Styl

Mieszkanie tygodnia (Kijów)

Pani:Victoria Oskilko - Dyrektor SOesthetic Group Design Studio
Pokoje: 1Obszar metryczny: 43 sq. mSufity: 3,8 m

Victoria kupiła jednopokojowe mieszkanie przy ulicy Desyatinnaya w 2009 roku. Remont trwał trzy lata, w tym czasie gospodyni zmieniła trzy ekipy budowlane. Mieszkanie zostało całkowicie przebudowane: korytarz połączono z pokojem, toaletą i łazienką połączono. Wysokość sufitów umożliwiła wyposażenie antresoli w salonie w miejsce do spania. Victoria zwróciła szczególną uwagę na światło - system oświetlenia został zamówiony w salonie M.I.K Shorr, jest regulowany trzema przełącznikami: w kuchni, w łazience i na antresoli.

Pokój ozdobiony jest improwizowaną choinką wykonaną z girland.

Victoria je śniadanie w salonie przy stoliku przy oknie.

Gospodyni narysowała obraz, zainspirowany powieścią Bernarda Verbera „Empire of Angels”. Jasne paski na płótnie symbolizują odwrócone ślady aniołów.

Wszystkie meble w mieszkaniu zostały wykonane zgodnie z projektami Victoria w Kijowie.

Gospodyni uczy się grać na pianinie, trzy miesiące temu kupiła syntezator, a teraz bierze lekcje od nauczyciela.

Kroki prowadzące do wyższego poziomu są podświetlone.

Nietypowa lampa fluorescencyjna zapewnia miękkie światło.

Lustrzana ściana w kuchni optycznie powiększa pomieszczenie.

Początkowo oddzielna łazienka została połączona w jeden pokój. Łazienka została opuszczona na rzecz prysznica.

W cieplejszych miesiącach można napić się herbaty na otwartym balkonie.

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Rzeczy dla domu: Wybór projektanta Donary Dolgopolskiej
Styl

Rzeczy dla domu: Wybór projektanta Donary Dolgopolskiej

Na prośbę Life wokół projektanci, architekci i osoby związane z aranżacją wnętrz wybierają w sklepach internetowych dziesięć rzeczy, które mogą być przydatne na farmie lub po prostu stać się częścią wnętrza, a także wyjaśnić, co im się podobają. W nowym numerze - Donara Dolgopolskaya, malarz i projektant wnętrz, który podnosił przedmioty w oparciu o prawa terapii kolorami.
Czytaj Więcej
Tag ceny: Zniżki w sklepach w Moskwie
Styl

Tag ceny: Zniżki w sklepach w Moskwie

Zimowe wyprzedaże w moskiewskich sklepach rozpoczynają się natychmiast po świętach noworocznych, a kończą w połowie lutego, kiedy niesprzedane przedmioty stopniowo stają się rogami starych kolekcji. Pomimo niepisanych zasad właściciele sklepów decydują, jakie rabaty ustawić. Tak więc, w Kuznetsky Most 20, 30% i 40% zniżki dotyczy tylko niektórych marek, podczas gdy w Podium Concept Store teraz prawie wszystkie kolekcje jesień-zima spadły ceny do 50%, chociaż nie jest to pokazane na metce.
Czytaj Więcej
Nowa lokalizacja: październikowy klub bokserski
Styl

Nowa lokalizacja: październikowy klub bokserski

W sekcji „Wkrótce otwarcie” Life about opowiada o nowych miejscach: barach, restauracjach, klubach, sklepach i innych instytucjach, które zostaną otwarte w najbliższej przyszłości. Tym razem - klub sportowy October Boxing Club na Red October. Pomysł stworzenia klubu fitness, w którym wszystkie treningi oparte są na boksie, przyszedł do Eleny Malovej ponad sześć miesięcy temu.
Czytaj Więcej
Problem mieszkaniowy: Co jeśli nie ma balkonu
Styl

Problem mieszkaniowy: Co jeśli nie ma balkonu

Mieszkańcy wynajętego pokoju lub własnego trzypokojowego mieszkania - w skrócie, każdego typowego mieszkania - mają te same wspólne problemy. Życie wokół zwraca się do ekspertów, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać te problemy. Ostatnio kilku projektantów opowiedziało, co zrobić z małym balkonem.
Czytaj Więcej