Liczby pierwsze

Najdroższe i najtańsze mieszkanie do wynajęcia w Irkucku

Życie wokół mówi o najtańszych i najdroższych produktach i usługach jednej kategorii w Irkucku. Tym razem szukamy najdroższej i, przeciwnie, demokratycznej propozycji wynajmu mieszkania w mieście. Jak się okazało, koszt najbardziej prestiżowej opcji prawie 17 razy przewyższa cenę najtańszej.

Apartament typu studio

6 000 rubli miesięcznie

Adres

św. Producenci samolotów, 28A

Powierzchnia

19 m2

Piętro

3 z 5

domofond


Najbardziej demokratyczną opcją było mieszkanie w Irkucku-2 na trzecim piętrze domu panelowego. „Prysznic, toaleta, umywalka - wszystko jest w pokoju”, obiecują właściciele mieszkań. Liczne zdjęcia obejmują również pralkę i kuchenkę. Nowi mieszkańcy wyraźnie muszą być przygotowani do remontu.

Jako bonus - czyste wejście i trzy minuty podróży do przystanku komunikacji publicznej.

Apartament z dwiema sypialniami

100 000 rubli miesięcznie

Adres

św. Marat, 43

Powierzchnia

100 m2

Piętro

4 z 4

DOMOFOND


Dla tych, którzy preferują luksus w życiu codziennym - prestiżowe mieszkanie w czteropiętrowym budynku w centrum miasta. „Przyjmie wnioskodawcę z ciepłem i komfortem”, mówi komunikat.

Nowoczesna kuchnia, wygodna łazienka, przestronny salon i sypialnia. Sądząc po zdjęciu, ogród zimowy z częścią rekreacyjną pełni rolę trzeciego pomieszczenia. Mieszkanie jest nowocześnie odnowione w dyskretnej kolorystyce. Od urządzeń gospodarstwa domowego - wszystko, czego potrzebujesz, aż po suszarkę do włosów i żelazko. Działa Wi-Fi, telewizja kablowa. Dom posiada podziemny parking, windę, portiernię i ochronę.


Cover - domofond.ru

Przeczytaj, gdzie jest to wygodne:

Facebook

VK

Instagram

Obejrzyj wideo: Tak wygląda tajna polska kopalnia kryptowalut! (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

Mały ptaszek poleciał: 7 ważnych faktów na temat IPO na Twitterze
Skrzynie

Mały ptaszek poleciał: 7 ważnych faktów na temat IPO na Twitterze

Usługa mikroblogowania przeprowadziła wczoraj IPO. Inwestorzy rzucili się na zakup papierów wartościowych, akcje wzrosły o 73%, a założyciele zmienili się w miliarderów. Chociaż rentowność firmy wciąż nie wchodzi w rachubę, Twitter spełnił wiele oczekiwań. Zakup mobilnej sieci reklamowej MoPub na krótko przed IPO i 70% przychodów z reklam z telefonu komórkowego zainspirowało przekonanie, że można skutecznie zarabiać na Twitterze.
Czytaj Więcej
„Zacznij od głównego”: jak ustalać priorytety
Skrzynie

„Zacznij od głównego”: jak ustalać priorytety

Jay PAPAZAN Keller Williams Realty Wiceprezes Gary KELLER Przedsiębiorca Porzuć długie listy rzeczy do zrobienia Zasada Pareto mówi, że niewielki procent przyczyn, zainwestowanych pieniędzy lub wysiłku jest odpowiedzialny za dużą część wyników, otrzymanych produktów lub wynagrodzenia. Niewielka część przyczyn powoduje lwia część konsekwencji.
Czytaj Więcej
„To nie będzie łatwe”: jak zostać dobrym liderem
Skrzynie

„To nie będzie łatwe”: jak zostać dobrym liderem

DOM PUBLIKACJI: Mann, Iwanow i Ferber, 2014 Pamiętaj o śmierci Jest jedna cecha, która odróżnia odnoszących sukcesy prezesów od przeciętnych - mogą się skoncentrować i dokonać właściwego wyboru, gdy wydaje się, że nie ma wyboru. Właśnie w tym momencie najbardziej chcesz się ukryć lub umrzeć, i decydujesz, którym jesteś CEO.
Czytaj Więcej