Liczby pierwsze

Znacznie taniej latać na wakacjach późnym latem

Pisaliśmy już, że bardziej opłaca się odpoczywać we wrześniu niż w lecie. Ale jesień jest bardziej podatna na złą pogodę. Rozwiązaniem kompromisowym jest odlecieć pod koniec lata i spędzić ostatnie dni sierpnia i początku września na wakacjach. Ceny będą już niższe, a pogoda pozostanie latem. Specjaliści z serwisu Tutu.ru znaleźli najbardziej budżetowe daty lotów do ośrodków pod koniec lata. Życie wokół wybrało ciekawe opcje, które są odpowiednie na wakacje, i dowiedziałem się, ile jeszcze musisz wydać na mieszkanie.

Gdzie lecieć z Moskwy pod koniec lata

Soczi

6 409 rubli

za bilet podczas podróży od 21 sierpnia do 3 września

Tańsze tylko 13 noclegów w głównym kurorcie Terytorium Krasnodarskiego są właścicielami prywatnych apartamentów i pensjonatów - za pokój dwuosobowy trzeba zapłacić od 9500 rubli. Łóżko w hostelu kosztuje nie mniej niż 5 tysięcy.


Anapa

7 695 rubli

za bilet podczas podróży od 21 sierpnia do 6 września

Ceny za pokój dwuosobowy w sektorze prywatnym zaczynają się od 11 tysięcy rubli za 16 nocy. Ale jest znacznie więcej opcji budżetowych - na przykład kemping nad morzem za 6500 rubli lub łóżko w hostelu za 3-4 tysiące.


Larnaca

10 154 rubli

za bilet podczas podróży od 28 sierpnia do 11 września

Cena mieszkania dla dwóch osób w cypryjskim kurorcie zaczyna się od 38-40 tysięcy rubli w dwa tygodnie. Pokój hotelowy - od 50 tysięcy rubli. Miejsce w hostelu kosztuje od 19 tys.


Rodos

10 681 rubli

za bilet podczas podróży od 25 sierpnia do 4 września

Za około 20 tysięcy rubli możesz wynająć niedrogie mieszkanie lub pokój dwuosobowy na greckiej wyspie. To prawda, że ​​warunki będą dość spartańskie, ale morze nie jest daleko.


Barcelona

13 659 rubli

za bilet podczas podróży od 29 sierpnia do 7 września

Dziewięć noclegów w pokoju dwuosobowym w Barcelonie kosztuje od 31 tysięcy rubli. Miejsce w hostelu na ten sam okres można znaleźć za 11-13 tys.


Źródło: Dane Tutu.ru i Booking.com z 18 lipca

Zdjęcia: okładka - Ruslan Salikhov - stock.adobe.com, 1 - abayuka10 - stock.adobe.com

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Tatarska elektronika, koncert IC3PEAK i wystawa El Lissitzky
Weekend

Tatarska elektronika, koncert IC3PEAK i wystawa El Lissitzky

Koncerty Na zdjęciu: „Chleb” Posh Isolation / Ascetic House / Janushoved gablota Potrójna prezentacja kultowych duńskich marek - Posh Isolation, Ascetic House i Janushoved - odbędzie się jako duża impreza. Gwiazdy wieczoru Lust For Youth wystąpią w zaktualizowanym składzie: miejsce Loke Rabek, który zagra w chorwackim Amorze, zajął Soho Rezanejad.
Czytaj Więcej
Koncert Cold Cave, wyprzedaż w Tsvetnoy, najlepsze ujęcia Elle, turniej Beer Pong i 12 innych wydarzeń
Weekend

Koncert Cold Cave, wyprzedaż w Tsvetnoy, najlepsze ujęcia Elle, turniej Beer Pong i 12 innych wydarzeń

PIĄTEK 24 października Pochmurny dzień: −3 Noc: −7 SOBOTA 25 października Pochmurny dzień: −2 Noc: −5 NIEDZIELA 26 października Pochmurno z polanami Dzień: 0 Noc: −5 24 października, piątek 19:30 Pokaz filmu „Sergey Kuryokhin” B W ramach nowego projektu wystawienniczego „Performance in Russia: Cartography of History” w „Garażu” zaplanowano program edukacyjny na temat wpływu performance na sztukę rosyjską.
Czytaj Więcej
Rave „Nobel 2.2. Epilog”, „Historia niepisanego obrazu” w Ermitażu, wykład Vivian Del Rio
Weekend

Rave „Nobel 2.2. Epilog”, „Historia niepisanego obrazu” w Ermitażu, wykład Vivian Del Rio

Wystawa „Historia niepisanego malarstwa” Kiedy: 7 maja - 24 lipca Gdzie: Foyer of the Hermitage Theatre (32 Palace Embankment) Koszt: 400 rubli W 1946 r. Rosyjski awangardowy artysta Vladimir Sterligov rozpoczął prace nad obrazem o odbudowie Ermitażu po wojnie. Ale nie dokończył go: dwa lata później rozpoczęła się „sprawa Leningradzka”, sytuacja polityczna stała się napięta, a wyczyn mieszkańców Leningradu uznano za ideologicznie zły.
Czytaj Więcej