Liczby pierwsze

Ile minibusów pozostanie w Moskwie

Od 15 sierpnia wszystkie moskiewskie autobusy przeszły na jedną metodę płatności. Jeśli wcześniej kierowcy prywatnych minibusów należących do prywatnych firm przyjmowali pieniądze bezpośrednio w kabinie, teraz zaczęli akceptować bilety pojedyncze i podróżne. Ponadto zabrania się im zatrzymywania na żądanie i zjeżdżania z tras. Zmieniła się również prywatna flota autobusowa: do linii wejdą trzy rodzaje niebieskich autobusów: duże dla 80-90 osób, średnie dla 40-65 osób i małe dla 20 pasażerów. Powinny być wyposażone w klimatyzację, system grzewczy, rejestrator wideo i kamerę wideo. Życie wokół rozmawiało z Pavlem Yablokovem, redaktorem TR.ru, internetowej publikacji transportowej, i zebrało dane na temat tego, jak wyglądał rynek prywatnych tras autobusowych i co stanie się z nim teraz.

520 000

ludzie brali minibusy w Moskwie
w 2015 r


O mnie

320

trasy pozostał dla prywatnych kierowców na początku sierpnia. Spośród nich 37 to Zelenograd i Nowa Moskwa, na które reforma nie miała wpływu.


208

szlaki handlowe przejdzie do nowego systemu, zaczną na nich jeździć niebieskie minibusy


35-40

średnio ruble kosztują bilet na minibus, ale były trasy o cenach 25 i 60 rubli


15-20

minut - maksymalnie
zakres ruchu
jednak większość nowych minibusów nadal będzie jeździć co pół godziny

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Jak i ile Rosjan odpoczywało
Liczby pierwsze

Jak i ile Rosjan odpoczywało

Wczoraj serwis OneTwoTrip opublikował badanie na temat tego, ile czasu Rosjanie spędzają na zagranicznych podróżach - czas wakacji jest skrócony czwarty rok z rzędu. Życie w okolicy pokazało, jak i ilu Rosjan odpoczywa tego lata. 50% zagranicznych wyjazdów letnich trwało 7 dni, w 2014 r. Ich udział wyniósł 33%.
Czytaj Więcej
Najdroższe i najtańsze świeże gazety
Liczby pierwsze

Najdroższe i najtańsze świeże gazety

Gazety biznesowe Kommersant, Vedomosti i RBC z 10 czerwca ukazały się na pierwszej stronie pod hasłem „I / We Ivan Golunov”. W wielu kioskach kopie już się wyczerpały, na internetowych tablicach ogłoszeń pojawiły się pierwsze oferty dealerów. Życie wokół mówi, ile możesz kupić rzadkie liczby.
Czytaj Więcej
Najdroższy i najtańszy burger w Petersburgu
Liczby pierwsze

Najdroższy i najtańszy burger w Petersburgu

Tylko w ciągu ostatnich sześciu miesięcy w Sankt Petersburgu otwarto ponad 10 nowych domów z burgerami, a obecnie istnieje ponad 40 niesieciowych placówek specjalizujących się w super popularnych fast foodach. Ponadto burgery są gotowane w wielu innych kawiarniach i restauracjach, w tym drogich, ponieważ zakres ich cen może być bardzo duży.
Czytaj Więcej
O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów
Liczby pierwsze

O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów

Zostały około dwa tygodnie przed Mistrzostwami Świata, które odbędą się w 11 miastach Rosji. Eksperci Avito Real Estate oszacowali krótkoterminowe ceny wynajmu w tych miastach dzięki Mistrzostwom Świata w 2018 r. I dowiedzieli się, ile wzrosły w przeddzień świątecznego futbolu. 250 tysięcy rubli dziennie to najdroższe mieszkanie dla fanów.
Czytaj Więcej