Chmura wiedzy

Business Geek: Piekielne biura, złe prezenty, tajemnice zdalnej pracy i inne hity tygodnia

James Altusher: Jak zacząć od nowa

Znany bloger, programista i przedsiębiorca napisał dla TechCrunch o tym, jak rozpocząć nową karierę. Aby to zrobić, musisz wybrać sferę, która naprawdę Cię interesuje, znaleźć odpowiedniego mentora (w rzeczywistości każdy może czegoś nauczyć) - a za pięć lat możesz stać się inną osobą, realizując się w zupełnie nowej dziedzinie.

The Guardian: Standard Offices - From the Devil

Ostatnie badania wykazały, że typowy układ otwartych biur dla większości biur nie pomaga, ale zakłóca pracę. To nie tyle brak przestrzeni osobistej, co poziom hałasu: rozmowy telefoniczne i rozmowy kolegów uniemożliwiają koncentrację. Jednak pracodawcy raczej nie porzucą takiego planu w najbliższej przyszłości - nie wymyślili jeszcze tańszego sposobu na umieszczenie jak największej liczby osób w jednym miejscu. Dlatego autorzy artykułu radzą mieszkańcom biur, aby nosili słuchawki i słuchali relaksującej muzyki.

Inc.: Złe pomysły na prezenty korporacyjne

Specjalista ds. Sprzedaży Tom Searsi mówi, że lepiej nie dawać partnerom w Sylwestra, aby nie zepsuć z nimi relacji i nie podważyć wizerunku firmy. Lista będzie wydawać się nieoczekiwana dla wielu rosyjskich biznesmenów. W szczególności proponuje zrezygnować z otrzymywania żywności, alkoholu, kwiatów, bonów prezentowych i produktów Apple.

Business Insider: 50 atrakcyjnych dyrektorów reklamowych

Publikacja opracowała listę najbardziej atrakcyjnych szefów działów reklamowych pracujących w amerykańskich firmach. Na czele listy znajduje się blondynka Spotify, Amy Vale, a następnie brunetka AOL Maureen Sullivan i JWT Bangkok Carl Kong.

Szybka firma: Jak skonfigurować pracę zdalną

Praca umysłowa jest zwykle niewidoczna dla innych. Prowadzi to do pewnych trudności, zwłaszcza gdy pracownicy pracują zdalnie. Nie wiedzą, co robią koledzy. Publikacja oferuje kilka sposobów przezwyciężenia tego braku widocznego przepływu pracy. W szczególności zaleca się, abyś napisał więcej o tym, co robisz. Nie chodzi tu tak bardzo o zdjęcia na lunch na Instagramie, ale o omawianie pomysłów i planowanie. Im więcej informacji ma zespół, tym bardziej będzie spójny, niezależnie od odległości dzielonej przez pracowników.

Obejrzyj wideo: Kamila Sidor - Geek Girls Carrot w Business Misja - Inspirujące wywiady z ludźmi sukcesu (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

Tatarska elektronika, koncert IC3PEAK i wystawa El Lissitzky
Weekend

Tatarska elektronika, koncert IC3PEAK i wystawa El Lissitzky

Koncerty Na zdjęciu: „Chleb” Posh Isolation / Ascetic House / Janushoved gablota Potrójna prezentacja kultowych duńskich marek - Posh Isolation, Ascetic House i Janushoved - odbędzie się jako duża impreza. Gwiazdy wieczoru Lust For Youth wystąpią w zaktualizowanym składzie: miejsce Loke Rabek, który zagra w chorwackim Amorze, zajął Soho Rezanejad.
Czytaj Więcej
Koncert Cold Cave, wyprzedaż w Tsvetnoy, najlepsze ujęcia Elle, turniej Beer Pong i 12 innych wydarzeń
Weekend

Koncert Cold Cave, wyprzedaż w Tsvetnoy, najlepsze ujęcia Elle, turniej Beer Pong i 12 innych wydarzeń

PIĄTEK 24 października Pochmurny dzień: −3 Noc: −7 SOBOTA 25 października Pochmurny dzień: −2 Noc: −5 NIEDZIELA 26 października Pochmurno z polanami Dzień: 0 Noc: −5 24 października, piątek 19:30 Pokaz filmu „Sergey Kuryokhin” B W ramach nowego projektu wystawienniczego „Performance in Russia: Cartography of History” w „Garażu” zaplanowano program edukacyjny na temat wpływu performance na sztukę rosyjską.
Czytaj Więcej
Rave „Nobel 2.2. Epilog”, „Historia niepisanego obrazu” w Ermitażu, wykład Vivian Del Rio
Weekend

Rave „Nobel 2.2. Epilog”, „Historia niepisanego obrazu” w Ermitażu, wykład Vivian Del Rio

Wystawa „Historia niepisanego malarstwa” Kiedy: 7 maja - 24 lipca Gdzie: Foyer of the Hermitage Theatre (32 Palace Embankment) Koszt: 400 rubli W 1946 r. Rosyjski awangardowy artysta Vladimir Sterligov rozpoczął prace nad obrazem o odbudowie Ermitażu po wojnie. Ale nie dokończył go: dwa lata później rozpoczęła się „sprawa Leningradzka”, sytuacja polityczna stała się napięta, a wyczyn mieszkańców Leningradu uznano za ideologicznie zły.
Czytaj Więcej