu sprzętu biurowego sprzed 30 lat

Publikacja znalazła stary katalog, którego czytelnikom zaproponowano zakup jednego z pierwszych modeli komputerów, boomboksa, kamery filmowej i odtwarzacza kasetowego. Nostalgiczny wybór tego, o czym mógłbyś marzyć 30 lat temu.

Obejrzyj wideo: Kamila Sidor - Geek Girls Carrot w Business Misja - Inspirujące wywiady z ludźmi sukcesu (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

Chris Stevens „App Store Millionaires”
Skrzynie

Chris Stevens „App Store Millionaires”

H&F studiuje jedną książkę biznesową tygodniowo i wybiera z niej najciekawsze momenty. Tym razem czytamy książkę słynnego dewelopera Chrisa Stevensa o tym, jak wygląd AppleStore wpłynął na życie zwykłych użytkowników i programistów, zamieniając niektórych z nich w milionerów, a innych w bankructwo.
Czytaj Więcej
Alexander Auzan „Ekonomia wszystkiego”
Skrzynie

Alexander Auzan „Ekonomia wszystkiego”

Alexander AUZAN Doktor nauk ekonomicznych, profesor, publicysta, dziekan Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Moskiewskiego MV Łomonosow Człowiek W wyniku cudzołóstwa wielkiego filozofa i ekonomisty Smitha z francuskim Oświeceniem okazał się Homo economus - wszechwiedzącym egoistycznym dranem, który ma nadprzyrodzone zdolności racjonalizacji i maksymalizacji swojej użyteczności.
Czytaj Więcej