Zarządzanie

Kursy online: 5 programów zarządzania zespołem

Tim O'Reilly, założyciel O'Reilly, uważa, że ​​jego głównym błędem w rozwijaniu działalności jest przestrzeganie tradycyjnych poglądów, które nie pozwoliły mu zachować kultury firmy w miarę jej rozwoju. Kiedy O'Reilly pojawił się po raz pierwszy, Tim napisał instrukcję dla personelu, która odzwierciedla jego „własną filozofię HR”. Chciał, aby wszyscy pracownicy mieli taką samą swobodę i inicjatywę i cieszyli się jej sukcesem tak samo jak on.

Na przykład instrukcja mówi: „Pamiętaj, że ta praca to nie tylko okazja do poprawy Twojej pozycji ekonomicznej lub ekonomicznej naszej firmy, to także Twoja szansa, aby stać się lepszym sobą i uczynić ten świat lepszym miejscem. Wszyscy twoi koledzy, klienci, dostawcy i ogólnie wszyscy ludzie „musisz komunikować się z ludźmi takimi jak ty. Traktuj ich uczciwie, uczciwie i ostrożnie. A oni odwzajemnią się”.

Nasz dzisiejszy wybór kursów pomoże Ci zapoznać się z różnymi podejściami do budowania zespołu (w szerokim znaczeniu) i wybrać ten, który pasuje do Twojej firmy.

Wprowadzenie do zarządzania strategicznego HR

koszt kursu

$99

kiedy rozpocząć trening

W dowolnym momencie

kurs

Eduson

Autorem jest dr Charles-Henri Besseir de Houre, profesor nadzwyczajny zarządzania i zarządzania zasobami ludzkimi w HEC Paris Business School. Charles odnosi tę dyscyplinę do jednego z narzędzi planowania strategicznego, które firma potrzebuje, aby odnieść sukces. Profesor pokaże, jak to działa, na przykładzie Modelu Strategicznego Wyrównania.

Kurs wprowadzi do praktyki SAS Institute, Danone i Cisco, studenci będą mogli dowiedzieć się o kluczowych rolach zarządzania zasobami ludzkimi: roli partnera biznesowego (na przykładzie Deloitte), wzrostu kapitalizacji i roli „na zewnątrz” (strategia ukierunkowana z zewnątrz na wnętrze), zaproponowana David Ulrich i jego koledzy z HR Outside In.

Pierwszy wykład na temat roli zarządzania zasobami ludzkimi w życiu firmy jest bezpłatny.

Jak zbudować skuteczny zespół w jeden dzień

koszt kursu

$97

kiedy rozpocząć trening

W dowolnym momencie

kurs

Udemy

Kurs składa się z siedmiu bloków: determinacja sukcesu, pierwszy etap rozwoju firmy - edukacja, drugi etap - atak, trzeci - standaryzacja, czwarty - prezentacja, rozwiązywanie problemów w zespole, praca zespołowa.

Nauczyciele - zespół Traininaday - konsultanci w dziedzinie budowania biznesu i rozwoju osobistego.

Zajęcia obejmują wykłady wideo, podręczniki elektroniczne i testy, które należy zdać po każdym bloku. Jeśli kurs Ci się nie spodoba, w ciągu 30 dni możesz zwrócić pieniądze.

Zarządzanie zespołem

koszt kursu

25 $ miesiąc

kiedy rozpocząć trening

W dowolnym momencie

kurs

Lynda

Autorem kursu jest Todd Dewett, człowiek, który zainspirował wielu liderów do budowania silnych zespołów. Todd rozpoczął karierę w Ernst & Young, a następnie spędził trochę czasu jako profesor zarządzania i zaczął w pełni angażować się w konsultacje. Dziś współpracuje z firmami z listy Fortune 500, pisze artykuły w „New York Times”, Businessweek i innych publikacjach.

Kurs mówi, jak osiągnąć satysfakcję pracowników, aby pokochali swoją pracę. Todd opisuje konkretne kroki w celu rozwiązania problemów na podstawie własnych przykładów.

Cykl wykładów trwa tylko półtorej godziny.

Sztuka zatrudniania: jak zbudować zespół marzeń

koszt kursu

$49

kiedy rozpocząć trening

W dowolnym momencie

kurs

Eduson

Alyona Vladimirskaya - CEO Pruffi, znana z budowy agencji rekrutacyjnej przy minimalnych zasobach finansowych i korzystania z sieci społecznościowych. Wcześniej Alena była szefową działu HR w Mail.ru. Agencja Pruffi specjalizuje się w polowaniu na firmy technologiczne i media. Władimirskaya udało się zorganizować ponad 3000 osób.

Kurs obejmuje różne etapy rekrutacji, proces wyszukiwania kandydatów, budowanie rozmowy, techniki psychologiczne (jak przekonać odpowiedniego kandydata do przyjęcia oferty, zatrzymać go w firmie i zmotywować go do dobrej jakości pracy). Vladimirskaya mówi również o ważnej umiejętności lidera - kompetentnym zwolnieniu pracownika. Plus bezpłatny wykład o tym, jak wyglądał i rozwijał się Pruffi.

Rozwój pracowników

koszt kursu

$29

kiedy rozpocząć trening

W dowolnym momencie

kurs

Lynda

Autorką jest Lisa Gates, dziennikarka (Forbes Woman i inne publikacje) oraz konsultantka ds. Komunikacji. Lisa powie ci, jak prawidłowo negocjować w firmie, jak rozwiązywać konflikty i zachowywać się w nietypowych sytuacjach, a także podzieli się praktykami profesjonalnego trenera, który powinien być przydatny dla każdego lidera. Lisa była zaangażowana w rozwój motywacji w Bainbridge Graduate Institute, Journalism and Women Symposium, Lynda.com i innych projektach.

Główne pytanie, na które odpowiada kurs, to jak sprawić, by pracownicy inspirowali się swoją pracą? Wykłady dają również porady, jak stać się bardziej przekonującym dla samego przedsiębiorcy i nieść ludzi ze sobą. Należą do nich: znalezienie czasu na automatyczne szkolenie, relacje z pracownikami, zajęcie się „silnymi” problemami, jak stać się aktywnym słuchaczem, utrzymanie odpowiedzialności, zadawanie pytań i poczucie własnej wartości, osiąganie celów zawodowych poprzez cele firmy.

Zdjęcie na okładce: Shutterstock

Popularne Wiadomości

Kategoria Zarządzanie, Następny Artykuł

Ostateczna wyprzedaż w Leform i Mango oraz 90% zniżki na rosyjskich projektantów
Cotygodniowe rabaty

Ostateczna wyprzedaż w Leform i Mango oraz 90% zniżki na rosyjskich projektantów

Zniżki Kursovoy Adres: Kursovoy per., 8 / 2b W sklepie z wieloma markami w Kursovy pereulok, gdzie sprzedaje się ponad 50 rosyjskich projektantów, od artykułów demokratycznych po luksusowe, rozpoczęła się całkowita sprzedaż. Z rabatami do 90%, możesz tutaj kupić rzeczy On Course, MUUS Lena Maksimova, Zazdrość, Urban Glass, Tonkilled i inne marki reprezentowane w multibrandzie.
Czytaj Więcej
Zniżki w Zara, Asos i I Am Studio
Cotygodniowe rabaty

Zniżki w Zara, Asos i I Am Studio

Każdego tygodnia Life around dowiaduje się, co nowego w sklepach w Moskwie i Sankt Petersburgu (a także online), i doradza, jakie specjalne oferty i promocje należy teraz wykorzystać. W nowym numerze - minus 30% na wszystko na odzież wakacyjną, podstawową i zimową za jedną trzecią ceny i zimową wyprzedaż na rynku masowym.
Czytaj Więcej