Ciekawe

Przyjaciele smartfona: 10 przydatnych akcesoriów do iPhone'a

Tagg

po co

Na spacery z psem

cena

$99.95

Tagg the Pet Tracker to obroża dla psa z latarnią GPS i systemem śledzenia zwierząt. Użytkownik musi zainstalować aplikację na iPhonie, w której dla każdego zwierzaka należy utworzyć konto i określić obszar, w którym może chodzić. Aplikacja da sygnał natychmiast, jeśli pies opuści bezpieczny obszar i pokaże, gdzie jest teraz. Drugą funkcją urządzenia jest monitorowanie stanu zdrowia zwierzaka. Oblicza, ile dnia musi się przenieść i ile już minął, a następnie pokazuje właścicielowi, że warto chodzić z psem przez kolejne 30 minut.

po co

Do pielęgnacji roślin

cena

$89.95

Koubachi Wi-Fi Plant Sensor to inteligentne urządzenie do pielęgnacji roślin. Jego czujniki monitorują wilgotność gleby, temperaturę otoczenia, poziom oświetlenia wokół rośliny, a następnie porównują te wskaźniki z potrzebami konkretnej rośliny, mówiąc właścicielowi, czego aktualnie potrzebuje. Aplikacja zawiera „encyklopedię roślin”, w której należy wybrać rodzaj rośliny, porę roku i strefę klimatyczną. Na podstawie biologicznych właściwości gatunku i danych zebranych przez czujniki Koubachi opracuje plan pielęgnacji kwiatów. Aplikacja poinformuje Cię, kiedy należy podlać roślinę, jaką temperaturę powinna mieć woda, czy potrzebuje nawozów i czy ma wystarczającą ilość światła. Nadaje się zarówno do roślin domowych, jak i ogrodowych.

Koubachi

HipKey

po co

Aby klucze i dzieci nie zostały zgubione

cena

$89.95

Urządzenie podobne do funkcji Pet Tracker, tylko ten czujnik GPS można przymocować do każdej rzeczy, którą łatwo zgubić, takiej jak klucze lub bagaż na lotnisku. Możesz włożyć urządzenie do kieszeni dziecka, aby je znaleźć, jeśli przypadkowo odejdzie od ciebie w sklepie. hipKey działa w odwrotnej kolejności: na przykład, jeśli spróbujesz ukraść ci telefon, włączy się alarm. Jego jedyną wadą jest zasięg zaledwie 50 metrów. W przypadku większych odległości odpowiednie jest urządzenie PocketFinder. Można go podawać krewnym (dzieciom i babciom), których lokalizacji chcesz być świadomy.

po co

Do pomiaru poziomu alkoholu we krwi

cena

$99.99

Początkowo rosyjska firma Lapka weszła na rynek z urzekająco pięknym zestawem czterech czujników, za pomocą których można przetestować bezpieczeństwo środowiska poprzez sprawdzenie promieniowania, poziomu promieniowania elektromagnetycznego, wilgotności i temperatury, a także poziomu azotanów w warzywach i owocach. Niedawno twórcy Lapki ogłosili wydanie nowego akcesorium, które pozwala mierzyć zawartość alkoholu w ciele, porównywać ją z podobnymi wskaźnikami znajomych użytkownika i udostępniać te dane w sieciach społecznościowych. Podobnie jak pozostałe czujniki, Lapka BAM jest niewielki, łączy się ze smartfonem za pomocą Bluetooth. Zabawna funkcja: jeśli użytkownik dużo pił, przyciski i etykiety w aplikacji dla wygody stają się większe.

Lapka

Pong

po co

Aby zmniejszyć promieniowanie

cena

$99.95

Wiadomo, że smartfony i inne urządzenia bezprzewodowe są źródłem promieniowania elektromagnetycznego. Futerały na pongi zostały zaprojektowane specjalnie w celu tłumienia promieniowania ze smartfonów. Firma twierdzi, że ich przypadki pochłaniają od 60 do 95% promieniowania, a badania magazynu Wired potwierdzają te twierdzenia. Zewnętrznie Pong nie różni się niczym od innych obudów na smartfony, ale jednocześnie osłania obszar, który zwykle opiera się o głowę osoby, zbiera sygnał radiowy w jednej wiązce i wysyła go do repeatera bez uderzenia użytkownika. Futerały do ​​ponga można kupić na stronie internetowej producenta w cenach od 50 do 100 USD. Są odpowiednie nie tylko dla wszystkich modeli iPhone'a i iPada, ale także dla Androida i BlackBerry.

po co

Aby nagrać gitarę

cena

$19.99

iRig to urządzenie, które pozwala podłączyć gitarę elektryczną i bas do iPhone'a i zmienić go w prawdziwe studio dźwiękowe. iRig zawiera kompletny zestaw do nagrywania gitary: tuner, pedały efektów, mikrofony, różne wzmacniacze i obudowy. Urządzenie jest dostarczane ze specjalnymi profesjonalnymi aplikacjami na iOS od AmpliTube, dzięki którym można używać najpopularniejszych wzmacniaczy gitarowych, tworzyć efekty dźwiękowe. W wersji darmowej są trzy balsamy, wzmacniacz i kilka mikrofonów.

IRig

Romo

po co

Dla czystej radości

cena

$199

Romo, może jeszcze nie najbardziej użyteczny robot w domu, ale najsłodszy. Jest to platforma gąsienicowa, do której podłączony jest iPhone. Możesz sterować robotem za pośrednictwem Wi-Fi z innego smartfona. Z urządzenia sterującego można nie tylko kontrolować ruchy robota, ale także odbierać informacje audio i wideo z czujników smartfona zainstalowanego na robocie. Podczas gdy Romo nie może wiele zrobić: jeździć po domu, ścigając się z innymi, odtwarzać muzykę i uśmiechać się, gdy zobaczy znajomą twarz. Ale za pomocą modułu Drag and Drop możesz zaprogramować Romo do wykonywania innych prostych poleceń. Twórcy obiecują, że programy te będą skomplikowane i ulepszone. Robot można kupić na stronie internetowej Romotive.

po co

Do fotografii podwodnej

cena

$99.99

Na rynku dostępnych jest wiele opcji etui ochronnych na iPhone'a, ale tylko kilka z nich ma dodatkową funkcjonalność. Watershot nie tylko chroni telefon przed wodą, ale także pozwala robić wysokiej jakości zdjęcia podwodnego świata na głębokość 40 metrów. Jego ciało służy jako tarcza ochronna przed wodą, solą, piaskiem i uderzeniami o kamienie. Jest również wyposażony w specjalne soczewki, które zapewniają optyczną klarowność obrazu, filtry, reflektory, a nawet statyw. Specjalna aplikacja Watershot pozwala wysyłać zdjęcia bezpośrednio z dna oceanu.

Watershot

Everpurse

po co

Aby naładować smartfon

cena

$189

Zwykle bateria wyczerpuje się w najbardziej nieodpowiednim momencie. Aby temu zapobiec, twórcy Everpurse opracowali system, który pozwala na ciągłe ładowanie telefonu w podróży. Ta ładowarka do iPhone'a wygląda jak mały portfel lub kopertówka. Aby naładować telefon, możesz umieścić go zarówno w wewnętrznej kieszeni, jak i na samej torbie. To prawda, że ​​sam Everpurse również musi być ładowany od czasu do czasu. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje wiele opcji przenośnych ładowarek do iPhone'a, ale prawie wszystkie z nich to pozbawione twarzy czarne skrzynki lub ciężkie skrzynki, w których Everpurse wygląda prawie rewolucyjnie. Zasadniczo można go nosić ze sobą jak zwykłą torbę. W ubiegłym roku w ramach projektu Kickstarter zebrano 238 000 USD, a teraz udostępnia kilka opcji projektowania urządzenia.

po co

Do pomiaru kalorii

cena

$149.95

Orange Chef wybrał czarującą specjalizację: zajmuje się tworzeniem akcesoriów kuchennych do produktów Apple. Wśród ich produktów jest deska do krojenia, w której można włożyć iPada, oraz folie ochronne do iPhone'a, aby oglądać przepisy podczas gotowania. Ale to wszystko jest nonsensem w porównaniu do inteligentnego blatu Countertop Prep Pad. Waży produkty, z których zdecydowałeś się ugotować danie, a poprzez raporty aplikacji podaje informacje o wartości odżywczej przyszłego dania, liczbie kalorii, tłuszczów, białek i węglowodanów oraz podaje spersonalizowane rekomendacje dotyczące tego, które składniki należy wykluczyć lub dodać. Idealny dla osób, które już monitorują swoje zdrowie za pomocą FitBit lub Jawbone UP. Firma nie zamierza się tam zatrzymać i chce, aby wszystkie zwykłe przedmioty w kuchni stały się tak inteligentne, jak ten blat.

Blat Prep Pad

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Jak zarabiać tańcząc zgiełk
Wykonane przeze mnie

Jak zarabiać tańcząc zgiełk

Zawodowi tancerze Anastasia Lokshina i Darik Lyon spotkali się na zajęciach mistrzowskich, popularnym tańcu w parach. Nastya jest dwukrotnym mistrzem Rosji, Darik jest pięciokrotnym mistrzem Szwajcarii i wicemistrzem Europy i świata. Wkrótce zdecydowali, że mogą rozwinąć zgiełk na całym świecie. Student inicjatywy Nastyi, Witalij Kryukow, podjął inicjatywę, aby pomóc w realizacji tego pomysłu.
Czytaj Więcej
TFT.aero: Flight Simulator for Advertising
Wykonane przeze mnie

TFT.aero: Flight Simulator for Advertising

Przedsiębiorca Jewgienij Juszczkin próbował zrealizować swoje dziecięce marzenie i stworzył symulator lotu w hangarze na Kutuzovsky Prospekt. Samochód zasłynął w kręgach entuzjastów lotnictwa i zaczął generować dochód. Teraz przychód z lotów TFT.aero w dobry weekend może wynosić 300 000 rubli. Jednocześnie Yushkin ma nadzieję zarabiać na sprzedaży swoich symulatorów firmom zainteresowanym reklamą - pierwszy nabywca został już znaleziony.
Czytaj Więcej
Jak zarabiać na dostawie raków
Wykonane przeze mnie

Jak zarabiać na dostawie raków

Cztery lata temu moskiewski biznesmen Andrei Smirnov, który instalował plastikowe okna i organizował wakacje, otworzył sklep internetowy z dostawą raków. Następnie wśród jego konkurentów były półlegalne firmy, które przewoziły towary w bagażnikach samochodów. Z czasem zaczął dostarczać raki do barów piwnych, restauracji i sklepów.
Czytaj Więcej
Quadro Electric: Po co budować zabawny biznes w poważnej branży
Wykonane przeze mnie

Quadro Electric: Po co budować zabawny biznes w poważnej branży

Petersburgers Vladimir Mlynchik, Artyom Denisov, Anton Krasilchuk i Dmitry Gurevich weszli na rynek pomiarów elektrycznych, koncentrując się na promocji w Internecie, dumpingu i audycie energii. Teraz ich firma zarabia około 50 milionów rubli rocznie; klientami są Gazprom, Łukoil, Lotnisko Pułkowo. BIZNESOWA KULA DATA OTWARCIA Energia Energia Budżet na wrzesień 2009 r. Na uruchomienie 20 000 rubli WITRYNA www.
Czytaj Więcej