Liczby pierwsze

Jakie produkty pobiły rekordy sprzedaży w przeddzień 23 lutego

W przeddzień 23 lutego sklepy internetowe zgłosiły wzrost sprzedaży skarpet. Wczoraj Biglion zgłosił wzrost popularności tego produktu o 431%. W Ozon sprzedaż skarpet męskich podwoiła się już w weekend poprzedzający 14 lutego, a wzrost nadal trwa. Kupujący w Moskwie preferują krótsze modele i kolorowe z nadrukami, w regionach biorą mroczną klasykę. W miastach liczących ponad milion osób skarpetki kupuje się wraz z książkami, produktami i artykułami sportowymi, podczas gdy w mniejszych miastach popularny jest „klasyczny” zestaw - skarpety z żelami pod prysznic i maszynkami do golenia.

Wzrost popytu na skarpety męskie obserwuje się również w sklepie internetowym Wildberries. Na prośbę Life wokół jego przedstawiciele sporządzili listę towarów, których sprzedaż rośnie przed świętami mężczyzn.


2,5 razy

więcej skarpet kup w lutym w porównaniu do innych miesięcy


70 rubli

jest warte najtańsza para skarpet, które kupiłeś w zeszłym tygodniu na Wildberries.ru


6 500 rubli

płatne za najdroższy zestaw 100 skarpet


516%

sprzedaż rośnie produkty do golenia


223%

częściej użytkownicy kupują po goleniu


198%

sprzedaż rośnie woda toaletowa


73%

kupuj częściej portfele, 66% - pasy, 53% - szaliki


48%

sprzedaż rośnie torby, zegarki - o 43%


46% zniżki

częściej w lutym kup majtki męskie


29%

sprzedaż rośnie koszule męskie


Cover: Dasha Skrebtsova

Obejrzyj wideo: Pobiłem NAJTRUDNIEJSZY REKORD! Jaki? (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Jak zarabiać na nietypowych akwariach
Wykonane przeze mnie

Jak zarabiać na nietypowych akwariach

Pewnego dnia Jegor Voitenkov odpoczywał w Stanach Zjednoczonych i zobaczył dwóch facetów, którzy sprzedawali zestawy do uprawy grzybów na jednej z ulic Los Angeles. Wokół nich był tłum ludzi, którzy chcieli kupić coś niezwykłego. Następnie Voitenkov postanowił rozpocząć sprzedaż w Rosji i zamówił pojemnik z grzybnią ze swoim partnerem. Ale projekt się nie powiódł: grzybnia nie była w stanie wytrzymać różnicy temperatur w drodze z San Francisco do Moskwy i zepsuła się.
Czytaj Więcej
Jak pracownik muzeum dokonał usługi wyboru taryfy
Wykonane przeze mnie

Jak pracownik muzeum dokonał usługi wyboru taryfy

Po 20 latach w Muzeum Darwina Kirill Nasedkin postanowił założyć własną firmę. Po kilku nieudanych próbach przyszedł mu do głowy naprawdę wartościowy pomysł. Zwrócił uwagę na fakt, że jego przyjaciele źle orientują się, ile pieniędzy wydają na komunikację mobilną. Skomplikowany system taryfowy obsługiwany przez rosyjskich operatorów doprowadził ich klientów do marnowania dziesiątek tysięcy rubli rocznie.
Czytaj Więcej