Ciekawe

12 cytatów o pracy studia filmowego z filmu „Ostatni potentat”

Najnowszy film amerykańskiej reżyserki Elii Kazan oparty na niedokończonej powieści Fitzgerald. Monroe Star jest szefem odnoszącego sukcesy studia filmowego w Hollywood. Zawsze jest zajęty filmowaniem i próbuje przetrwać w świecie aroganckich aktorek, zbuntowanych filmowców i trudnych warunków. Ale nagle pojawia się Angielka, w której Monroe przewraca się i bezgranicznie zakochuje. Jak mówią w recenzjach filmowych, „wytrzymując atak świata filmowego, zostaje pokonany przez małą kobietę”.

- Kocham go, jest geniuszem i zawsze byłam gotowa otworzyć mu pożyczkę. Nowy Jork mnie zapomniał i wiesz dlaczego? Z natury jestem zbyt hojny. Ułatwiłem mu życie. Czy wiesz kim jestem? Jestem monumentalnym fundamentem, na którym spoczywa Gwiazda Monroe. Jestem lojalny tylko dla niego i dla Nowego Jorku.

„Potrzebuję uznania, ale go nie widzę”. Pozwól jej położyć się na tym stole, muszę ją poczuć.

- Widzisz, ten drań łapie moją córkę?
- A kim on jest?
- Brudny pisarz.

„Jestem kompletnym człowiekiem”.
- Jak to jest skończone? W zeszłym tygodniu Twój film zebrał 37 000 $.
„Wiem, ale mi się nie udało”. Mój film pobił wszelkie rekordy, ale jestem skończonym mężczyzną: boję się pójść spać z własną żoną. Byłem u lekarza, a nawet w burdelu i nic nie pomogło.

- Widziałem się na ekranie i chciałem rzygać. Zostałem gwiazdą filmową, ale najbardziej uderza mnie fakt, że powstał mój fanklub.

- Monroe to nasz geniusz produkcyjny. Przychody w ubiegłym roku wyniosły 27 milionów dolarów netto, a wszystko dzięki niemu.

 

„Cholera, podziwiam cię”.
„Może dlatego, że jestem Irlandczykiem?” Irlandczycy są bardzo współczujący.

- Dobrze zrozumiałem, że nie oczekujesz więcej niż pół miliona dolarów z filmu?
- Tak, ponieważ to dobry film. Pracowaliśmy cicho przez dwa lata, czas na filmy, które nie przynoszą dużego zysku.

- Kat Brady powtarzała, że ​​mamy szczególny obowiązek wobec publiczności. Dla studia filmowego wielkim przywilejem jest robienie filmów, które nie przynoszą pieniędzy. Skrypty należy pisać jak testamenty.

- Po rewolucji tylko Ty będziesz bezpieczny. Czy wiesz dlaczego Prawnicy są zawsze potrzebni do legitymizacji finału.

- Musimy przepisać tę scenę. Ludzie tego nie mówią. Mamy scenarzystów, którzy wiedzą, jak mówią normalni ludzie.

- Wszyscy scenarzyści są pijakami, większość hollywoodzkich scenarzystów używa fałszywych nazwisk. Nazywamy ich scenarzystami, a oni są rolnikami w swojej działalności - uprawiają zboże, ale nie zbierają plonów.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Na ulicy Czernyszewski zasłużył na batonik z bagelami MF Bagel
Ciekawe

Na ulicy Czernyszewski zasłużył na batonik z bagelami MF Bagel

Na ulicy Czernyszewski zasłużył na batonik z bagelami MF Bagel. Instytucję kuchni izraelskiej otworzyli szef kuchni Anton Turchin (Saramel Catering) i Denis Kudryashov (garaż w trybie współpracy). MF Bagel Adres: Ave. Czerniszewskogo, 9 Telefon: +7 (921) 966-17-80 Przekąski Sałatka z ciecierzycy, szpinaku i sera pleśniowego - 230 rubli Falafel - 180 rubli Rosół z chleba i masła - 190 rubli Szakuk - 190 rubli Pomysł: Daniem głównym w menu jest bajgiel (tradycyjny żydowski bajgiel) - oferują dziewięć różnych rodzajów: na przykład z makreli i ogórków w sosie jogurtowym, z kurczakiem w tahini z hummusem i czerwoną cebulą, a także jagnięcinę, suszone pomidory i szpinak (90-300 rubli).
Czytaj Więcej
Uniwersytet Europejski, aby mówić o roli Amerykanów w rewolucji
Ciekawe

Uniwersytet Europejski, aby mówić o roli Amerykanów w rewolucji

W Petersburgu rosyjscy i amerykańscy naukowcy omówią rolę i miejsce Amerykanów w rewolucyjnym Piotrogrodzie oraz historię Rosji w latach 1914–1921. Konferencja „Amerykanie w rewolucyjnym Piotrogrodzie” odbędzie się w dniach 6-7 października w Złotej Sali nowego budynku uniwersytetu przy ulicy Gagarinskiej 6/1. „Rola Amerykanów w rewolucji rosyjskiej, niezależnie od tego, czy są obserwatorami, czy aktywnymi uczestnikami wydarzeń, pozostaje niedostatecznie zbadana w Rosji w USA”, mówią organizatorzy konferencji.
Czytaj Więcej
W Petersburgu uruchomi sieć Greenbox
Ciekawe

W Petersburgu uruchomi sieć Greenbox

Pod koniec kwietnia w Bolshoy Prospect of the Petrograd Side otworzy się pierwszy punkt nowej sieci restauracji szybkiej obsługi Greenbox. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji. Właścicielem nowej sieci jest Maxim Yakovlev, były główny menedżer sieci Сoffeeshop hop Company i były partner zarządzający sieci piekarni Jean Roi.
Czytaj Więcej