Liczby pierwsze

O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów

Zostały około dwa tygodnie przed Mistrzostwami Świata, które odbędą się w 11 miastach Rosji. Eksperci Avito Real Estate oszacowali krótkoterminowe ceny wynajmu w tych miastach dzięki Mistrzostwom Świata w 2018 r. I dowiedzieli się, ile wzrosły w przeddzień świątecznego futbolu.

250 tysięcy rubli

dziennie jest najdroższym mieszkaniem dla fanów. Ona jest w Wołgogradzie.

150 tysięcy rubli

dziennie jest najdroższym mieszkaniem dla fanów w Moskwie.


120 tysięcy rubli

najdroższe codzienne mieszkanie dla fanów w Petersburgu. Najskromniejsi właściciele w Rostowie nad Donem - żądają maksymalnie 80 tys.

12 216 rubli

dziennie jest średnio mieszkanie dla fanów w Moskwie. Średnia cena dziennego czynszu w maju w stolicy wynosi 3 326 rubli.


266%

od stycznia do maja do 6 tysięcy dziennie, dzienne ceny wynajmu w Niżnym Nowogrodzie wzrosły - jest to rekord wśród miast uczestniczących w mistrzostwach.

66%

spadły dzienne ceny wynajmu w Soczi od stycznia do maja, teraz średnio 2 500 rubli dziennie, a podczas mistrzostw - 9 800 rubli.


1 658%

liczba ofert wzrosła krótkoterminowe czynsze w Moskwie w maju, ale Kazań jest liderem wzrostu, z 22 razy więcej reklam.

3 600

reklamy mieszkań dla fanów tydzień znajduje się w Moskwie, od zimy liczba żądań wzrosła pięciokrotnie.


Stacja „Tagańska” i „marksistowska”

najbardziej poszukiwany wśród fanów w Moskwie, następnie Białoruska, Dynamo i Łużniki.

Większość ofert dla fanów

w rejonie „Białorusi”, „Schelkovskaya” i „Petrovsko-Razumovskaya”.

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Pokaz masek: 6 napadów sklepowych z kostiumami
Chmura wiedzy

Pokaz masek: 6 napadów sklepowych z kostiumami

Dziś zamaskowani przestępcy Barack Obama i Guy Fawkes obrabowali sklep spożywczy Kurochka Ryaba w Krasnodarze: zabrali z sejfu 20 000 rubli. Wcześniej ktoś w tych samych maskach przyniósł biżuterię o wartości 1 miliona rubli ze sklepu jubilerskiego. H&F pamiętał, kogo napastnicy lubią się ubierać, gdy wyruszają do rabowania sklepów.
Czytaj Więcej
Dobre dane: 6 rynków, na których możesz zarabiać pieniądze za pomocą dużych zbiorów danych
Chmura wiedzy

Dobre dane: 6 rynków, na których możesz zarabiać pieniądze za pomocą dużych zbiorów danych

Finanse i ubezpieczenia Eric Schmidt, CEO Google SEO i współwłaściciel Civis Analytics, ostatnio zauważył, że ubezpieczenie jest najbardziej oczywistą aplikacją dla dużych zbiorów danych. Firmy zbierają wszystkie dane o osobie należącej do domeny publicznej i składają mu ofertę dotyczącą ubezpieczenia osobistego. Na przykład, jeśli jesteś fanem sportów ekstremalnych i regularnie jeździsz na wakacje, ubezpieczyciele mogą dowiedzieć się i sprzedać niezbędną usługę we właściwym czasie.
Czytaj Więcej
Zakodowane: Jak nauczyć się programowania od zera
Chmura wiedzy

Zakodowane: Jak nauczyć się programowania od zera

Codecademy Najpopularniejsza usługa w dziedzinie programowania szkoleń od zera, która otrzymała kilka znaczących rund finansowania. Znany z tego, że jest całkowicie darmowy i zaprojektowany specjalnie dla tych, którzy nic nie rozumieją w programowaniu. Uczy podstawowych zasad pracy z JavaScript, HTML i CSS, Python i Ruby.
Czytaj Więcej