Ciekawe

Mieszkanie tygodnia (Petersburg)

Olga kupiła mieszkanie w klasycznym budynku z czasów stalinowskich w pobliżu stacji metra Narvskaya półtora roku temu.

Gospodyni samodzielnie przygotowała projekt. Przez trzy miesiące zespół naprawczy, którym sama zarządzała dziewczyna, opracował układ, zaktualizował system komunikacji i zakończył całą przestrzeń życiową. Kuchnia została połączona z salonem i korytarzem oraz łazienka z toaletą. Postanowili nie maskować muru, ale raczej go podkreślili, pokrywając go matowym lakierem.

Łóżko w sypialni i sofa w salonie są wykonane w jednej z petersburskich fabryk. Gospodyni podniosła tapicerkę, w tym na poduszki. Dziewczyna przyniosła girlandy do sypialni z Tajlandii.

Kochanka

Olga Ostanina

Materiał filmowy

56 m2

Piętro

6

Pokoje

1

Wysokość sufitu

3 m
Rzeźba o nietypowym kształcie, podobna do kropli na drewnianym wysokim stojaku, nazywa się „Kształtem Świata”. Autor jest rzeźbiarzem i architektem Victorem Grachevem. Wykonał także okrągłą rzeźbę dla Olgi na półce i jelenia z rogami z gałęzi.

Stolik kawowy był kiedyś w biurze mamy Olyi. Został odnowiony, pomalowany tą samą farbą tego samego koloru, co ściany salonu.

Kolekcja aniołów na kominku - prezenty od przyjaciół. Klucz jest ukryty pośrodku złotej ramki z nitkami.
Dziewczyna chciała wziąć kąpiel na łapach lwa, ale w Petersburgu wystrój był bardzo drogi. Został zamówiony z Finlandii, a wraz z dostawą kosztował 250 euro. Lustro to prezent od przyjaciela. Początkowo jego rama była brązowa, ale po naprawie kinkiet i żyrandol pomalowano na srebrno.

Zdjęcia: Dima Tsyrenshchikov

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Business Geek: awaria programu IT Obamy, miliony w Halloween i inne hity tygodnia
Chmura wiedzy

Business Geek: awaria programu IT Obamy, miliony w Halloween i inne hity tygodnia

Businessinsider: Jak Cisco stracił miliardową umowę z Amazonem W przyszłym tygodniu Cisco wreszcie zaprezentuje nowy produkt stworzony przez ściśle tajny startup Insieme Networks. Pozwoli to firmie zająć miejsce na rynku technologii SDN, co może znacznie obniżyć koszty budowy sieci. Cisco zainwestowało w tę firmę 100 milionów USD i zainwestuje kolejne 750 milionów USD, jeśli wszystko pójdzie dobrze.
Czytaj Więcej
Załóż firmę: serwis samochodowy
Chmura wiedzy

Załóż firmę: serwis samochodowy

Własny serwis samochodowy to kosztowna firma, której nie warto zaczynać, trochę obeznana z samochodami. Będziesz musiał zająć się klientami z wyprzedzeniem, a nie przed otwarciem, ale przed rozpoczęciem pracy nad projektem. Jeśli nie masz kilkudziesięciu przyjaciół, którzy są gotowi naprawić samochód w twoich skrzynkach naprawczych, lepiej nie zabierać się do pracy.
Czytaj Więcej
Evil Genius: How American Apparel Creator boli firmy
Chmura wiedzy

Evil Genius: How American Apparel Creator boli firmy

W tym tygodniu marka odzieżowa American Apparel w końcu otrzymała 25 mln USD od Standard General. Ta transakcja pozwoli firmie ponownie uniknąć ruiny: jej pożyczkodawca Lion Capital zażądał natychmiastowej spłaty długu w wysokości 10 milionów USD. Producent kultowej amerykańskiej odzieży przeżywa ciężkie czasy - od 2010 roku strata wyniosła 270 milionów dolarów.
Czytaj Więcej