Liczby pierwsze

Jakie produkty pobiły rekordy sprzedaży w przeddzień 23 lutego

W przeddzień 23 lutego sklepy internetowe zgłosiły wzrost sprzedaży skarpet. Wczoraj Biglion zgłosił wzrost popularności tego produktu o 431%. W Ozon sprzedaż skarpet męskich podwoiła się już w weekend poprzedzający 14 lutego, a wzrost nadal trwa. Kupujący w Moskwie preferują krótsze modele i kolorowe z nadrukami, w regionach biorą mroczną klasykę. W miastach liczących ponad milion osób skarpetki kupuje się wraz z książkami, produktami i artykułami sportowymi, podczas gdy w mniejszych miastach popularny jest „klasyczny” zestaw - skarpety z żelami pod prysznic i maszynkami do golenia.

Wzrost popytu na skarpety męskie obserwuje się również w sklepie internetowym Wildberries. Na prośbę Life wokół jego przedstawiciele sporządzili listę towarów, których sprzedaż rośnie przed świętami mężczyzn.


2,5 razy

więcej skarpet kup w lutym w porównaniu do innych miesięcy


70 rubli

jest warte najtańsza para skarpet, które kupiłeś w zeszłym tygodniu na Wildberries.ru


6 500 rubli

płatne za najdroższy zestaw 100 skarpet


516%

sprzedaż rośnie produkty do golenia


223%

częściej użytkownicy kupują po goleniu


198%

sprzedaż rośnie woda toaletowa


73%

kupuj częściej portfele, 66% - pasy, 53% - szaliki


48%

sprzedaż rośnie torby, zegarki - o 43%


46% zniżki

częściej w lutym kup majtki męskie


29%

sprzedaż rośnie koszule męskie


Cover: Dasha Skrebtsova

Obejrzyj wideo: Pobiłem NAJTRUDNIEJSZY REKORD! Jaki? (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Jak i ile Rosjan odpoczywało
Liczby pierwsze

Jak i ile Rosjan odpoczywało

Wczoraj serwis OneTwoTrip opublikował badanie na temat tego, ile czasu Rosjanie spędzają na zagranicznych podróżach - czas wakacji jest skrócony czwarty rok z rzędu. Życie w okolicy pokazało, jak i ilu Rosjan odpoczywa tego lata. 50% zagranicznych wyjazdów letnich trwało 7 dni, w 2014 r. Ich udział wyniósł 33%.
Czytaj Więcej
Najdroższe i najtańsze świeże gazety
Liczby pierwsze

Najdroższe i najtańsze świeże gazety

Gazety biznesowe Kommersant, Vedomosti i RBC z 10 czerwca ukazały się na pierwszej stronie pod hasłem „I / We Ivan Golunov”. W wielu kioskach kopie już się wyczerpały, na internetowych tablicach ogłoszeń pojawiły się pierwsze oferty dealerów. Życie wokół mówi, ile możesz kupić rzadkie liczby.
Czytaj Więcej
Najdroższy i najtańszy burger w Petersburgu
Liczby pierwsze

Najdroższy i najtańszy burger w Petersburgu

Tylko w ciągu ostatnich sześciu miesięcy w Sankt Petersburgu otwarto ponad 10 nowych domów z burgerami, a obecnie istnieje ponad 40 niesieciowych placówek specjalizujących się w super popularnych fast foodach. Ponadto burgery są gotowane w wielu innych kawiarniach i restauracjach, w tym drogich, ponieważ zakres ich cen może być bardzo duży.
Czytaj Więcej
O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów
Liczby pierwsze

O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów

Zostały około dwa tygodnie przed Mistrzostwami Świata, które odbędą się w 11 miastach Rosji. Eksperci Avito Real Estate oszacowali krótkoterminowe ceny wynajmu w tych miastach dzięki Mistrzostwom Świata w 2018 r. I dowiedzieli się, ile wzrosły w przeddzień świątecznego futbolu. 250 tysięcy rubli dziennie to najdroższe mieszkanie dla fanów.
Czytaj Więcej