Styl

Wygląd (Petersburg): Anna Konstantinova, kredens

W cotygodniowej kolumnie „Wygląd” Życie wokół robi zdjęcia znajomym mieszkańcom miasta na ulicy i prosi ich, aby powiedzieli ci, jakie marki noszą i co myślą o sklepach w Petersburgu. W tym tygodniu sfotografowaliśmy Annę Konstantinową na placu Powstania.

Konstantinova Anna

25 lat, dekorator, kredens

Sklepy pomiędzy, uwielbia nakładanie warstw

Na anne: Płaszcz mango, szal ze Sri Lanki, kombinezon i koszulka Zara, trampki i sweter H&M, torba Marakesh, etui na telefon i okulary Uterque

O rzeczach

Płaszcz Mango

Kupiłem kilka lat temu w sklepie. Pachnie i staje się całkowicie wiatroodporny. Rozbiórka nie jest dla niego.

Szal

Właściwie to jest tkanina, kupiłam ją na Sri Lance w prywatnym sklepie, którego właściciel uszył mi kilka sukienek. Sukienki nie są w pełni udane, więc cieszę się, że ten kawałek tkaniny został nienaruszony.

Kombinezon Zara

Zimował w szafie i czekał na pogodę, która wciąż nie nadeszła. Nie lubię zakupów i robię duże zakupy. Więc z tą cudowną rzeczą się okazało: spacerowałem po sklepie, zauważyłem, wróciłem, kupiłem. Ze względu na fakturę i kolor ten kombinezon jest uniwersalny i bardzo cenny. I na święto i na świat.

Koszulka Zara

Pierwsza koszulka z oświadczeniem autora, które nie wydaje mi się głupie. „Yoko Ono powiedziała, że ​​sposobem na przetrwanie jest sztuka”.

Trampki H&M

W przypadku sportu te trampki wcale nie są odpowiednie, a do chodzenia - w porządku.

Torba

Kupiłem torbę w Marakesh na Medynie.
Wybrałem długi czas. Ogólnie w tym mieście bardzo trudno jest skupić się na jednej rzeczy.

Sweter H&M

Sweter w talii jest najczęstszy, ale zaskakująco trwały. Również mój ulubiony kolor.

Zegarek Casio

Dostał je w Hiszpanii podczas podróży służbowej. Wieczorem kupiłem, rano straciłem, do następnego wieczoru dostałem nowe.

Bransoletki Cos i Pandora

Kupiłem bransoletkę Cos jako mały prezent, ale w końcu sam ją noszę. Bransoletka Pandora to prezent od przyjaciela. Podjąłem doskonały pomysł, aby uzupełnić bransoletkę piłkami po różnych przyjemnych wydarzeniach lub podróżach. Właśnie zacząłem.

Sprawa Uterque

Obudowa na telefon Uterque to nieoczekiwany prezent od przyjaciela. Przeciągam się - noszę na piersi.

Okulary Uterque

Kolejny nieplanowany zakup, którego nie można uniknąć podczas pracy w centrach handlowych. I co za okładka!

Pudełko na monety Roxy

Prezent od przyjaciela z czasów, gdy nie miałem w głowie żadnych myśli, z wyjątkiem weekendów i snowboardu, a surfowanie wydawało się czymś komputerowym.

O sklepach

Myślę, że ci, którzy nie odwracają nosa od masowego rynku lub nie są przeciwni wydawaniu pieniędzy na ubrania, nie mają większych problemów z zakupami w Petersburgu. Asortyment jest dość duży. Za mało miękkiej dzianiny Uniqlo lub proste rzeczy w prawdziwych kolorach Cos.

Od momentu pojawienia się nowych, wcześniej niedostępnych marek w granicach naszego kraju niewiele się zmieni. Będzie jeszcze kilka razy bardziej opłacalne i przyjemniejsze kupowanie ich na wycieczkach. Korzystam z Internetu z wielką niechęcią i z taką samą niechęcią do robienia zakupów i wysyłania e-mailem paczek.

Zdjęcia: Dima Tsyrenshchikov

Obejrzyj wideo: Język polski - Zbrodnia i kara obraz Petersburga (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Hostel „House Off” zamyka i sprzedaje meble
Ciekawe

Hostel „House Off” zamyka i sprzedaje meble

Hostel „Off House” na kanale Griboedov, 7 zamyka. Od 10 września do 15 września właściciele, którzy również prowadzą sklep z odzieżą vintage Off, organizują sprzedaż mebli i detali wewnętrznych. Będzie można kupić absolutnie wszystkie rzeczy, z których korzystali goście hostelu: od łóżek piętrowych i szaf po popielniczki i kubki.
Czytaj Więcej
Jak to działa: oszust banku
Ciekawe

Jak to działa: oszust banku

Kto zajmuje się szumowaniem W Moskwie jest około 10-15 poważnych grup, nikogo nie znam, ale nie sądzę, że są to odmrożeni bandyci lub gopnicy. Chociaż być może po prostu oceniam sam. W każdym razie mamy firmę intelektualną, dlatego osoby z wykształceniem inżynieryjnym lub programiści są bardziej zaangażowani w karty - ogólnie rzecz biorąc, inteligencja techniczna.
Czytaj Więcej