Chmura wiedzy

12 cytatów o utracie bogactwa z filmu „Zmień miejsca” (Miejsca handlowe)

Świąteczna komedia o kaprysach bogatych finansistów. Żądni przygód starzy ludzie, spadkobiercy najbogatszej korporacji, na spór zamieniają swojego arystokratycznego menedżera i włóczęgę ulicznego. Bogaty człowiek, który był w roli żebraka i biedny człowiek, który poznał świat milionerów, tworzy koalicję i mści się na debatujących. Główną rolę gra komik Eddie Murphy i aktor Dan Aykroyd.

„Nie możesz iść ulicą z podwójną lufą i strzelać do ludzi w rzepki tylko dlatego, że cię rozwścieczają.”

- tak Czy masz jakieś lepsze pomysły niż to, co robić?

Najlepszym sposobem na wyrównanie się z bogatymi jest uczynienie go biednym.

„Pieniądze nie są najważniejsze, Mortimer”.

- Och, kiedy dorośniesz?

„Mama miała rację, kiedy nazwała cię chciwym”.

„Właściwie to był komplement.”

Miałem taki koszmar: jakbym stał się biedny, straciłem pracę, dom, Penelopa mnie nienawidziła i wszyscy przestali mnie kochać, a wszystko z powodu tego nikczemnego czarnego człowieka!

Myśl globalnie, myśl pozytywnie, nigdy nie pokazuj swoich słabości. Zawsze przyjmuj wyzwanie. Kup tanio, sprzedaj drogo. Strach? To nie jest mój problem. W tym budynku jesteś zabójcą lub ofiarą. Dzisiaj wygrywasz umowę z ziarnami kokosu, a jutro twoje dzieci już chodzą do szkoły na nowym Bentleyu.

Widzisz, założymy się. Louis pomyślał, że nie mogę się wzbogacić i jednocześnie wysłać cię na dno. Wygrałem

„Okej, wyjaśnij jeszcze raz, dlaczego cena wieprzowiny spadnie?”

- Okej, wyjaśnię jeszcze raz: cena skrada się przez cały ranek, ponieważ wszyscy czekają na najniższą markę, by tanio kupić wieprzowinę. W tej chwili właściciele kontraktów na wieprzowinę obdzierają włosy i krzyczą: „Tracę te cholerne pieniądze! Boże Narodzenie jest na nosie! Za jakie skarby kupię prezent dla mojego najmłodszego?” I zaczynają sprzedawać wieprzowinę w panice, dopóki cena nie spadnie bardzo nisko.

- Przepraszam, rozbiłem wazon, mam nadzieję, że nie jest bardzo drogi.

- W porządku. Kupiliśmy go za 35 000 $ i ubezpiecziliśmy na 50 000 $, więc zarobiłeś piętnaście. Może chcesz złamać coś innego?

Kiedy byłem mały i chciałem popływać w jacuzzi, musiałem sam wypuszczać gazy, leżąc w łazience.

- Cześć Ezra! Założę się, że myślałeś, że zapomniałem o twoim bonusie na Nowy Rok!

- Pięć dolców? Jak słodko Idę do kina sam.

- Ta osoba jest pochodną złego środowiska. W przeciwnym razie wszystko jest z nim w porządku.

- Czy wszystko w porządku? Tak, to czarny człowiek!

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

Maniak biznesu: Co się stało podczas wakacji - oferty, badania, opinie
Skrzynie

Maniak biznesu: Co się stało podczas wakacji - oferty, badania, opinie

Nicholas Carr: Papierowa książka kontratakuje Pogłoski o śmierci papierowych książek są bardzo przesadzone - tym razem dowodzą tego pomysłu liczbami w rękach. Nicholas Carr, autor książki The Shallows: What Internet robi na nasze mózgi, cytuje badanie wykazujące, że w 2012 r. Sześciu na dziesięciu Amerykanów wykazywało brak zainteresowania pozyskaniem czytelnika.
Czytaj Więcej
Business Geek: wizy dla startupów, 104-letni bloger, skandal z Durovem i inne hity tygodnia
Skrzynie

Business Geek: wizy dla startupów, 104-letni bloger, skandal z Durovem i inne hity tygodnia

Nikolay Durov: Relacje byłego rzecznika VKontakte Vladislava Tsyplukhina z bratem Kremla założyciela VKontakte Pavlem Durovem Nikolayem na jego stronie w mediach społecznościowych, komentując publikację w VKontakte na temat współpracy VKontakte z Vladislavem Surkovem, zasugerował, że poprzedni rzecznik spółki Vladislav Tsyplukhin mógł prywatnie współpracować z Kremlem.
Czytaj Więcej
„Yandex.Book”: 7 powodów udanego uruchomienia wyszukiwarki
Skrzynie

„Yandex.Book”: 7 powodów udanego uruchomienia wyszukiwarki

Dmitry SOKOLOV-MITRICH Zastępca redaktora naczelnego czasopisma „Russian Reporter” stał się centrum władzy Czy wiesz, jak rodzi się tajfun? Jest punkt wirowy, a następnie ziarnko piasku na ziarnko piasku, kropla na kroplę, zamienia się w huragan wielkiego podnoszenia. Oto typowa historia o tym, jak pierwsze strzały pojawiły się w przyszłym imperium poszukiwań, jak stwierdziła Ilya Segalovich: „Jeden chłopiec pracował w Akapit i miał bezdomnego przyjaciela, Wołodię Iwanow.
Czytaj Więcej