Styl

Mieszkanie tygodnia (Moskwa)

Właściciele:Philip - fotograf, Damir - aktor
Pokoje: 2Obszar metryczny: 77 metrów kwadratowych mSufity: 1,5-3,5 m

Filip przeniósł się na ten strych zaledwie kilka lat temu, a pojawiła się na początku lat 90., kiedy po przebudowie w domu wybudowano dodatkową podłogę. Poprzedni właściciel mieszkania, dziadek Filipa i architekt z zawodu, otworzył tutaj kreatywne studio. Po wielu mieszkańców zmieniło się, ale atmosfera i atmosfera pozostały prawie w pierwotnej formie. Philip właśnie dokonał remontu, aw salonie zablokował przestrzeń do filmowania. Nie tak dawno temu przeprowadził się do większego mieszkania, ale nie mógł opuścić ukochanego strychu. Tak więc pojawił się nowy najemca - aktor Damir Bachtiew. Ale właściciel czasami robi tu zdjęcia i organizuje imprezy.

Przed Filipem mieszkał w mieszkaniu artysta, dziennikarz z NTV i kompozytor - po nich pozostał fortepian, komody i toaletka z początku ubiegłego wieku.

Wcześniej Philip często organizował pokazy filmów w salonie, ale w pewnym momencie projektor nie mógł znieść obciążenia i się zepsuł. Nie kupili nowego.

Energia mieszkania, zdaniem mieszkańców, jest bardzo kreatywna: rano światło zalewa każdy kąt, a drewniane elementy we wnętrzu dodają przytulności.

Głowa dzika została przyniesiona przez znanych artystów do jednego z lokatorów Filipa.

Wieczorem przestrzeń - w tym oświetlenie - jeszcze bardziej sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi - nazywają nawet strych Filipa „małą fabryką sztuki”. Odbywają się tutaj wszelkiego rodzaju przedstawienia, próby i odczyty.

Damir mieszka w tym pokoju z lukarną i dużym łóżkiem na podium.

Tablice na jednej ze ścian, które sam właściciel nazywa „wektorami swojego życia”.

Duża żelazna litera „D” to zachowany element starego napisu na fasadzie moskiewskiego teatru. A jednocześnie osobisty podpis właściciela.

Obszerne archiwum czasopism wraz z książkami zostało przetransportowane przez Damira.

Według niego na półkach są też „totemy i fetysze”.

Świetlik nad łóżkiem spogląda w niebo.

Obejrzyj wideo: Rosja, USA, Chiny - Kto zagarnie Arktykę? dr Leszek Sykulski wRealu24! Mocna analiza! (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Rzeczy tygodnia: Szaliki
Styl

Rzeczy tygodnia: Szaliki

Uniqlo, 399 s. 60% akryl, 40% wełna atrium, Zemlyanoy Val, 33 +7 (495) 970-15-55 Topman, 359 str. 100% akrylowy „europejski” plac stacji Kijów, 2 +7 (495) 980-51-72 Penfield, 1500 str. 100% bawełny Fott Stoleshnikov per., 7, str. 5 +7 (926) 082-84-85 Henrik Vibskov, 5,200 str. 60% jedwab, 40% bawełna "Kuznetsky Most 20" Kuznetsky Most, 20 +7 (495) 623-78-88 Johnstons, 2900 str.
Czytaj Więcej
Wszystko związane: czapki, rękawiczki, szaliki na lodowisku
Styl

Wszystko związane: czapki, rękawiczki, szaliki na lodowisku

W tym roku znacznie łatwiej było znaleźć ciekawe rzeczy do jazdy na łyżwach: w samym Parku Gorky pojawiły się jednocześnie trzy linie zimowych ubrań i różnych akcesoriów: czapki, mitenki, skarpetki, szaliki, a nawet swetry. Wokół życie odkryło, kto produkuje rzeczy na lodowiska, ile kosztują i z czego są wykonane.
Czytaj Więcej
Rzeczy dla domu: wybór projektanta Nikolai Nikitina
Styl

Rzeczy dla domu: wybór projektanta Nikolai Nikitina

Życie wokół kontynuuje rubryka poświęcona wnętrzom i wyposażeniu domu. Projektanci wybierają w sklepach internetowych dziesięć rzeczy, które mogą być przydatne na farmie lub po prostu stać się częścią wnętrza, a także wyjaśnić, co im się podobają. W nowym numerze - architekt i projektant Nikolay Nikitin, który kieruje Story Store.
Czytaj Więcej
Wystąpienie: Sveta Bekasova, kurator
Styl

Wystąpienie: Sveta Bekasova, kurator

Co tydzień redakcja prosi jednego ze znajomych mieszkańców Petersburga, aby robił zdjęcia na ulicy i powiedział im, jakie marki ma na sobie, gdzie je kupił i gdzie zwykle woli kupować ubrania. W nowym numerze - kurator i dyrektor artystyczny przyszłego baru w „Piętro” Sveta Bekasova, którego życie sfotografowano na dachu Ligowskiego, 74.
Czytaj Więcej