Ciekawe

Przyjaciele smartfona: 10 przydatnych akcesoriów do iPhone'a

Tagg

po co

Na spacery z psem

cena

$99.95

Tagg the Pet Tracker to obroża dla psa z latarnią GPS i systemem śledzenia zwierząt. Użytkownik musi zainstalować aplikację na iPhonie, w której dla każdego zwierzaka należy utworzyć konto i określić obszar, w którym może chodzić. Aplikacja da sygnał natychmiast, jeśli pies opuści bezpieczny obszar i pokaże, gdzie jest teraz. Drugą funkcją urządzenia jest monitorowanie stanu zdrowia zwierzaka. Oblicza, ile dnia musi się przenieść i ile już minął, a następnie pokazuje właścicielowi, że warto chodzić z psem przez kolejne 30 minut.

po co

Do pielęgnacji roślin

cena

$89.95

Koubachi Wi-Fi Plant Sensor to inteligentne urządzenie do pielęgnacji roślin. Jego czujniki monitorują wilgotność gleby, temperaturę otoczenia, poziom oświetlenia wokół rośliny, a następnie porównują te wskaźniki z potrzebami konkretnej rośliny, mówiąc właścicielowi, czego aktualnie potrzebuje. Aplikacja zawiera „encyklopedię roślin”, w której należy wybrać rodzaj rośliny, porę roku i strefę klimatyczną. Na podstawie biologicznych właściwości gatunku i danych zebranych przez czujniki Koubachi opracuje plan pielęgnacji kwiatów. Aplikacja poinformuje Cię, kiedy należy podlać roślinę, jaką temperaturę powinna mieć woda, czy potrzebuje nawozów i czy ma wystarczającą ilość światła. Nadaje się zarówno do roślin domowych, jak i ogrodowych.

Koubachi

HipKey

po co

Aby klucze i dzieci nie zostały zgubione

cena

$89.95

Urządzenie podobne do funkcji Pet Tracker, tylko ten czujnik GPS można przymocować do każdej rzeczy, którą łatwo zgubić, takiej jak klucze lub bagaż na lotnisku. Możesz włożyć urządzenie do kieszeni dziecka, aby je znaleźć, jeśli przypadkowo odejdzie od ciebie w sklepie. hipKey działa w odwrotnej kolejności: na przykład, jeśli spróbujesz ukraść ci telefon, włączy się alarm. Jego jedyną wadą jest zasięg zaledwie 50 metrów. W przypadku większych odległości odpowiednie jest urządzenie PocketFinder. Można go podawać krewnym (dzieciom i babciom), których lokalizacji chcesz być świadomy.

po co

Do pomiaru poziomu alkoholu we krwi

cena

$99.99

Początkowo rosyjska firma Lapka weszła na rynek z urzekająco pięknym zestawem czterech czujników, za pomocą których można przetestować bezpieczeństwo środowiska poprzez sprawdzenie promieniowania, poziomu promieniowania elektromagnetycznego, wilgotności i temperatury, a także poziomu azotanów w warzywach i owocach. Niedawno twórcy Lapki ogłosili wydanie nowego akcesorium, które pozwala mierzyć zawartość alkoholu w ciele, porównywać ją z podobnymi wskaźnikami znajomych użytkownika i udostępniać te dane w sieciach społecznościowych. Podobnie jak pozostałe czujniki, Lapka BAM jest niewielki, łączy się ze smartfonem za pomocą Bluetooth. Zabawna funkcja: jeśli użytkownik dużo pił, przyciski i etykiety w aplikacji dla wygody stają się większe.

Lapka

Pong

po co

Aby zmniejszyć promieniowanie

cena

$99.95

Wiadomo, że smartfony i inne urządzenia bezprzewodowe są źródłem promieniowania elektromagnetycznego. Futerały na pongi zostały zaprojektowane specjalnie w celu tłumienia promieniowania ze smartfonów. Firma twierdzi, że ich przypadki pochłaniają od 60 do 95% promieniowania, a badania magazynu Wired potwierdzają te twierdzenia. Zewnętrznie Pong nie różni się niczym od innych obudów na smartfony, ale jednocześnie osłania obszar, który zwykle opiera się o głowę osoby, zbiera sygnał radiowy w jednej wiązce i wysyła go do repeatera bez uderzenia użytkownika. Futerały do ​​ponga można kupić na stronie internetowej producenta w cenach od 50 do 100 USD. Są odpowiednie nie tylko dla wszystkich modeli iPhone'a i iPada, ale także dla Androida i BlackBerry.

po co

Aby nagrać gitarę

cena

$19.99

iRig to urządzenie, które pozwala podłączyć gitarę elektryczną i bas do iPhone'a i zmienić go w prawdziwe studio dźwiękowe. iRig zawiera kompletny zestaw do nagrywania gitary: tuner, pedały efektów, mikrofony, różne wzmacniacze i obudowy. Urządzenie jest dostarczane ze specjalnymi profesjonalnymi aplikacjami na iOS od AmpliTube, dzięki którym można używać najpopularniejszych wzmacniaczy gitarowych, tworzyć efekty dźwiękowe. W wersji darmowej są trzy balsamy, wzmacniacz i kilka mikrofonów.

IRig

Romo

po co

Dla czystej radości

cena

$199

Romo, może jeszcze nie najbardziej użyteczny robot w domu, ale najsłodszy. Jest to platforma gąsienicowa, do której podłączony jest iPhone. Możesz sterować robotem za pośrednictwem Wi-Fi z innego smartfona. Z urządzenia sterującego można nie tylko kontrolować ruchy robota, ale także odbierać informacje audio i wideo z czujników smartfona zainstalowanego na robocie. Podczas gdy Romo nie może wiele zrobić: jeździć po domu, ścigając się z innymi, odtwarzać muzykę i uśmiechać się, gdy zobaczy znajomą twarz. Ale za pomocą modułu Drag and Drop możesz zaprogramować Romo do wykonywania innych prostych poleceń. Twórcy obiecują, że programy te będą skomplikowane i ulepszone. Robot można kupić na stronie internetowej Romotive.

po co

Do fotografii podwodnej

cena

$99.99

Na rynku dostępnych jest wiele opcji etui ochronnych na iPhone'a, ale tylko kilka z nich ma dodatkową funkcjonalność. Watershot nie tylko chroni telefon przed wodą, ale także pozwala robić wysokiej jakości zdjęcia podwodnego świata na głębokość 40 metrów. Jego ciało służy jako tarcza ochronna przed wodą, solą, piaskiem i uderzeniami o kamienie. Jest również wyposażony w specjalne soczewki, które zapewniają optyczną klarowność obrazu, filtry, reflektory, a nawet statyw. Specjalna aplikacja Watershot pozwala wysyłać zdjęcia bezpośrednio z dna oceanu.

Watershot

Everpurse

po co

Aby naładować smartfon

cena

$189

Zwykle bateria wyczerpuje się w najbardziej nieodpowiednim momencie. Aby temu zapobiec, twórcy Everpurse opracowali system, który pozwala na ciągłe ładowanie telefonu w podróży. Ta ładowarka do iPhone'a wygląda jak mały portfel lub kopertówka. Aby naładować telefon, możesz umieścić go zarówno w wewnętrznej kieszeni, jak i na samej torbie. To prawda, że ​​sam Everpurse również musi być ładowany od czasu do czasu. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje wiele opcji przenośnych ładowarek do iPhone'a, ale prawie wszystkie z nich to pozbawione twarzy czarne skrzynki lub ciężkie skrzynki, w których Everpurse wygląda prawie rewolucyjnie. Zasadniczo można go nosić ze sobą jak zwykłą torbę. W ubiegłym roku w ramach projektu Kickstarter zebrano 238 000 USD, a teraz udostępnia kilka opcji projektowania urządzenia.

po co

Do pomiaru kalorii

cena

$149.95

Orange Chef wybrał czarującą specjalizację: zajmuje się tworzeniem akcesoriów kuchennych do produktów Apple. Wśród ich produktów jest deska do krojenia, w której można włożyć iPada, oraz folie ochronne do iPhone'a, aby oglądać przepisy podczas gotowania. Ale to wszystko jest nonsensem w porównaniu do inteligentnego blatu Countertop Prep Pad. Waży produkty, z których zdecydowałeś się ugotować danie, a poprzez raporty aplikacji podaje informacje o wartości odżywczej przyszłego dania, liczbie kalorii, tłuszczów, białek i węglowodanów oraz podaje spersonalizowane rekomendacje dotyczące tego, które składniki należy wykluczyć lub dodać. Idealny dla osób, które już monitorują swoje zdrowie za pomocą FitBit lub Jawbone UP. Firma nie zamierza się tam zatrzymać i chce, aby wszystkie zwykłe przedmioty w kuchni stały się tak inteligentne, jak ten blat.

Blat Prep Pad

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Najdziwniejsze patenty znanych firm
Skrzynie

Najdziwniejsze patenty znanych firm

Pewnego dnia największy producent samolotów Airbus opatentował foteliki rowerowe do samolotów. Jednocześnie kierownictwo firmy przyspieszyło, aby zapewnić wystraszonych pasażerów, że nie zamierza jeszcze wprowadzić nowego produktu do produkcji. Airbus opatentował wynalazek w rezerwie, próbując przewidzieć, które technologie będą poszukiwane w przyszłości.
Czytaj Więcej
Alexander Auzan „Ekonomia wszystkiego”
Skrzynie

Alexander Auzan „Ekonomia wszystkiego”

Alexander AUZAN Doktor nauk ekonomicznych, profesor, publicysta, dziekan Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Moskiewskiego MV Łomonosow Człowiek W wyniku cudzołóstwa wielkiego filozofa i ekonomisty Smitha z francuskim Oświeceniem okazał się Homo economus - wszechwiedzącym egoistycznym dranem, który ma nadprzyrodzone zdolności racjonalizacji i maksymalizacji swojej użyteczności.
Czytaj Więcej
Maniak biznesu: sekrety na Instagramie, interesy kobiet i inne hity tygodnia
Skrzynie

Maniak biznesu: sekrety na Instagramie, interesy kobiet i inne hity tygodnia

Fast Company: Jak właściwie opisać siebie i swoją pracę W czasopiśmie Fast Company opublikowano artykuł, w którym bardzo ważne jest, aby używać właściwych słów w odniesieniu do swojej pracy. Jeśli zastąpisz wyrażenie „muszę” słowem „chcę”, życie będzie lśniło nowymi kolorami, jak napisano w publikacji. Amber Re, założyciel i dyrektor generalny Centrum Psychologicznego Bold Academy, opracował Słownik niekonwencjonalny, który zawiera nowe definicje najczęstszych słów.
Czytaj Więcej
Eugene napisał „System Kudrina”
Skrzynie

Eugene napisał „System Kudrina”

H&F czyta jedną książkę biznesową tygodniowo i wybiera z niej interesujące punkty. Tym razem czytamy książkę dziennikarza Jewgienija Pismennaya na temat centralnej postaci polityki gospodarczej Putina, Aleksieja Kudrina. Opowiadając historię byłego Ministra Finansów, autor odtwarza przełomowe wydarzenia rosyjskiej polityki ostatnich 20 lat z punktu widzenia ich bezpośredniego uczestnika.
Czytaj Więcej