Jak to działa

Pulpit: Hayk Simonyan (Sanitelle)

Ponad dziesięć lat temu producent środków antyseptycznych Sanitelle zajmował lokal na obrzeżach Moskwy - w Golyanovo. Stworzono tam wszystkie warunki do rozpoczęcia produkcji i wyposażono biuro. Współzałożyciel firmy, Hayk Simonyan, osobiście był zaangażowany w aranżację. Okazało się ściśle i zwięźle, ascetyczne wnętrze zostało rozcieńczone obrazami brata przedsiębiorcy - artysty Mikaela Simonyana.

Środki odkażające konkurentów

Pracownicy są naszymi najbardziej lojalnymi klientami. Ale ja dość często używam produktów konkurentów z innych krajów, aby zrozumieć, kto ma jakie osiągnięcia w tej dziedzinie. USA mają największy rynek, jest wielu graczy, którzy polegają na różnych segmentach odbiorców.

Mydło w płynie

W projekcie naszego mydła w płynie wykorzystaliśmy obrazy z rosyjskimi pięknościami, wykonane w stylu ludowym. Polubili to Japończycy, którzy chcieli go sprzedać w domu. Najwyraźniej wkrótce zaczną się dostawy.

Medal Ministerstwa Obrony

Od roku opracowujemy środek dezynfekujący dla rosyjskiej armii. Sam futerał ma prosty wygląd, ale każdy milimetr jest w nim weryfikowany. Na przykład ma dno w kształcie klina, dzięki czemu wygodnie jest włożyć go do kieszeni. Sam materiał, z którego jest wykonany, jest specyficzny. Jeśli kula trafi, nie rozpadnie się. Teraz rozpoczęliśmy negocjacje z Ministerstwem Obrony Malezji. Wszystkie nasze opracowania będą dla nich użyteczne, choć potrzebne będą również nowe: mają wyższą wilgotność.


Zdjęcie wnuków

Jak przystało na dziadka, naprawdę rozpieszczam wnuki. Mój młodszy ukończył w tym roku przedszkole. Po wakacjach wszyscy razem wybraliśmy się do Świata Dziecka i pozwalam im wybierać tyle zabawek, ile chcą. Młodszy wybrał prawie cały sklep, a starszy szarpnął go: poprosił, żeby wyszedł, czego nie potrzebował. W rezultacie wybrali pobożność, nie popsułem się. Jestem pewien, że staną się przedsiębiorcami. To jest w naszych genach.

Kawa

Naprawdę lubię kawę, ale niestety zdrowie nie pozwala ci pić więcej niż jedną filiżankę dziennie. Ale piję powoli - próbując rozciągnąć przyjemność. To mieszanka kawy, którą przynoszą mi z Armenii. W Armenii drzewo kawowe nie rośnie, ale tam tworzą dobre mieszanki.

Książka kucharska

Zauważyłem, że jeśli przeczytasz kilka przepisów przed snem, to śpisz dobrze. Zawsze to robię. Rzadko gotuję - kiedy moja żona wpuszcza mnie do pieca. Mam dobre złożone potrawy, ale nie mogę dobrze smażyć ziemniaków.Mam dość siedzącego trybu życia, więc idę do pracy na rowerze. Mieszkam na Tsvetnoy Boulevard, jadę na Elk Island i tam zostawiam samochód. Nie zmuszam nikogo, by podążał za moim przykładem, ale personel również zaczął jeździć. Mamy las w pobliżu produkcji, a podczas godzinnej przerwy na lunch udają się tam na przejażdżkę. Posiadamy własny magazyn, więc nie ma problemu z parkowaniem rowerów.

Pracuję od 9:15 do 18:00. Nie podoba mi się, kiedy siedzę w pracy i nie zatrzymuję się. Pracownik musi mieć czas na wykonanie pracy w dniu roboczym. W przeciwnym razie jest albo przeciążony, albo niekompetentny. Ogólnie rzecz biorąc, nie zapominaj, że wszyscy żyjemy nie tylko dla pracy.

Wolny czas poświęcam rodzinie lub wielu hobby. Od zeszłego roku żegluję. Wkrótce zostanę kapitanem. Zdałem wszystkie egzaminy teoretyczne, w październiku pojadę na treningi do Turcji.

Firma zatrudnia teraz 54 pracowników. To trochę, znam wszystkich po imieniu. Pracownicy są aktywnie zaangażowani w rozwój produktu. Na przykład wypuszczamy teraz produkt do pielęgnacji twarzy i dekoltu dla kobiet. Byłbym niewłaściwy, gdybym był zaangażowany w jego rozwój, więc cała żeńska część naszego zespołu była zaangażowana w ten proces.

Zdjęcia: Michaił Goldenkow

Obejrzyj wideo: Minecraft : Snapshot 19w02a Co Nowego? Ogniska! Funkcje Stołu Kartografa i Pulpitu! (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Jak to działa, Następny Artykuł

Business Geek: awaria programu IT Obamy, miliony w Halloween i inne hity tygodnia
Chmura wiedzy

Business Geek: awaria programu IT Obamy, miliony w Halloween i inne hity tygodnia

Businessinsider: Jak Cisco stracił miliardową umowę z Amazonem W przyszłym tygodniu Cisco wreszcie zaprezentuje nowy produkt stworzony przez ściśle tajny startup Insieme Networks. Pozwoli to firmie zająć miejsce na rynku technologii SDN, co może znacznie obniżyć koszty budowy sieci. Cisco zainwestowało w tę firmę 100 milionów USD i zainwestuje kolejne 750 milionów USD, jeśli wszystko pójdzie dobrze.
Czytaj Więcej
Załóż firmę: serwis samochodowy
Chmura wiedzy

Załóż firmę: serwis samochodowy

Własny serwis samochodowy to kosztowna firma, której nie warto zaczynać, trochę obeznana z samochodami. Będziesz musiał zająć się klientami z wyprzedzeniem, a nie przed otwarciem, ale przed rozpoczęciem pracy nad projektem. Jeśli nie masz kilkudziesięciu przyjaciół, którzy są gotowi naprawić samochód w twoich skrzynkach naprawczych, lepiej nie zabierać się do pracy.
Czytaj Więcej
Evil Genius: How American Apparel Creator boli firmy
Chmura wiedzy

Evil Genius: How American Apparel Creator boli firmy

W tym tygodniu marka odzieżowa American Apparel w końcu otrzymała 25 mln USD od Standard General. Ta transakcja pozwoli firmie ponownie uniknąć ruiny: jej pożyczkodawca Lion Capital zażądał natychmiastowej spłaty długu w wysokości 10 milionów USD. Producent kultowej amerykańskiej odzieży przeżywa ciężkie czasy - od 2010 roku strata wyniosła 270 milionów dolarów.
Czytaj Więcej