Liczby pierwsze

Najtańszy i najdroższy hotel na Bajkał

Życie wokół mówi o najtańszych i najdroższych produktach i usługach jednej kategorii. Tym razem w lipcu badaliśmy opcje zakwaterowania nad jeziorem Bajkał. Należy zauważyć, że w sezonie koszt wypoczynku nad jeziorem wzrasta 1,5-2 razy, jednak prawie nie ma pustych miejsc w hotelach i hostelach. Nawet w przypadkach z najdroższą opcją.

Hostel „Wiewiórka”

700 rubli za noc

Adres

poz. Listwianka, ul. Chapaeva, 77A

opcje

łaźnia, wspólne kuchnie, łazienki i toalety

odżywianie

nie

baikaler.com


Niedrogi, ale jednocześnie wygodny nocleg nad jeziorem Bajkał znajduje się w hostelu Belka. Mały dom może pomieścić dwa pokoje dwuosobowe i dwa pokoje czteroosobowe. Oczywiście najtańszą opcją będzie zakwaterowanie w pokoju wieloosobowym dla czterech osób. Jednak oddzielny pokój dwuosobowy można uznać za budżet, a koszty utrzymania - 1 658 rubli.

Dom ma ciepłe toalety, prysznice i dwie w pełni wyposażone kuchnie. W hostelu znajduje się również pralka, suszarka do włosów i żelazko. Miłośnicy lekkiej pary czekają na kąpiel. Jest bezpłatny parking i Wi-Fi. W 15 minut spacerem - brzeg jeziora Bajkał, targ rybny i nerpinaria. Nadaje się do lekkich wspinaczek turystów i młodzieży.

Baikal View Hotel

23 400 rubli za noc

Adres

Wyspa Olkhon, poz. Khuzhir, st. Rosyjski, 17

opcje

sauna, basen

odżywianie

śniadanie (bufet)

baikalview.com


23 400 rubli za noc w czteroosobowym apartamencie z dwiema sypialniami i widokiem na jezioro Bajkał. Hotel Baikal View to opcja budżetowa, ale trudno nazwać ją luksusową. Pokoje lakoniczne wykonywane są na jasnym drzewie i bez dodatków. Każda sypialnia ma własną łazienkę i garderobę.

Do atrybutów pięknego życia należy odkryty basen na miejscu oraz duża jadalnia z bufetem. Zwierzęta są akceptowane. Miejsce to docenią rodziny z dziećmi i młode pary, które przyjechały po piękne widoki na Olkhon.


Zdjęcia: okładka, 1-4 - Nikolay Tarkhanov, 5-8 - Tatyana Mukhomedyanova

Przeczytaj, gdzie jest to wygodne:

Facebook

VK

Instagram

Obejrzyj wideo: SLAV MAN DRINKS GREEN, lives to tell the tale - Latvian food review (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Liczby pierwsze, Następny Artykuł

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?
Ludzie w mieście

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?

Dzisiaj alkohol jest tradycyjnym składnikiem życia, który towarzyszy zarówno radości, jak i smutkowi. Kieliszek wina podczas kolacji i kilka koktajli w piątek wieczorem są dla kogoś uważane za zwyczajne - wydaje się, że nie będzie nic oprócz przyjemnego relaksu przy niewielkiej ilości alkoholu. Ale w sierpniu 2018 r. Eksperci ONZ doszli do wniosku, że nawet najmniejsze porcje alkoholu powodują poważne szkody zdrowotne i znacznie zwiększają prawdopodobieństwo przedwczesnej śmierci z powodu chorób serca, raka i wypadków.
Czytaj Więcej
„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie
Ludzie w mieście

„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie

Według teorii Marshalla McLuhana świat staje się globalną wioską. W Moskwie, Nowym Jorku lub Berlinie ludzie są zjednoczeni na poziomie idei i znaczeń, a nie na podstawie geograficznej. Życie w Jekaterynburgu, dużej wiosce, podczas drugiej jesieni gromadzi ludzi o ograniczonych umysłach, opowiadających historie o obywatelach i ich projektach, ich wartościach i marzeniach.
Czytaj Więcej
Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie
Ludzie w mieście

Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie

Ponad półtora miliona dzieci mieszka w Moskwie, ale ich obecność w mieście jest prawie niezauważalna: nie jeżdżą transportem publicznym w dni powszednie, docierają do centrum w rzadki weekend, nie wolno im chodzić samotnie przez długi czas nawet na własnym podwórku, nie wspominając o samodzielnych spacerach dzielnica w firmie na dziedzińcu.
Czytaj Więcej
Gram w zespole coverowym
Ludzie w mieście

Gram w zespole coverowym

Jednym z założeń sukcesu firmy jest: skorzystanie z najlepszych doświadczeń, aktualizacja, udoskonalenie na swój sposób i wdrożenie. W rzeczywistości takie podejście dotyczy nie tylko firm i przedsiębiorców, ale także świata show-biznesu. Faktem jest, że dziś popularność grup osłaniających rośnie i stopniowo zastępują oryginalne grupy autorów z imprezy Olympus.
Czytaj Więcej