Kosmetyki

Produkty do ust

Co tydzień Life wokół opowiada o różnych produktach kosmetycznych, czy to kosmetykach dekoracyjnych, czy produktach do pielęgnacji skóry lub włosów, które zasługują na uwagę i ułatwiają życie. W nowym wydaniu - balsamy, peelingi, maski i inne produkty, które dbają o delikatną skórę ust.

Nawet jeśli matowa szminka nie znajduje się na liście twoich masztów, od czasu do czasu warto pamiętać o nawilżeniu i złuszczaniu: delikatna skóra warg wymaga specjalnej pielęgnacji w okresie zimowego chłodu i sezonu grzewczego. Balsam nawilżający można dziś znaleźć w kasie dowolnego supermarketu, a po rozmieszczeniu pięciu tubek we wszystkich kieszeniach i torbach można zapomnieć o uczuciu suchości i szczelności. Fani naturalnej natury będą zachwyceni teksturami olejnymi, a miłośnicy dokładnego podejścia będą mieli bezpośredni dostęp do koreańskich sklepów kosmetycznych. Marki takie jak Tony Moly i The Face Shop produkują specjalne mini-maski do ust, które również wyglądają na premium.

Osobną kategorią są peelingi do ust, które przydadzą się tylko tym, którzy regularnie używają szminki, odcienia warg lub matowych balsamów, takich jak Lime Crime: wszystkie nie tolerują najmniejszej szorstkości i łuszczenia się na skórze i natychmiast je podkreślają.

Obejrzyj wideo: DZIWNE PRODUKTY DO UST. szminka w proszku. tatuaże na usta. (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Kosmetyki, Następny Artykuł

Czy muszę pić dwa litry wody dziennie?
Nieporozumienie

Czy muszę pić dwa litry wody dziennie?

Istnieje wiele mitów dotyczących zdrowego odżywiania. Jednym z nich jest to, że absolutnie konieczne jest picie co najmniej dwóch litrów wody dziennie. Dowiadujemy się, czy tak naprawdę jest. Dwa litry wody Oświadczenie Osoba musi pić co najmniej dwa litry (osiem szklanek wody) dziennie. W ostatnich latach ludzie zaczęli częściej pić zwykłą wodę.
Czytaj Więcej
Czy więcej niż jedna filiżanka kawy jest szkodliwa?
Nieporozumienie

Czy więcej niż jedna filiżanka kawy jest szkodliwa?

Istnieje wiele mitów dotyczących zdrowego stylu życia. Jednym z nich jest to, że nie należy pić więcej niż jednej filiżanki kawy dziennie. Dowiadujemy się, czy tak naprawdę jest. Adopcja Picie więcej niż jednej filiżanki kawy dziennie nie jest tego warte: jest szkodliwe dla każdego. Chociaż kawa jest głównym napojem kreatywnych ludzi, wielu jest tego nieufnych.
Czytaj Więcej
Czy kawę należy pić wcześnie rano?
Nieporozumienie

Czy kawę należy pić wcześnie rano?

Istnieje wiele mitów dotyczących jedzenia. Jednym z nich jest to, że najbardziej przydatne jest picie kawy rano, a pod koniec godzin warto ograniczyć spożycie kofeiny. Dowiadujemy się, czy tak naprawdę jest. Zatwierdzenie Kawę należy pić rano: o tej porze ciało najlepiej postrzega kofeinę. Dla wielu filiżanka kawy jest niezbędną częścią porannego rytuału.
Czytaj Więcej
Co kradnie z restauracji
Nieporozumienie

Co kradnie z restauracji

Wiele powiedziano o kradzieży wśród pracowników restauracji. Ale najtrudniejszą rzeczą jest utrzymanie kontroli nad gośćmi zakładu, jeśli zdecydują się wziąć ze sobą przypadkową pamiątkę. Życie wokół rozmawiało z przedstawicielami znanych moskiewskich instytucji o najciekawszych sprawach i ich reakcji na kradzież. Babki i byk na rożnie Szefa kuchni Vladimira Klimova z restauracji „45/60” Kradzież przypisuje się nieuniknionym stratom, a także walce potraw.
Czytaj Więcej