Styl

Wygląd: Ekaterina Polyakova, dyrektor kreatywna Indoor Group

Co tydzień redakcja prosi jednego ze znajomych mieszkańców Petersburga, aby robił zdjęcia na ulicy i powiedział im, jakie marki ma na sobie, gdzie je kupił i gdzie zwykle dostaje ubrania. W nowym numerze - Ekaterina Polyakova, której Życie sfotografowano w parku przy Placu Powstania.

Ekaterina Polyakova

26 lat, dyrektor kreatywnyfirma reklamowa Indoor Group

Często podróżuje lub kupuje ubrania w Helsinkach
na temat „Określone”. Wydaje wystarczająco dużo, aby znaleźć rzeczy
dużo czasu.

Na Katyi: Płaszcz na co dzień, sweter noname, koszula Monki Girl, spodnie noname, buty Vagabond, kolczyki Ibero, pierścionek Parfois, torba na co dzień
O rzeczach

 

Cloak Weekday

To nie pierwszy przypadek odzieży wierzchniej mojej ukochanej szwedzkiej marki. Podobał mi się jego rygor, zwięzłość i cena. Jedna z tych neutralnych rzeczy, które postrzegasz inaczej w zależności od tego, co nosisz.

 

Sweter noname

Uwielbiam czerwony kolor. Od czasu do czasu na półkach mojej szafy pojawia się kolejna „szkarłatna plama”. Lubię też cienkie, ale ciepłe wełniane swetry. Niestety w sklepach dominuje akryl, więc musisz znaleźć inne sposoby: zajrzyj do klatki piersiowej babci lub jedź na sekundę.

 

Koszula Monki Girl

Kolejna rzecz przywieziona z Helsinek.
Podoba mi się ta marka - w każdej chwili możesz iść do ich sklepu i kupić kilka jasnych modnych rzeczy w bardzo przystępnych cenach. Nie chciałbym, aby Monki pojawił się w Petersburgu: spotkałby go ten sam smutny los, co H&M. Pretensjonalne rzeczy i odciski tracą swój urok, gdy wchodzą do obiegu.

 

Spodnie noname

Nigdy nie możesz przewidzieć, co znajdziesz w „Specyficznym”. Stało się tak z tymi spodniami. W tym samym czasie z przyjacielem widzieli je u jednej uroczej babci. Skarżyła się, że krewni zawsze wysyłali jej coś z Włoch. Spodnie nie były jej wielkości, więc dała nam je za 50 rubli. Wydaje się, że mój przyjaciel i ja nie zdecydowaliśmy, które z nas nadal należy do nas.

 

Buty Vagabond

Buty na platformie były całkowicie poza moimi planami. Ponadto stragany w Petersburgu pękały od podobnych modeli nie najlepszej jakości. Nie wiem dlaczego, ale wciąż próbowałem ich w Helsinkach i kupiłem je. Teraz jestem bardzo szczęśliwy: jest już środek jesieni i śmiało chodzę w nich kałużami i nie boję się zamrozić ani zmoczyć stóp.

 

Kolczyki Ibero

Wydaje mi się, że znam biżuterię Ibero od dziesięciu lat. Jako nastolatek cały czas odwiedzałem ich sklep w jakimś podejrzanym centrum handlowym w drodze na kursy angielskiego. 10 lat później przypadkowo odkryła go w Centrum Newskiego.

 

Pierścień Parfois

Jestem bardzo wymagająca od biżuterii. Lubię duże kolczyki i pierścionki, ale rzadko widzę coś, co chciałbym kupić. Ten pierścień jest dobrym wyjątkiem.

 

Avoska Weekday

Przyjaciel dał mi torbę. Od tego czasu nie rozstałem się z nią. Muszę powiedzieć, że dla mnie ten podgatunek jest niezwykle istotny, ponieważ często noszę małe skórzane torby na ramieniu i potrzebuję dodatkowej pojemności. Mam wiele różnych awosków z płótna, ale ten szczególnie lubił.

 

Torba noname

Kolejne znalezisko z „Specyficznym”. Dziewczyna sprzedała mi ją ze słowami „w Finlandii jest bardzo modna i wszystkie fińskie dziewczyny chodzą z takimi ludźmi”. Fińskie dziewczyny naprawdę lubią te ostatnie 50 lat. Zawsze mam kilka małych skórzanych toreb w różnych kolorach. Kupuję je regularnie, ponieważ noszę zimą i latem z dowolnymi ubraniami i butami.

O sklepach w Petersburgu

Zawsze wydawało mi się, że kupowanie ubrań w Petersburgu było warte dużo wysiłku. Pomimo tego, że każdego roku pojawia się coraz więcej nowych marek, sytuacja nie zmienia się dramatycznie. Przyzwyczaiłem się do tego przez długi czas i nawet polubiłem proces tego trudnego poszukiwania. Zdarzyło się znaleźć właściwe rzeczy nie tylko w centrach handlowych lub sklepach z odzieżą używaną, ale także w atelierach sportowych, omszałych sklepach na obrzeżach miasta. Często przerysowuj i zmieniaj zakupione.

Oczywiście mam kilka ulubionych, takich jak Odzież Ameriсan i Dzień powszedni, ale nie możemy ich kupić od nas. W Petersburgu najczęściej znajduję się w sklepach masowych, takich jak Topshop, Zara, H&M Trend i oczywiście na Udelnaya. Ogólnie staram się kupować i nosić ubrania w taki sposób, aby nie było jasne, gdzie zostały zakupione.

W Petersburgu naprawdę brakuje sklepów z ciepłą odzieżą. Jeśli nadal można znaleźć coś na okresy jesienne i wiosenne, to przy zimowych rzeczach jest to praktycznie niemożliwe. Kiedyś z beznadziejności postanowiła sama uszyć sztuczny futro. Kwestia obuwia jest również poważnym problemem. Dlatego wszystkie moje płaszcze i buty są albo kupowane na wycieczki, albo przynoszone przez przyjaciół, lub zamawiane przez Internet.

Obejrzyj wideo: WYGLĄD nie JEST NAJWAŻNIEJSZY (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Jak Indianin stworzył włoską markę w Moskwie
Historie

Jak Indianin stworzył włoską markę w Moskwie

W ciągu ostatnich kilku lat wielu zagranicznych biznesmenów i emigrantów opuściło Moskwę, fundusze venture są bardzo niechętne do inwestowania w rosyjskie firmy, a korporacje z niepokojem patrzą na ten kraj. Ale niektórzy cudzoziemcy nie zamierzają opuszczać stolicy. Życie wokół rozmawiało z założycielem Uomo Collezioni - indyjskim biznesmenem Johnnym Manglanim, który pracuje w Moskwie od ponad 20 lat, przeżył pierestrojkę, dwa kryzysy i nadal ubiera poważnych ludzi w stolicy.
Czytaj Więcej
Dlaczego Starbucks przetrwał bitwę z konkurentami
Historie

Dlaczego Starbucks przetrwał bitwę z konkurentami

Pierwszy Starbucks pojawił się w Seattle w 1971 roku: wówczas nauczyciel historii Zev Sigl i pisarz Gordon Bauker otworzyli kawiarnię z fasolą, nazwaną na cześć jednego z bohaterów powieści Moby Dick. Od tego czasu firma stała się jedną z największych sieci kawiarni na świecie: 20 tysięcy placówek otwartych w 65 krajach.
Czytaj Więcej
Co robią teraz zagraniczne firmy w Rosji
Historie

Co robią teraz zagraniczne firmy w Rosji

W ten weekend w Moskwie otworzył się pierwszy pełnoprawny sklep marki Victoria's Secret, który wcześniej nie sprzedawał nam swojej bielizny. Punkt sprzedaży detalicznej w centrum handlowym Evropeisky został udekorowany na różowo i ozdobiony fotografiami modeli w lnie. Jest to raczej niezwykłe wydarzenie, ponieważ w ciągu ostatniego półtora roku zagraniczne marki w zasadzie zamknęły swoje sklepy w Rosji.
Czytaj Więcej