Liczby pierwsze

Ile kosztuje dołączenie zwierzęcia na wakacje

Na początku sezonu wakacyjnego właściciele zwierząt mają za zadanie znaleźć tych, którzy zajmą się kotem lub psem, podczas gdy właściciel zwiedza lub odpoczywa na plaży. Najprostszym i najbardziej opłacalnym rozwiązaniem jest przekazanie kluczy do mieszkania przyjaznym i godnym zaufania sąsiadom oraz poproszenie ich o nakarmienie zwierzęcia, spacer po nim lub zmianę tacy. Dla tych, którzy nie mogli się zgodzić, istnieją specjalne usługi dotyczące nadmiernej ekspozycji zwierząt. Te same usługi świadczone są również przez osoby prywatne. Życie w okolicy rozumie, ile kosztuje opieka kota i psa na standardowe dwutygodniowe wakacje.

Koty

Zakwaterowanie w hotelu lub prywatna prześwietlenie kota

Dwutygodniowe wakacje dla kota w przestronnym pokoju z monitoringiem wideo


Kot w kontakcie

„Wszystko tutaj jest jak w ludzkich hotelach, są nawet wysokie i niskie pory roku”, mówi Andrei Pushkin, właściciel hoteli Sir Cat. To moskiewska sieć czterech hoteli, jak sama nazwa wskazuje, zaprojektowana wyłącznie dla kotów i kotów, psy nie są tutaj akceptowane. Punkty sieciowe znajdują się w różnych obszarach miasta na terenie centrów biznesowych. Hotel oferuje cztery rodzaje pokoi: od niedrogiego po luksusowy, jak w hotelach dla ludzi.

Wybierając liczbę, warto skupić się nie tylko na cenie, ale także na wielkości i aktywności kota. Podstawowa liczba ma powierzchnię 2,4 metra kwadratowego, nie ma możliwości nadzoru wideo. Kosztuje 489 rubli dziennie, przez dwa tygodnie będziesz musiał zapłacić 6846 rubli. Podobny rozmiar, ale wyposażony w numer kamery, kosztuje dwa 086 rubli w ciągu dwóch tygodni, czyli 3,4 metra kwadratowego z możliwością oglądania kota przez całą dobę za pomocą smartfona - 12460 rubli.

Dwa hotele w sieci mają pokoje o powierzchni 4,3 m2. Zwykle trzymają kilka zwierząt, na przykład kota z kociętami. Taka liczba będzie kosztować 1090 rubli dziennie. Właściciele mogą komunikować się za pośrednictwem posłańca z kotem karmiącym zwierzaka. W razie potrzeby hotel oferuje kierowcę, który odbierze zwierzę z domu i przywiezie je z powrotem. Koszt transferu w ramach MKAD wynosi 700-950 rubli w jedną stronę.

Inteligentny podajnik i gadający podajnik

Inne moskiewskie hotele dla kotów i kotów oferują podobne usługi. Tak więc w „Cat Hippo” pokój ze szkła z możliwością nadzoru wideo i specjalistycznej opieki kosztuje 1490 rubli dziennie w ramach programu All Inclusive. Hotel obiecuje wysłuchać indywidualnych życzeń właścicieli, a pokoje mogą zawierać interaktywne zabawki, inteligentny napój z bieżącą wodą i podajnik z nagrywaniem głosu właściciela.

Najbardziej przestronne pokoje, porównywalne wielkością do pokoi w domach o starym układzie, oferują w „Kotelu”. Pokój dla kota o powierzchni siedmiu metrów kwadratowych kosztuje 1290 rubli dziennie, ale jeden właściciel może tam zamieszkać do trzech zwierząt.

Najtańszą rzeczą w Moskwie jest pozostawienie zwierzęcia w sieci hoteli Zoodom. Aby żyć kotem w wieku poniżej jednego roku i ważyć do pięciu kilogramów dziennie, musisz zapłacić tylko 250 rubli, ale cena rośnie wraz z wiekiem i wagą zwierzęcia.

Taca z tobą

Osoby prywatne oferujące usługi prześwietlenia proszą o mniej więcej taką samą kwotę - 250-300 rubli za dzień pobytu, pod warunkiem, że właściciel przyniesie wszystko, co niezbędne: tacę, jedzenie, miski, zabawki.

W pokojach Lapki pakiet Comfort z całodobowym monitoringiem, wypełniaczem do drewna i jedzeniem Darling kosztuje 339 rubli dziennie lub 4747 rubli za dwa tygodnie, biorąc pod uwagę zniżki na pobyty dłuższe niż tydzień. Hotel oferuje usługi i GBU „Mosvetstantsiya”. Aby umieścić tam zwierzę (nie tylko kota, ale także na przykład psa, fretkę lub świnkę morską), do pięciu kilogramów może wynosić 401 rubli dziennie. Cena zakwaterowania tych, którzy ważą więcej, wzrasta do 448 rubli.

Psy

Zakwaterowanie psów w hotelu, w zależności od wielkości i rasy

Prywatne prześwietlenie

Zakwaterowanie na dwa tygodnie z Labradorem lub Husky w hotelu z domowym jedzeniem


Wynoś się z Moskwy

Obecność kotów i psów na różnych poziomach hierarchii społecznej w stosunku do ludzi wielokrotnie stała się okazją do memów. Jednak stosunkowo niewielka liczba hoteli premium dla psów wcale nie wynika z tego, ale z niemożności znalezienia pokoju w Moskwie, w którym można by pomieścić kilka dużych zwierząt, zapewnić im możliwość spacerów, a ponadto nie przeszkadzać sąsiadom.

Zazwyczaj hotele dla psów znajdują się na przedmieściach lub na obrzeżach Moskwy i oferują ascetyczny pokój pobytu zwierzęcia oraz indywidualną przestrzeń do spacerów. Tak więc w pensjonacie dla psów pod Moskwą w Drużoku, za pokój o powierzchni siedmiu metrów kwadratowych z dziesięciometrowym ogrodzonym odcinkiem ulicy, będziesz musiał zapłacić 450 rubli dziennie, a za czterometrowy pokój ze spacerem o wymiarach dwa na cztery metry - tylko 300 rubli.

Najniższe ceny oferuje sieć Walk Service z punktami w Dzierżyńskim i wsi Severny. Dwutygodniowe umieszczenie przeciętnego psa ważącego od 10 do 30 kilogramów kosztuje tylko 5 462 ruble. Ale nie musisz czekać na luksus, taki jak zabawki, automatyczne pijaki czy drapanie za uchem.

Spacery w parku

Dla tych, którzy chcieliby zostawić psa w bardziej komfortowych warunkach, hotel Lucky Dog oferuje ciepłe, wyposażone woliery, spacery po parku z innymi gośćmi hotelu oraz całodobowy nadzór. Za małego psa proszą 1200 rubli dziennie, średnio za 25 kilogramów - 1400, właściciele agresywnych zwierząt będą musieli zapłacić najdroższe - 2 tysiące rubli.

W Zoohotelu pokój dla przeciętnego psa - labradora, chow chowa, husky lub dalmatyńczyka - kosztuje 14 700 rubli za dwa tygodnie. Cena obejmuje domowe jedzenie - zwierzęta gotują płatki, wołowinę i kurczaka.

Pies jako zadanie

Prywatne psy oferują opiekę nad psem. Wielu wykonawców na stronach ogłoszeniowych jest gotowych podjąć się różnych zadań - od usług kurierskich po sprzątanie mieszkania, nie odmawiają przyjęcia zwierzęcia za prześwietlenie. Zazwyczaj wykonawcy zgadzają się pomieścić dobrze wychowanego średniego psa za 300 rubli dziennie, obiecują chodzić z nią co najmniej dwa razy dziennie i wysyłać raporty zdjęciowe i wideo do właściciela.

Z reguły cena prześwietlenia wzrasta do 500 rubli dziennie, jeśli wykonawca posiada wykształcenie weterynaryjne i wysoką ocenę. Czasami okazuje się, że osoba oferująca usługi prześwietlania ma już swojego psa.

Zgłoś się z mapą spacerową

Usługi prześwietlania są również oferowane przez usługę Walking Dog. Możesz wybrać jedną z dwóch opcji: złożyć psa z opiekunem psa lub zaprosić osobę do życia z jednym lub większą liczbą zwierząt. Sama nazwa usługi polega na pracy tylko z psami, ale tutaj są one również gotowe do świadczenia usług właścicielom kotów, królików, a nawet mini-świnek.

W przeciwieństwie do usług, które działają jedynie jako agregatory, wybierają opiekunów psów, które na 100 osób przechodzą przez około pięć. Następnie odbywają się szkolenia online, testy i praktyczne nauczanie. „Dla nas opiekunki nie są obcymi, ściśle z nimi współpracujemy, znamy ich, sprawdzamy wszystkie dokumenty. Wybieramy artystę dla każdego psa, przeprowadzamy ankiety, aby zrozumieć, kto lepiej współdziała z dużymi psami, a kto z małymi psami, kto zabiera zwierzęta do siebie i mieszka z klientem ”, wyjaśnia Valeria Ivanchikova, szefowa działu wsparcia serwisu Dog-Walking.

Cena zależy od temperamentu i wymaganej liczby spacerów, a nie od tego, gdzie zamieszka zwierzę. Małe psy, które mogą wcale nie chodzić, takie jak lapdog, chihuahua, terierki, będą kosztować 690 rubli dziennie. Jeśli pies potrzebuje dwóch spacerów po 45 minut każdy, jego codzienna konserwacja będzie kosztować 990 rubli. Najdroższy - 1190 rubli - będziesz musiał zapłacić za aktywnego psa, który trzeba zabierać trzy lub cztery razy dziennie, takiego jak beagle lub jack Russell terrier.

W wyniku spaceru właściciel otrzymuje raport ze zdjęciami wykonanymi na podstawie mapy GPS trasy oraz szczegółową historię o tym, co zrobił pies i jak się zachowała. Usługa przygotowywania domowych posiłków ze składników przygotowanych przez właściciela i zgodnie z jego receptą jest bonusem, nie musisz za to dodatkowo płacić.

Jak wybrać miejsce prześwietlenia


Yana Kalevskaya, weterynarz

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest zatłoczone trzymanie zwierząt. Im mniej zwierząt mieszka w pobliżu, tym lepiej. Musisz także spojrzeć na sam pokój. Jeśli czystość jest niska, zwykle staje się od razu wyraźna: pojawia się ostry zapach, atmosfera i inne zwierzęta wyglądają nieporządnie. Konieczne jest również sprawdzenie szczepień u wszystkich kotów i psów trzymanych razem.

Aby pies nie martwił się tak bardzo rozstaniem z właścicielem, możesz wstępnie przedstawić go miejscu i ludziom, w których ma mieszkać. Gotowanie kota w ten sposób jest bezużyteczne; dla nich z reguły poruszanie się zawsze jest bardzo stresujące.

W miejscu, w którym przebywa zwierzę, możesz zabrać ze sobą artykuły gospodarstwa domowego - miski, zabawki, tace, dywaniki, ławki do gotowania, ale niektóre mogą się bez nich obejść. Ale lepiej uważać, aby zwierzę zjadło zwykłe pożywienie. Często ludzie są zabrani na psy prześwietlone, które mają już innego psa w domu. Nie jest przerażające, jeśli oba zwierzęta są szczepione. Psy zazwyczaj dobrze się ze sobą dogadują, czego nie można powiedzieć o kotach.


Obejrzyj wideo: NOWA CZŁONKINI EKIPY!! REAKCJA CHŁOPAKÓW Z EKIPY (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Maniak biznesu: Co się stało podczas wakacji - oferty, badania, opinie
Skrzynie

Maniak biznesu: Co się stało podczas wakacji - oferty, badania, opinie

Nicholas Carr: Papierowa książka kontratakuje Pogłoski o śmierci papierowych książek są bardzo przesadzone - tym razem dowodzą tego pomysłu liczbami w rękach. Nicholas Carr, autor książki The Shallows: What Internet robi na nasze mózgi, cytuje badanie wykazujące, że w 2012 r. Sześciu na dziesięciu Amerykanów wykazywało brak zainteresowania pozyskaniem czytelnika.
Czytaj Więcej
Business Geek: wizy dla startupów, 104-letni bloger, skandal z Durovem i inne hity tygodnia
Skrzynie

Business Geek: wizy dla startupów, 104-letni bloger, skandal z Durovem i inne hity tygodnia

Nikolay Durov: Relacje byłego rzecznika VKontakte Vladislava Tsyplukhina z bratem Kremla założyciela VKontakte Pavlem Durovem Nikolayem na jego stronie w mediach społecznościowych, komentując publikację w VKontakte na temat współpracy VKontakte z Vladislavem Surkovem, zasugerował, że poprzedni rzecznik spółki Vladislav Tsyplukhin mógł prywatnie współpracować z Kremlem.
Czytaj Więcej
„Yandex.Book”: 7 powodów udanego uruchomienia wyszukiwarki
Skrzynie

„Yandex.Book”: 7 powodów udanego uruchomienia wyszukiwarki

Dmitry SOKOLOV-MITRICH Zastępca redaktora naczelnego czasopisma „Russian Reporter” stał się centrum władzy Czy wiesz, jak rodzi się tajfun? Jest punkt wirowy, a następnie ziarnko piasku na ziarnko piasku, kropla na kroplę, zamienia się w huragan wielkiego podnoszenia. Oto typowa historia o tym, jak pierwsze strzały pojawiły się w przyszłym imperium poszukiwań, jak stwierdziła Ilya Segalovich: „Jeden chłopiec pracował w Akapit i miał bezdomnego przyjaciela, Wołodię Iwanow.
Czytaj Więcej