Liczby pierwsze

Cutlet vs. Ceviche: Najtańszy i najdroższy biznesowy lunch w Irkucku

Życie wokół mówi o najtańszych i najdroższych produktach i usługach jednej kategorii w Irkucku. Dziś badamy oferty lunchów biznesowych z instytucji miasta. Najdroższy zestaw obiadowy jest cztery razy droższy niż najdroższy lunch biznesowy. Jednak pod względem jakości, poziomu usług i atmosfery, w której można je zjeść, nie warto porównywać.

„Pracująca popołudniowa przekąska” za 120 rubli

„Pizza Domino”

św. Lenin, 13a

Demokratyczny, tani, prosty. Sieć Domino Pizza serwuje swoje zestawy obiadowe pod nazwą „robocza popołudniowa przekąska” od 12.00 do 16.00 za 120 rubli, jest to cena minimalna w Irkucku (lunch można zjeść o 23:00 w pizzerii tej samej sieci w Deputatskaya, cena jest o 10 rubli wyższa).

Kawiarnia ma system samoobsługowy: musisz wybrać jedzenie w dystrybucji, podawane jest w plastikowej misce. Zestaw jest standardowy i prosty: zupa dnia, gorące, wypieki, herbata. Wszystkie lokale znajdują się w znośnych miejscach, ale zazwyczaj są tam wolne stoliki: nie jest to miejsce, w którym chcesz się zatrzymać na długo, funkcja kawiarni jest użyteczna: zaspokoić głód.

Jesienny lunch biznesowy za 500 rubli

„Przetargowy buldog”

Gagarina Boulevard, 11

www.bulldog-restaurant.com

Steakhouse Tender Bulldog jest jednym z najlepszych lokali w mieście: istnieje kilka sal, w tym letnie tarasy, przyjemne wnętrze, doskonała obsługa i wysokiej jakości kuchnia. Lunche biznesowe są tutaj ustawione jako „kolacje dla ludzi sukcesu”, odpowiednio przygotowują, serwują i serwują.

W menu na lunch dostępne są trzy opcje sałatek, zup i gorących, na przykład: sałatka z łososia z bruschettą z sosem śmietanowym lub wędzona zupa krem ​​z dyni z olejem truflowym. Cena obejmuje deser i czajniczek herbaty lub szklankę napoju owocowego. Możesz wybrać potrawy do wyboru, osobno sałatka i zupa kosztują 200 rubli każda, cieplejsze 250 rubli, deser 50 rubli, napój będzie serwowany bezpłatnie.

Zdjęcia: okładka, 2 - „Delicate Bulldog”, 1 - „Pizza Domino”

Obejrzyj wideo: 미니어쳐 돈까스 vs 왕 돈까스! Tiny Pork Cutlet VS Large Pork Cutlet! (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Jak i ile Rosjan odpoczywało
Liczby pierwsze

Jak i ile Rosjan odpoczywało

Wczoraj serwis OneTwoTrip opublikował badanie na temat tego, ile czasu Rosjanie spędzają na zagranicznych podróżach - czas wakacji jest skrócony czwarty rok z rzędu. Życie w okolicy pokazało, jak i ilu Rosjan odpoczywa tego lata. 50% zagranicznych wyjazdów letnich trwało 7 dni, w 2014 r. Ich udział wyniósł 33%.
Czytaj Więcej
Najdroższe i najtańsze świeże gazety
Liczby pierwsze

Najdroższe i najtańsze świeże gazety

Gazety biznesowe Kommersant, Vedomosti i RBC z 10 czerwca ukazały się na pierwszej stronie pod hasłem „I / We Ivan Golunov”. W wielu kioskach kopie już się wyczerpały, na internetowych tablicach ogłoszeń pojawiły się pierwsze oferty dealerów. Życie wokół mówi, ile możesz kupić rzadkie liczby.
Czytaj Więcej
Najdroższy i najtańszy burger w Petersburgu
Liczby pierwsze

Najdroższy i najtańszy burger w Petersburgu

Tylko w ciągu ostatnich sześciu miesięcy w Sankt Petersburgu otwarto ponad 10 nowych domów z burgerami, a obecnie istnieje ponad 40 niesieciowych placówek specjalizujących się w super popularnych fast foodach. Ponadto burgery są gotowane w wielu innych kawiarniach i restauracjach, w tym drogich, ponieważ zakres ich cen może być bardzo duży.
Czytaj Więcej
O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów
Liczby pierwsze

O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów

Zostały około dwa tygodnie przed Mistrzostwami Świata, które odbędą się w 11 miastach Rosji. Eksperci Avito Real Estate oszacowali krótkoterminowe ceny wynajmu w tych miastach dzięki Mistrzostwom Świata w 2018 r. I dowiedzieli się, ile wzrosły w przeddzień świątecznego futbolu. 250 tysięcy rubli dziennie to najdroższe mieszkanie dla fanów.
Czytaj Więcej