Ciekawe

Twórca Achtung Baby otwiera bar na Żukowskim

Na Dead Street Zhukovsky, 12, otworzył pasek Dead Poets, otwarty przez twórcę Achtung Baby, Aleksandra Żukowa i barmana Vlada Zholudeva. Oficjalne uruchomienie zaplanowano na piątek, ale instytucja już przyjmuje gości.


Menu barowe obejmuje 20 amerykańskich klasycznych koktajli, a nawet więcej czystych alkoholi: istnieje tylko 80 rodzajów whisky. Istnieje oddzielny wybór napojów z różnych krajów: niektóre odmiany serbskiej brandy, według pracowników, można pić tylko w Petersburgu. We własnej kuchni przygotowują pasty, sałatki i proste przekąski, które kosztują około 200 rubli.

Olya Voldaykina

przyjaciel właścicieli barów

To nie jest hałaśliwe miejsce, raczej przypomina hotelowy bar, w którym możesz przyjść sam. To miejsce jest bardzo kojarzone z Sankt Petersburgiem - jest przeznaczone dla kulturowych alkoholików i inteligentnych odbiorców, którzy dążą do nowej wiedzy. Sam pracuję w barach od bardzo dawna i mimo to znalazłem tu wiele drinków, o których nawet nie słyszałem.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

„Carte Blanche for Swinishness”: Co to jest anty-Hype
Przemysł

„Carte Blanche for Swinishness”: Co to jest anty-Hype

Słowo „anti-hype”, na przemian z „easy-easy”, „sink ebaut-zis” i „ril current”, jest mocno zakorzenione w słowniku nie tylko uczniów, ale prawie wszystkich, którzy odważyli się otworzyć YouTube w ciągu ostatnich kilku tygodni. Powód: raper Purulent, przedstawiciel stowarzyszenia twórczego antyhype, wygrał w bitwie triumf nad patriarchą rosyjskiego rapera Oksimirona, a następnie zapewnił sukces, kontynuując ironizację przeciwnika w wywiadzie dla dziennikarza Jurija Dudu.
Czytaj Więcej
„Pica-Pica”: Jak zrobić imprezę, która za dwa lata dostanie się z garażu do „Strelki”
Przemysł

„Pica-Pica”: Jak zrobić imprezę, która za dwa lata dostanie się z garażu do „Strelki”

Dziś, 19 sierpnia, kolejna Pika-Pika odbędzie się w przestrzeni Ypsilon - eklektyczna impreza miłośników muzyki, dziennikarzy i ich przyjaciół, która w ciągu zaledwie dwóch lat przeszła z półpiwnicy na dziedziniec Strelki i 3 tysiące gości. Życie wokół rozmawiało z organizatorami Pika-Piki o tym, jak organizować imprezy tematyczne, zaprosić do nich swoich ulubionych muzyków na własną rękę i zabrać moskiewską imprezę na regionalną trasę koncertową.
Czytaj Więcej
Projekt publiczny: Kto i jak wymyślił druk My Street
Przemysł

Projekt publiczny: Kto i jak wymyślił druk My Street

Drugi rok moskiewskiego lata odbywa się pod biało-zieloną flagą odbudowy. Przez dwa sezony mieszkańcy miasta odeszli od zaprzeczenia Mojej ulicy i jej głównego atrybutu do adopcji, a na ostatnim etapie odkryto efekt uboczny - projektanci, artyści i pracownicy budowlani, którzy nie mieli nic wspólnego z programem, posortowali druk w cytaty.
Czytaj Więcej