Chmura wiedzy

Business Geek: niesamowite materiały biurowe, dom w stylu Star Trek i inne hity tygodnia

Mashable: Co mogą zrobić zaciski
na papier

Publikacja publikuje wybrane hacki ratunkowe, które pozwalają wyposażyć życie biurowe za pomocą znajomych rzeczy. Tak więc w kubku ze śmiesznym napisem możesz umieścić burrito, hot dog lub shawarmę (w zależności od gustów właściciela), stare dyskietki - zmieści się w piórniku, cóż, prawie wszystko można zrobić z spinaczy do papieru.

Inc.: Czego można się nauczyć od konkurentów

Dziennikarz i pisarz Paul Brown opowiada o tym, co można pożyczyć od konkurencji. Nie chodzi o szpiegostwo przemysłowe - oferuje obserwację, jak firmy przetrwają na twoim rynku. Przeanalizuj ich przewagę konkurencyjną i sposób, w jaki ją osiągają, obserwuj, na czym polegają w promocji, jak wybierają i szkolą pracowników, jeśli osiągają lepsze wyniki niż twoje. Kto nie uczy się od konkurentów, traci doskonałą okazję do rozwoju, autor jest pewien.

Business Insider: Dom przedsiębiorcy
w stylu Star Trek

Finansista przyjaciela Bella, producent i były dyrektor sieci społecznościowych dla dorosłych FriendFinder wystawił na sprzedaż swój dom na Florydzie. Za 35 milionów dolarów kupujący otrzyma mieszkanie z ośmioma sypialniami, pełne rzeczy z kultowej serii Star Trek. Istnieje również pokój w stylu Call of Duty.

Przewodowe: dlaczego nie ufaj anonimowym aplikacjom

Tajne i szeptane aplikacje obiecują użytkownikom całkowitą anonimowość komunikacji. Publikacja poinstruowała ekspertów, aby przeczytali warunki ich używania i doszli do wniosku, że tutaj nie wszystko jest tak gładkie. „Mówią, że dzięki tym aplikacjom możesz anonimowo powiedzieć światu wszystko, ale kiedy zaczynasz czytać warunki, zdajesz sobie sprawę, że nie są one tak anonimowe”, mówi Runa Sandvik, były programista projektu Tor. W szczególności firmy zastrzegają sobie prawo do ujawnienia informacji dotyczących różnego rodzaju naruszeń prawa.

Szybka firma: Infografika miłości

Serwisy randkowe, takie jak Tinder, sprawiają, że komunikacja jest bałaganem. Lam Tuy Vaugh, dziennikarka multimedialna, przeanalizowała wiadomości tekstowe od swoich sześciu fanów i przedstawiła je jako migające kolorowe kropki. Pierwsze pięć z tych punktów - tylko kilkadziesiąt, ale „ten sam” napisał aż 1 249 listów miłosnych.

Obejrzyj wideo: Kamila Sidor - Geek Girls Carrot w Business Misja - Inspirujące wywiady z ludźmi sukcesu (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

Mały ptaszek poleciał: 7 ważnych faktów na temat IPO na Twitterze
Skrzynie

Mały ptaszek poleciał: 7 ważnych faktów na temat IPO na Twitterze

Usługa mikroblogowania przeprowadziła wczoraj IPO. Inwestorzy rzucili się na zakup papierów wartościowych, akcje wzrosły o 73%, a założyciele zmienili się w miliarderów. Chociaż rentowność firmy wciąż nie wchodzi w rachubę, Twitter spełnił wiele oczekiwań. Zakup mobilnej sieci reklamowej MoPub na krótko przed IPO i 70% przychodów z reklam z telefonu komórkowego zainspirowało przekonanie, że można skutecznie zarabiać na Twitterze.
Czytaj Więcej
„Zacznij od głównego”: jak ustalać priorytety
Skrzynie

„Zacznij od głównego”: jak ustalać priorytety

Jay PAPAZAN Keller Williams Realty Wiceprezes Gary KELLER Przedsiębiorca Porzuć długie listy rzeczy do zrobienia Zasada Pareto mówi, że niewielki procent przyczyn, zainwestowanych pieniędzy lub wysiłku jest odpowiedzialny za dużą część wyników, otrzymanych produktów lub wynagrodzenia. Niewielka część przyczyn powoduje lwia część konsekwencji.
Czytaj Więcej
„To nie będzie łatwe”: jak zostać dobrym liderem
Skrzynie

„To nie będzie łatwe”: jak zostać dobrym liderem

DOM PUBLIKACJI: Mann, Iwanow i Ferber, 2014 Pamiętaj o śmierci Jest jedna cecha, która odróżnia odnoszących sukcesy prezesów od przeciętnych - mogą się skoncentrować i dokonać właściwego wyboru, gdy wydaje się, że nie ma wyboru. Właśnie w tym momencie najbardziej chcesz się ukryć lub umrzeć, i decydujesz, którym jesteś CEO.
Czytaj Więcej