Ciekawe

12 cytatów o pracy studia filmowego z filmu „Ostatni potentat”

Najnowszy film amerykańskiej reżyserki Elii Kazan oparty na niedokończonej powieści Fitzgerald. Monroe Star jest szefem odnoszącego sukcesy studia filmowego w Hollywood. Zawsze jest zajęty filmowaniem i próbuje przetrwać w świecie aroganckich aktorek, zbuntowanych filmowców i trudnych warunków. Ale nagle pojawia się Angielka, w której Monroe przewraca się i bezgranicznie zakochuje. Jak mówią w recenzjach filmowych, „wytrzymując atak świata filmowego, zostaje pokonany przez małą kobietę”.

- Kocham go, jest geniuszem i zawsze byłam gotowa otworzyć mu pożyczkę. Nowy Jork mnie zapomniał i wiesz dlaczego? Z natury jestem zbyt hojny. Ułatwiłem mu życie. Czy wiesz kim jestem? Jestem monumentalnym fundamentem, na którym spoczywa Gwiazda Monroe. Jestem lojalny tylko dla niego i dla Nowego Jorku.

„Potrzebuję uznania, ale go nie widzę”. Pozwól jej położyć się na tym stole, muszę ją poczuć.

- Widzisz, ten drań łapie moją córkę?
- A kim on jest?
- Brudny pisarz.

„Jestem kompletnym człowiekiem”.
- Jak to jest skończone? W zeszłym tygodniu Twój film zebrał 37 000 $.
„Wiem, ale mi się nie udało”. Mój film pobił wszelkie rekordy, ale jestem skończonym mężczyzną: boję się pójść spać z własną żoną. Byłem u lekarza, a nawet w burdelu i nic nie pomogło.

- Widziałem się na ekranie i chciałem rzygać. Zostałem gwiazdą filmową, ale najbardziej uderza mnie fakt, że powstał mój fanklub.

- Monroe to nasz geniusz produkcyjny. Przychody w ubiegłym roku wyniosły 27 milionów dolarów netto, a wszystko dzięki niemu.

 

„Cholera, podziwiam cię”.
„Może dlatego, że jestem Irlandczykiem?” Irlandczycy są bardzo współczujący.

- Dobrze zrozumiałem, że nie oczekujesz więcej niż pół miliona dolarów z filmu?
- Tak, ponieważ to dobry film. Pracowaliśmy cicho przez dwa lata, czas na filmy, które nie przynoszą dużego zysku.

- Kat Brady powtarzała, że ​​mamy szczególny obowiązek wobec publiczności. Dla studia filmowego wielkim przywilejem jest robienie filmów, które nie przynoszą pieniędzy. Skrypty należy pisać jak testamenty.

- Po rewolucji tylko Ty będziesz bezpieczny. Czy wiesz dlaczego Prawnicy są zawsze potrzebni do legitymizacji finału.

- Musimy przepisać tę scenę. Ludzie tego nie mówią. Mamy scenarzystów, którzy wiedzą, jak mówią normalni ludzie.

- Wszyscy scenarzyści są pijakami, większość hollywoodzkich scenarzystów używa fałszywych nazwisk. Nazywamy ich scenarzystami, a oni są rolnikami w swojej działalności - uprawiają zboże, ale nie zbierają plonów.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Coffee Central Coffee w Europie i nowy Kneading in Academic
Odkrycie tygodnia

Coffee Central Coffee w Europie i nowy Kneading in Academic

W nowym „Odkrycie tygodnia” Życie w Jekaterynburgu mówi o nowej kawiarni w centrum biznesowym „Europa” i pierogach „Ugniatanie” w akademii. Tekst Lilia Nizamova Coffee Shop Coffee Central ADRES: Lenin Ave. 25 CZAS OTWARCIA: poniedziałek-piątek 7: 00-22: 00, sobota-niedziela 8: 00-22: 00 instagram Nowe piętro otworzyło się na pierwszym piętrze centrum biznesowego „Europa”, w pobliżu ze sklepem DKNY, wejście od ulicy Uritsky.
Czytaj Więcej
Bistro na Pokrovsky Boulevard, Benedykt z Charkowa w Atrium i Hot Dogs
Odkrycie tygodnia

Bistro na Pokrovsky Boulevard, Benedykt z Charkowa w Atrium i Hot Dogs

Bistrot & Boutique No. 7 Adres: Podkolokolny per., 16/2, s. 1 Godziny otwarcia: 10: 00-23: 00 Średni rachunek: 1000 rubli facebook Na Pokrovsky Boulevard, domowej kawiarni Bistrot & Boutique No. 7. Właścicielka kawiarni Katerina sama stoi w kuchni i wraz z dwoma asystentami wymyśla menu. W kawiarni można zjeść śniadanie przez cały dzień, przygotowywane są tutaj serniki i wszelkiego rodzaju jajka, codziennie rano można dostać świeże ciasta, babeczki i ciasta.
Czytaj Więcej
Raki na Tishince, ryby z całej Rosji na Wołynie i nowy szef kuchni w 15 Kitchen + Bar
Odkrycie tygodnia

Raki na Tishince, ryby z całej Rosji na Wołynie i nowy szef kuchni w 15 Kitchen + Bar

Restauracja „Cancer on Tishinka” Adres Tishinskaya sq., 3 Godziny otwarcia Od 12:00 do 01:00 Średnia kontrola 1500 rubli Facebook W centrum Moskwy otwarto „Cancer on Tishinka” - gastronomia piwna w rosyjskich tradycjach, jak jej przedstawiciele opisują restaurację. Według nich inspiracją do stworzenia nowego miejsca były tradycje gastronomiczne południowych miast Rosji z ich rakotwórczymi.
Czytaj Więcej
Kawiarnia na terenie VDNH oraz w ogrodzie Ermitażu, Kotleta w zoo i kiosk z ciastkami w parku Gorky
Odkrycie tygodnia

Kawiarnia na terenie VDNH oraz w ogrodzie Ermitażu, Kotleta w zoo i kiosk z ciastkami w parku Gorky

Kawiarnia „Lato” na VDNKh Zdjęcie: Forum VDNKh Wcześniej stała stała stała się duża kawiarnia, która działała jako miejsce sezonowe. Znajduje się na brzegu stawu, obok fontanny Kolos. Instytucja o powierzchni 690 metrów kwadratowych jest częścią restauracji prowadzonej przez Vladimira Kudryavtseva („Milk”, „Luch”, „Karabas”, „Mandarin” i „Vereshchagin”).
Czytaj Więcej