Komentarze

Wychodzące HYIP: Czy powinienem teraz kupować Bitcoiny?

Bitcoin nadal bije rekordy. Tylko w ten weekend wartość kryptowaluty wzrosła o ponad 10%, przekraczając próg 9 tysięcy dolarów, i wkrótce osiągnie nowe maksimum. Przy obecnych stawkach jest to ponad pół miliona rubli.

Wokół życia dowiedział się od ekspertów, czy nadszedł czas, aby ugryźć łokcie z powodu przegapionego momentu, czy nadal istnieje szansa, aby wskoczyć do pociągu wychodzącego i cieszyć się najnowszymi wiadomościami o rekordach kryptograficznych, zaglądając do portfela bitcoin.

- Jaki jest powód tak aktywnego wzrostu ceny bitcoinów? Czy są dla niego jakieś ograniczenia?


Aleksander Litwinowicz

Tokenbox Analyst i The Token Fund

W kwietniu 2017 r. Bitcoin został zalegalizowany w Japonii jako oficjalny sposób płatności. To był początek jej szybkiego wzrostu.

Dzisiaj wzrost cen wynika z faktu, że rynek kryptowalut i przemysł blockchain przyciągnęły dużą liczbę dużych inwestorów i graczy z różnych sektorów gospodarki. Nie bez mediów. Powstaje HYIP, a inwestorzy inwestują w bitcoiny i inne kryptowaluty. W związku z tym pojawia się więcej użytkowników, rejestrują więcej portfeli, rośnie liczba transakcji, tworzone są nowe firmy, które korzystają z bitcoinów.

W najbliższej przyszłości oczekuje się dalszego wzrostu ze względu na rozpoczęcie handlu kontraktami futures na rynkach finansowych. Zostało to już ogłoszone przez CME Group w Chicago i szwajcarski bank Vontobel.


Wasilij Trofimczuk

współzałożyciel projektu blockchain BitClave

Bitcoin jest żywym przykładem samospełniającej się przepowiedni: im bardziej rośnie, tym więcej jest wspomnianych w wiadomościach i tym więcej ludzi dowiaduje się o kryptowalutach i podnosi swoją cenę do nowych rekordów dzięki swojemu popytowi. Nawet zgodnie z niezbyt śmiałymi prognozami Bitcoin oczekuje wzrostu około 100 razy w ciągu najbliższych 5-10 lat.


Siergiej Grebennikow

Dyrektor ROCIT

Na kurs może mieć wpływ każde zdarzenie, które jest w jakiś sposób związane z regulacją rynku kryptowalut lub fiat, czyli walutami fizycznymi. Z jednej strony Chiny i Korea Południowa zakazały ICO, co wiązało się z tymczasową deprecjacją. Ale z drugiej strony wydarzenia w Zimbabwe podnoszą kurs, gdy obywatele kupują bitcoiny na wielką skalę z powodu deprecjacji waluty krajowej. Na lokalnych giełdach koszt jednego bitcoina sięga już 14 tysięcy dolarów.

„Ogólnie rzecz biorąc, kupowanie i wydobywanie bitcoinów jest już anty-szumowe”.

- Mówią, że znak 10 tysięcy dolarów jest psychologiczny, a przezwyciężenie go przyciągnie nowych inwestorów. Czy tak jest Czy sensowniej jest kupować lub wydobywać bitcoiny?

Dmitrij Matsuk

założyciel grupy spółek Blockchain.ru

Przez cały rok było wiele „znaków psychologicznych” - 3 tysiące, 5 tysięcy, 7 tysięcy dolarów ... Oczywiście szybki wzrost wartości bitcoinów sprawia, że ​​coraz więcej osób zwraca na to uwagę - podniecenie jest oczywiste. Dla inwestorów oczywiście sensowne jest kupowanie kryptowalut: do tej pory wszystkie obserwowane przez nas trendy są krokiem w górę. Ponadto wzrost wartości bitcoinów w zasadzie nie jest ograniczony, ponieważ ta kryptowaluta ma ograniczoną ofertę 21 milionów monet.


Aleksander Litwinowicz

Tokenbox Analyst i The Token Fund

Kiedy cena bitcoina stanie się pięciocyfrowa, wyznaczy to nowy etap. Ważne jest, czy będzie w stanie zdobyć przyczółek powyżej 10 tysięcy - i czy większość zaakceptuje tę kolejność cen. Jeśli tak się stanie, rosnąca liczba inwestorów będzie postrzegać Bitcoin jako nowy sposób na zachowanie i zwiększenie kapitału.

Warto zrozumieć, jak długo chcesz kupować bitcoiny. Jeśli obliczany na 2-3 miesiące, warto poczekać na korektę kursu. Jeśli mówimy o inwestycjach długoterminowych, powinny być one dokonywane w różnych punktach czasowych, starając się uzyskać najniższą możliwą średnią cenę zakupu.

Jeśli chodzi o wydobycie, jest to odrębna działalność, która jak dotąd nie jest zagrożona, ponieważ liczba transakcji rośnie. Ale jeśli planujesz to zrobić, przede wszystkim powinieneś zwrócić uwagę na wydajność i koszt sprzętu, energii elektrycznej i powiązane koszty.

„Szacunki mogą wynieść nawet 20 tysięcy. Czekam na to wydarzenie na wiosnę”

Eugene Glariantov

założyciel projektu blockchain FREED

Za około 10 tysięcy dolarów pojawi się nowa fala zaangażowanych osób. To prawda, że ​​niektórzy właściciele bitcoinów, wręcz przeciwnie, wolą je zamieniać na ruble, euro i dolary. Liczba jest bardzo piękna. Tak więc kurs będzie skakał w górę i w dół o 5-10% dziennie przez następne kilka tygodni.

Istnieje powód, aby kupować bitcoiny dzisiaj, jeśli jesteś gotów zaryzykować tę kwotę. Po Nowym Roku oczekuje się krótkoterminowej korekty, ale wzrost będzie kontynuowany. Przynajmniej do lata 2018 r. Następnie sytuacja będzie zależeć od decyzji krajów G8.

Kolejna fala wzrostu będzie wynikać z faktu, że duże fundusze przeniosą działalność z tradycyjnej na krypto-giełdę i najprawdopodobniej wprowadzą część aktywów właśnie do Bitcoin. Tutaj szacunki mogą wynieść nawet 20 tys. Czekam na to wydarzenie na wiosnę. Może się to jednak nie zdarzyć, jeśli niektóre z głównych państw - USA, Chiny lub Unia Europejska - zainterweniują w sytuację na poziomie legislacyjnym.

Jest to trudniejsze z wydobyciem - nie jest to szybki proces. Aby zwrócić koszt sprzętu, nawet w starszych kryptowalutach, konieczne będzie wydobycie 6-10 miesięcy. I wtedy zacznie się zysk. Trudno powiedzieć, co stanie się z ceną kryptowalut w tym czasie. Najprawdopodobniej nie spadnie, więc wielu teraz spieszy się, aby kupić niezbędny sprzęt, i znowu będziemy mieli niedobór kart do gier.


Timur Nigmatullin

analityk finansowy w Otkritie Broker

Cena bitcoin w wysokości 10 tysięcy dolarów jest niczym więcej niż poziomem psychologicznym. Jest mało prawdopodobne, aby wpłynęła na jego atrakcyjność. Wydobywanie bitcoinów na komputerze domowym nie jest już opłacalne. Teraz wymaga to specjalnego drogiego sprzętu.


Siergiej Grebennikow

Dyrektor ROCIT

Zgodnie z prawem w Rosji można płacić tylko w rublach, a obieg kryptowalut nie został jeszcze zalegalizowany. Ogólnie rzecz biorąc, kupowanie i wydobywanie bitcoinów jest już anty-hype.

„Nie powinieneś inwestować tutaj ostatnich pieniędzy, brać pożyczek i kupować długów bitcoin”

- Może powinieneś zwrócić uwagę na inne kryptowaluty?

Aleksander Litwinowicz

Tokenbox Analyst i The Token Fund

Oczywiście, dywersyfikacja portfela ma sens. Oprócz Bitcoinów zalecamy również inwestowanie w Ethereum (ETH), Lightcoin (LTC) i NEO. Jeśli mówimy o inwestycjach od sześciu miesięcy, warto dodać do portfela SONM, WINGS, QTUM i OMG. Jak dotąd ich cena jest dość niska, ale spodziewane są premiery produktów.


Wasilij Trofimczuk

współzałożyciel projektu blockchain BitClave

Możesz przenieść uwagę z Bitcoin na bardziej zaawansowane kryptowaluty Monero, Zcash i Dash, a także na bardzo obiecujące platformy kryptograficzne Ethereum, EOS i różne oparte na nich projekty. Jest ich już całkiem sporo.


Dmitrij Matsuk

założyciel grupy spółek Blockchain.ru

Oczywiście należy zwrócić uwagę na Ethereum, które w 2017 r. Wzrosło o 5000% - i ma szalony potencjał do dalszego wzrostu. Stosunkowo nowa kryptowaluta Bitcoin Cash wykazuje również dobrą wydajność. Jego cena wynosi około 1600 USD i może wzrosnąć w nadchodzących latach.

- Kto zdecydowanie nie powinien zostać inwestorem kryptowalutowym?


Aleksander Litwinowicz

Tokenbox Analyst i The Token Fund

Nie zalecamy organizatorom paniki inwestować w kryptowaluty, ponieważ jest to wysoce ryzykowny i niezwykle niestabilny składnik aktywów, którego wartość stale się zmienia. Ponadto nie powinieneś inwestować tutaj ostatnich pieniędzy, zaciągać pożyczek i kupować bitcoinów w długach. W dowolnym momencie może rozpocząć się długa korekta, a na krótkiej odległości pozostaniesz na czerwono.


Obejrzyj wideo: PassiveLoan Hyip Scam Opinie Oszustwo Program Nie Wypłaca Depozyt u Passive Loan PL (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Komentarze, Następny Artykuł

Mały ptaszek poleciał: 7 ważnych faktów na temat IPO na Twitterze
Skrzynie

Mały ptaszek poleciał: 7 ważnych faktów na temat IPO na Twitterze

Usługa mikroblogowania przeprowadziła wczoraj IPO. Inwestorzy rzucili się na zakup papierów wartościowych, akcje wzrosły o 73%, a założyciele zmienili się w miliarderów. Chociaż rentowność firmy wciąż nie wchodzi w rachubę, Twitter spełnił wiele oczekiwań. Zakup mobilnej sieci reklamowej MoPub na krótko przed IPO i 70% przychodów z reklam z telefonu komórkowego zainspirowało przekonanie, że można skutecznie zarabiać na Twitterze.
Czytaj Więcej
„Zacznij od głównego”: jak ustalać priorytety
Skrzynie

„Zacznij od głównego”: jak ustalać priorytety

Jay PAPAZAN Keller Williams Realty Wiceprezes Gary KELLER Przedsiębiorca Porzuć długie listy rzeczy do zrobienia Zasada Pareto mówi, że niewielki procent przyczyn, zainwestowanych pieniędzy lub wysiłku jest odpowiedzialny za dużą część wyników, otrzymanych produktów lub wynagrodzenia. Niewielka część przyczyn powoduje lwia część konsekwencji.
Czytaj Więcej
„To nie będzie łatwe”: jak zostać dobrym liderem
Skrzynie

„To nie będzie łatwe”: jak zostać dobrym liderem

DOM PUBLIKACJI: Mann, Iwanow i Ferber, 2014 Pamiętaj o śmierci Jest jedna cecha, która odróżnia odnoszących sukcesy prezesów od przeciętnych - mogą się skoncentrować i dokonać właściwego wyboru, gdy wydaje się, że nie ma wyboru. Właśnie w tym momencie najbardziej chcesz się ukryć lub umrzeć, i decydujesz, którym jesteś CEO.
Czytaj Więcej