Liczby pierwsze

O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów

Zostały około dwa tygodnie przed Mistrzostwami Świata, które odbędą się w 11 miastach Rosji. Eksperci Avito Real Estate oszacowali krótkoterminowe ceny wynajmu w tych miastach dzięki Mistrzostwom Świata w 2018 r. I dowiedzieli się, ile wzrosły w przeddzień świątecznego futbolu.

250 tysięcy rubli

dziennie jest najdroższym mieszkaniem dla fanów. Ona jest w Wołgogradzie.

150 tysięcy rubli

dziennie jest najdroższym mieszkaniem dla fanów w Moskwie.


120 tysięcy rubli

najdroższe codzienne mieszkanie dla fanów w Petersburgu. Najskromniejsi właściciele w Rostowie nad Donem - żądają maksymalnie 80 tys.

12 216 rubli

dziennie jest średnio mieszkanie dla fanów w Moskwie. Średnia cena dziennego czynszu w maju w stolicy wynosi 3 326 rubli.


266%

od stycznia do maja do 6 tysięcy dziennie, dzienne ceny wynajmu w Niżnym Nowogrodzie wzrosły - jest to rekord wśród miast uczestniczących w mistrzostwach.

66%

spadły dzienne ceny wynajmu w Soczi od stycznia do maja, teraz średnio 2 500 rubli dziennie, a podczas mistrzostw - 9 800 rubli.


1 658%

liczba ofert wzrosła krótkoterminowe czynsze w Moskwie w maju, ale Kazań jest liderem wzrostu, z 22 razy więcej reklam.

3 600

reklamy mieszkań dla fanów tydzień znajduje się w Moskwie, od zimy liczba żądań wzrosła pięciokrotnie.


Stacja „Tagańska” i „marksistowska”

najbardziej poszukiwany wśród fanów w Moskwie, następnie Białoruska, Dynamo i Łużniki.

Większość ofert dla fanów

w rejonie „Białorusi”, „Schelkovskaya” i „Petrovsko-Razumovskaya”.

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Najdziwniejsze patenty znanych firm
Skrzynie

Najdziwniejsze patenty znanych firm

Pewnego dnia największy producent samolotów Airbus opatentował foteliki rowerowe do samolotów. Jednocześnie kierownictwo firmy przyspieszyło, aby zapewnić wystraszonych pasażerów, że nie zamierza jeszcze wprowadzić nowego produktu do produkcji. Airbus opatentował wynalazek w rezerwie, próbując przewidzieć, które technologie będą poszukiwane w przyszłości.
Czytaj Więcej
Alexander Auzan „Ekonomia wszystkiego”
Skrzynie

Alexander Auzan „Ekonomia wszystkiego”

Alexander AUZAN Doktor nauk ekonomicznych, profesor, publicysta, dziekan Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Moskiewskiego MV Łomonosow Człowiek W wyniku cudzołóstwa wielkiego filozofa i ekonomisty Smitha z francuskim Oświeceniem okazał się Homo economus - wszechwiedzącym egoistycznym dranem, który ma nadprzyrodzone zdolności racjonalizacji i maksymalizacji swojej użyteczności.
Czytaj Więcej
Maniak biznesu: sekrety na Instagramie, interesy kobiet i inne hity tygodnia
Skrzynie

Maniak biznesu: sekrety na Instagramie, interesy kobiet i inne hity tygodnia

Fast Company: Jak właściwie opisać siebie i swoją pracę W czasopiśmie Fast Company opublikowano artykuł, w którym bardzo ważne jest, aby używać właściwych słów w odniesieniu do swojej pracy. Jeśli zastąpisz wyrażenie „muszę” słowem „chcę”, życie będzie lśniło nowymi kolorami, jak napisano w publikacji. Amber Re, założyciel i dyrektor generalny Centrum Psychologicznego Bold Academy, opracował Słownik niekonwencjonalny, który zawiera nowe definicje najczęstszych słów.
Czytaj Więcej
Eugene napisał „System Kudrina”
Skrzynie

Eugene napisał „System Kudrina”

H&F czyta jedną książkę biznesową tygodniowo i wybiera z niej interesujące punkty. Tym razem czytamy książkę dziennikarza Jewgienija Pismennaya na temat centralnej postaci polityki gospodarczej Putina, Aleksieja Kudrina. Opowiadając historię byłego Ministra Finansów, autor odtwarza przełomowe wydarzenia rosyjskiej polityki ostatnich 20 lat z punktu widzenia ich bezpośredniego uczestnika.
Czytaj Więcej