Liczby pierwsze

Najdroższy i najtańszy pokój hotelowy na Małym Morzu

Życie wokół mówi o najtańszych i najdroższych produktach i usługach jednej kategorii w Irkucku. W przeddzień majowych wakacji analizujemy oferty hoteli na Małym Morzu, gdzie najbardziej ekonomiczny pokój jest sześć razy droższy niż najwygodniejszy.

Dom ekonomiczny na przylądku Uyuga

Domek „Baikal fairy tale”

1600 rubli / dzień

Ośrodek rekreacyjny „Baikal Fairy Tale” znajduje się w jednym z najbardziej malowniczych miejsc Małego Morza - na Przylądku Uyuga. Wśród zabytków znajdują się prawie dwa kilometry żwirowa mierzeja i łukowa jaskinia groty. Z najbliższego klifu imponująca panorama otwiera się na wody Małego Morza i skalistych wysp. Latem Zatoka Hagdan Dalai charakteryzuje się ciepłą wodą i czystym piaskiem, co z pewnością docenią miłośnicy plaż.

Komfortowy pokój dwuosobowy z dwoma pojedynczymi łóżkami wyposażony jest w minimum niezbędnych mebli, lodówkę, telewizor z telewizją satelitarną. Istnieje kabina prysznicowa połączona z toaletą i małym piecem opalanym drewnem ze szklanymi drzwiami. Zwierzęta są akceptowane. Opłata wynosi 50-200 rubli dziennie, w zależności od wielkości zwierzęcia. Koszt pokoju w Baikal Tale wynosi 1600 rubli za pokój.

Najdroższy pokój hotelowy

Chara Chalet

9780 rubli / dzień

W ulubionym miejscu turystycznym - Zatoce Mukhor - znajduje się ośrodek rekreacyjny „Chara”. Od domów do brzegu - pięć minut spacerem. To miejsce nadaje się zarówno na wakacje firmowe i rodzinne, jak i na romantyczną wycieczkę.

Szczyt sezonu nad jeziorem Bajkał rozpoczyna się w czerwcu, a większość hoteli i kempingów nie działa wiosną. „Chara” jest gotowa na przyjęcie gości od 28 kwietnia. Za 9780 rubli dziennie oferują przestronny pokój dwuosobowy. Obszary salonu i sypialni są podświetlone, wnętrze wykonane jest z sosny syberyjskiej i modrzewia.

W łazience - prysznic (ciepła i zimna woda), toaleta, umywalka, akcesoria łazienkowe. Prywatny taras oferuje panoramiczne widoki na jezioro Bajkał lub malowniczą okolicę. Od lipca apartament można wynająć za 12780 rubli. Trzy posiłki dziennie - 1280 rubli za osobę.

Zdjęcia: okładka, 3,4,5 - Chara, 1, 2 - Baikal

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Rzeczy tygodnia: Szaliki
Styl

Rzeczy tygodnia: Szaliki

Uniqlo, 399 s. 60% akryl, 40% wełna atrium, Zemlyanoy Val, 33 +7 (495) 970-15-55 Topman, 359 str. 100% akrylowy „europejski” plac stacji Kijów, 2 +7 (495) 980-51-72 Penfield, 1500 str. 100% bawełny Fott Stoleshnikov per., 7, str. 5 +7 (926) 082-84-85 Henrik Vibskov, 5,200 str. 60% jedwab, 40% bawełna "Kuznetsky Most 20" Kuznetsky Most, 20 +7 (495) 623-78-88 Johnstons, 2900 str.
Czytaj Więcej
Wszystko związane: czapki, rękawiczki, szaliki na lodowisku
Styl

Wszystko związane: czapki, rękawiczki, szaliki na lodowisku

W tym roku znacznie łatwiej było znaleźć ciekawe rzeczy do jazdy na łyżwach: w samym Parku Gorky pojawiły się jednocześnie trzy linie zimowych ubrań i różnych akcesoriów: czapki, mitenki, skarpetki, szaliki, a nawet swetry. Wokół życie odkryło, kto produkuje rzeczy na lodowiska, ile kosztują i z czego są wykonane.
Czytaj Więcej
Rzeczy dla domu: wybór projektanta Nikolai Nikitina
Styl

Rzeczy dla domu: wybór projektanta Nikolai Nikitina

Życie wokół kontynuuje rubryka poświęcona wnętrzom i wyposażeniu domu. Projektanci wybierają w sklepach internetowych dziesięć rzeczy, które mogą być przydatne na farmie lub po prostu stać się częścią wnętrza, a także wyjaśnić, co im się podobają. W nowym numerze - architekt i projektant Nikolay Nikitin, który kieruje Story Store.
Czytaj Więcej
Wystąpienie: Sveta Bekasova, kurator
Styl

Wystąpienie: Sveta Bekasova, kurator

Co tydzień redakcja prosi jednego ze znajomych mieszkańców Petersburga, aby robił zdjęcia na ulicy i powiedział im, jakie marki ma na sobie, gdzie je kupił i gdzie zwykle woli kupować ubrania. W nowym numerze - kurator i dyrektor artystyczny przyszłego baru w „Piętro” Sveta Bekasova, którego życie sfotografowano na dachu Ligowskiego, 74.
Czytaj Więcej