Liczby pierwsze

Znacznie taniej latać na wakacjach późnym latem

Pisaliśmy już, że bardziej opłaca się odpoczywać we wrześniu niż w lecie. Ale jesień jest bardziej podatna na złą pogodę. Rozwiązaniem kompromisowym jest odlecieć pod koniec lata i spędzić ostatnie dni sierpnia i początku września na wakacjach. Ceny będą już niższe, a pogoda pozostanie latem. Specjaliści z serwisu Tutu.ru znaleźli najbardziej budżetowe daty lotów do ośrodków pod koniec lata. Życie wokół wybrało ciekawe opcje, które są odpowiednie na wakacje, i dowiedziałem się, ile jeszcze musisz wydać na mieszkanie.

Gdzie lecieć z Moskwy pod koniec lata

Soczi

6 409 rubli

za bilet podczas podróży od 21 sierpnia do 3 września

Tańsze tylko 13 noclegów w głównym kurorcie Terytorium Krasnodarskiego są właścicielami prywatnych apartamentów i pensjonatów - za pokój dwuosobowy trzeba zapłacić od 9500 rubli. Łóżko w hostelu kosztuje nie mniej niż 5 tysięcy.


Anapa

7 695 rubli

za bilet podczas podróży od 21 sierpnia do 6 września

Ceny za pokój dwuosobowy w sektorze prywatnym zaczynają się od 11 tysięcy rubli za 16 nocy. Ale jest znacznie więcej opcji budżetowych - na przykład kemping nad morzem za 6500 rubli lub łóżko w hostelu za 3-4 tysiące.


Larnaca

10 154 rubli

za bilet podczas podróży od 28 sierpnia do 11 września

Cena mieszkania dla dwóch osób w cypryjskim kurorcie zaczyna się od 38-40 tysięcy rubli w dwa tygodnie. Pokój hotelowy - od 50 tysięcy rubli. Miejsce w hostelu kosztuje od 19 tys.


Rodos

10 681 rubli

za bilet podczas podróży od 25 sierpnia do 4 września

Za około 20 tysięcy rubli możesz wynająć niedrogie mieszkanie lub pokój dwuosobowy na greckiej wyspie. To prawda, że ​​warunki będą dość spartańskie, ale morze nie jest daleko.


Barcelona

13 659 rubli

za bilet podczas podróży od 29 sierpnia do 7 września

Dziewięć noclegów w pokoju dwuosobowym w Barcelonie kosztuje od 31 tysięcy rubli. Miejsce w hostelu na ten sam okres można znaleźć za 11-13 tys.


Źródło: Dane Tutu.ru i Booking.com z 18 lipca

Zdjęcia: okładka - Ruslan Salikhov - stock.adobe.com, 1 - abayuka10 - stock.adobe.com

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Wygląd: Oleg Guitarkin, frontman Messer Chups
Styl

Wygląd: Oleg Guitarkin, frontman Messer Chups

Co tydzień redakcja prosi jednego ze znajomych mieszkańców Petersburga, aby robił zdjęcia na ulicy i powiedział im, jakie marki ma na sobie, gdzie je kupił i gdzie zwykle woli kupować ubrania. W nowym numerze Oleg Gitarkin jest liderem grupy Messer Chups i założycielem zespołu „Knife for Frau Muller”, którego życie sfotografowano na ulicy Pestel niedaleko szkoły Mukhinsky.
Czytaj Więcej
Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić zegarki Casio w Petersburgu
Styl

Mniej znaczy lepiej: gdzie kupić zegarki Casio w Petersburgu

Narzekanie na ceny od dawna jest nawykiem: ktoś obwinia wysoką stawkę czynszu, inni są pewni chciwości właścicieli. Tak czy inaczej, to samo w różnych sklepach może kosztować inaczej, podwoić lub potroić koszt w oryginalnym sklepie za granicą. Życie wokół kontynuuje serię materiałów, w których można kupić bardziej opłacalnie.
Czytaj Więcej
Problem mieszkaniowy: co zrobić z wysokimi sufitami?
Styl

Problem mieszkaniowy: co zrobić z wysokimi sufitami?

Mieszkańcy wynajętego pokoju lub własnego trzypokojowego mieszkania - w skrócie, każdego typowego mieszkania - mają te same wspólne problemy. Raz w tygodniu Life wokół wzywa ekspertów, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać te problemy. W trzecim numerze - problem optymalnego wykorzystania wysokich sufitów, które często znajdują się w mieszkaniach typu Stalin.
Czytaj Więcej
W co się ubrać: płaszcz z owczej skóry Acne, sukienka Emma Cook, botki Yves Saint Laurent
Styl

W co się ubrać: płaszcz z owczej skóry Acne, sukienka Emma Cook, botki Yves Saint Laurent

Każdego tygodnia Life around dowiaduje się, co nowego w moskiewskich sklepach, i mówi, gdzie szukać nowych marek, najlepszych kolekcji i największych rabatów. Air Fashion Store Teatralny proezd, 3, s. 4 +7 (495) 621−78−91 Strona na Facebooku W sklepie Air Fashion można kupić przedmioty z kolekcji jesienno-zimowej za pół ceny; 50% zniżki dotyczy prawie całego asortymentu (z wyjątkiem perfum, okularów i linii Black Comme des Garcons - takie są zasady marki).
Czytaj Więcej