Chmura wiedzy

Business Geek: Dobry czas na publikowanie w sieciach społecznościowych, błędach mózgu i innych hitach tygodnia

Przedsiębiorca: Najlepszy czas na publikowanie w mediach społecznościowych

Infografiki skompilowane przez LinchpinSEO, które wyraźnie pokazują, o której lepiej publikować posty w sieciach społecznościowych w różnych firmach. Co dziwne, najwięcej polubień w wiadomościach otrzymano w niedzielę, użytkowników najbardziej interesuje sport i technologia w poniedziałek, a finanse w sobotę.

Business Insider: 8 głównych błędów mózgu
i sposoby radzenia sobie z nimi

Publikacja opracowała listę głównych błędów naszej świadomości, które popełniamy podświadomie każdego dnia. Na przykład ludzie zwykle otaczają się informacjami odpowiadającymi ich wyobrażeniom o świecie. Żałują rzeczy, których nie można już zwrócić, zamiast robić plany na przyszłość i cieszyć się teraźniejszością. Ponadto wielu zaczyna wyjaśniać sobie potrzebę bezużytecznego zakupu po jego zakończeniu.

Mashable: dlaczego Twitter nie jest opłacalny

Z opublikowanego w przeddzień raportu z IPO dotyczącego usługi mikroblogowania wiadomo, że jego strata w ubiegłym roku wyniosła 80 milionów USD. W publikacji przeanalizowano przyczyny tych wyników i stwierdzono, że firma była obwiniana za kilka dużych zakupów.

Inc .: Lekcje przywództwa z negatywnych seriali telewizyjnych

Najnowsza seria Breaking Bad sprawiła, że ​​prawie wszystkie publikacje mówią o niej. Inc. Postanowił także wejść do strumienia i wydedukował kilka zasad sukcesu od głównego bohatera serii. Nie było to takie łatwe: stał się wpływowym handlarzem narkotyków głównie z tej okazji. Ale umiejętność polegania na szczęściu jest również jedną z cech prawdziwego lidera. Kolejna lekcja oglądania pięciu sezonów programu telewizyjnego: spędzaj czas bardziej opłacalnie.

Przewodowe: najbardziej niesamowite motocykle roku

W publikacji wybrano najbardziej niezwykłe niestandardowe motocykle, które zostały wydane w 2013 roku. Wśród nich jest minimalistyczny Ducati Petardo, jakby stworzony dla remake'u „Mad Max”, indonezyjski Thrive T003 Káku, który byłby bardziej odpowiedni dla postaci z anime, oraz DP Customs Del Rey w stylu vintage.

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

Przyjemny z przydatnymi: 10 zasad dobrego interfejsu
Chmura wiedzy

Przyjemny z przydatnymi: 10 zasad dobrego interfejsu

Plato DNEPROVSKY Współzałożyciel i CEO firmy użyteczności publicznej UIDG Bądź prostszy Nikt nie anulował reakcji fizjologicznych. Złożone interfejsy przeciążają psychikę i mózgowi trudno jest przetwarzać informacje. Gdy tylko stanie Ci się coś trudnego, nieświadomie przekształca się w negatywne emocje.
Czytaj Więcej
Nikołaj Kononow o nowej książce Malcolma Gladwella „David and Goliath”
Chmura wiedzy

Nikołaj Kononow o nowej książce Malcolma Gladwella „David and Goliath”

Nikołaj KONONOV redaktor naczelny H&F, autor książek „Kodeks Durowa” i „Bóg bez samochodu: opowieści o 20 szalonych ludziach, którzy załatwili interesy od zera w Rosji”. Z początku wydaje się, że kpi z niego i ogólnie rzecz biorąc jest to uzasadnione. Nikt nie poda ręki pisarzowi ze 100 najlepszych wpływowych ludzi Czasu za rzucanie kartkami na stół, mówiąc: tak, oszukuję was, mali miłośnicy literatury faktu.
Czytaj Więcej
Co raporty spółki publicznej mówią o Rosji
Chmura wiedzy

Co raporty spółki publicznej mówią o Rosji

Często duże rosyjskie firmy mają zwyczajowe zwroty, odpowiadając na prośby mediów, prosząc je o komentarz na temat nowego prawa, komplikacji sytuacji geopolitycznej lub innych delikatnych kwestii. Możesz dowiedzieć się, co tak naprawdę myśli duży biznes, jest możliwe na podstawie raportów kwartalnych i rocznych, które firmy przygotowują wspólnie z niezależnymi audytorami dla SEC (amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych) i inwestorów.
Czytaj Więcej