Liczby pierwsze

Najdroższy i najtańszy pokój hotelowy na Małym Morzu

Życie wokół mówi o najtańszych i najdroższych produktach i usługach jednej kategorii w Irkucku. W przeddzień majowych wakacji analizujemy oferty hoteli na Małym Morzu, gdzie najbardziej ekonomiczny pokój jest sześć razy droższy niż najwygodniejszy.

Dom ekonomiczny na przylądku Uyuga

Domek „Baikal fairy tale”

1600 rubli / dzień

Ośrodek rekreacyjny „Baikal Fairy Tale” znajduje się w jednym z najbardziej malowniczych miejsc Małego Morza - na Przylądku Uyuga. Wśród zabytków znajdują się prawie dwa kilometry żwirowa mierzeja i łukowa jaskinia groty. Z najbliższego klifu imponująca panorama otwiera się na wody Małego Morza i skalistych wysp. Latem Zatoka Hagdan Dalai charakteryzuje się ciepłą wodą i czystym piaskiem, co z pewnością docenią miłośnicy plaż.

Komfortowy pokój dwuosobowy z dwoma pojedynczymi łóżkami wyposażony jest w minimum niezbędnych mebli, lodówkę, telewizor z telewizją satelitarną. Istnieje kabina prysznicowa połączona z toaletą i małym piecem opalanym drewnem ze szklanymi drzwiami. Zwierzęta są akceptowane. Opłata wynosi 50-200 rubli dziennie, w zależności od wielkości zwierzęcia. Koszt pokoju w Baikal Tale wynosi 1600 rubli za pokój.

Najdroższy pokój hotelowy

Chara Chalet

9780 rubli / dzień

W ulubionym miejscu turystycznym - Zatoce Mukhor - znajduje się ośrodek rekreacyjny „Chara”. Od domów do brzegu - pięć minut spacerem. To miejsce nadaje się zarówno na wakacje firmowe i rodzinne, jak i na romantyczną wycieczkę.

Szczyt sezonu nad jeziorem Bajkał rozpoczyna się w czerwcu, a większość hoteli i kempingów nie działa wiosną. „Chara” jest gotowa na przyjęcie gości od 28 kwietnia. Za 9780 rubli dziennie oferują przestronny pokój dwuosobowy. Obszary salonu i sypialni są podświetlone, wnętrze wykonane jest z sosny syberyjskiej i modrzewia.

W łazience - prysznic (ciepła i zimna woda), toaleta, umywalka, akcesoria łazienkowe. Prywatny taras oferuje panoramiczne widoki na jezioro Bajkał lub malowniczą okolicę. Od lipca apartament można wynająć za 12780 rubli. Trzy posiłki dziennie - 1280 rubli za osobę.

Zdjęcia: okładka, 3,4,5 - Chara, 1, 2 - Baikal

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić autentyczne trampki Vans
Styl

Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić autentyczne trampki Vans

Narzekanie na ceny w Moskwie od dawna jest nawykiem: ktoś obwinia wysoką stawkę czynszu, inni są pewni chciwości właścicieli. Tak czy inaczej, to samo w różnych sklepach może kosztować inaczej, podwoić lub potroić koszt w oryginalnym sklepie za granicą. Life around wprowadza nową serię, w której można kupić bardziej opłacalne.
Czytaj Więcej
Gdzie kupić herbatę Puer
Styl

Gdzie kupić herbatę Puer

Po raz pierwszy dowiedziałem się o chińskiej herbacie Puer niedawno z jakiegoś materiału sieciowego na temat Puer Race - rzekomo ze względu na zawiłości technologii przygotowywania, ta herbata - podobnie jak koniak - starsza, droższa. A świat na ten temat oszalał: obywatele na całym świecie polują, zbierają i zarabiają fortuny.
Czytaj Więcej
Take It Off na noc: Łóżka w hostelach - część druga
Styl

Take It Off na noc: Łóżka w hostelach - część druga

Philip Mironov, szczególnie w Life, spędził tydzień w najtańszych hostelach w Moskwie. Pierwszą część można przeczytać tutaj, a dziś - trzecią i czwartą noc w HM i Napoleon. Trzecia noc HM Hostel Moscow Cena: 20-25 $ Adres: M. Afanasyefsky lane, 33/1, apt. 14 Telefon: +7 495 778-85-01 HM - to duże, poniżej trzystu kwadratowych mieszkań w przedrewolucyjnym budynku.
Czytaj Więcej