Service

Najdroższa i najtańsza kurtka FOTT

Wiele moskiewskich sklepów jest zwykle obwinianych za zbyt wysokie ceny i niejednoznaczny wybór wyjątkowo drogich marek. W rzeczywistości w prawie każdym dużym sklepie można znaleźć drogie rzeczy i elementy garderoby w bardzo przystępnych cenach. Nie chodzi o skarpetki i inne akcesoria, które z definicji nie powinny być drogie.

Co tydzień wybieramy dwie rzeczy z jednego moskiewskiego sklepu - najdroższy i najtańszy. Eksperci pomagają nam zrozumieć, dlaczego ceny podobnych rzeczy różnią się. W nowym numerze - dwie kurtki ze sklepu FOTT, o których mówi redaktor strony FOTT Vladimir Ivshin.

Najtańszy model

Carhartt WIP za 9490 rubli *

(* w tym zniżki - 3 700 rubli)

Prosta wiatroodporna wiatrówka jest wyposażona w chronione zamki i szeroki kaptur. Główne szczegóły to ciekawy układ kieszeni i sezonowe kolory kamuflażu Carhartt. Nadaje się na chłodną jesień i późną wiosnę.

Najdroższy model

Nigel Cabourn za 149 990 rubli

Ręcznie robiony park należy do brytyjskiej marki Nigel Cabourn. Jest to ograniczony model, który można znaleźć w Moskwie tylko w FOTT. Kurtka oparta jest na słynnym parku Edmunda Hillary'ego, w którym wspinacz podbił Everest w 1953 roku. Parka uszyta jest z wodoodpornej i oddychającej bawełny z wypełnieniem z lekkiego gęsiego puchu i jest uzupełniona kapturem wykonanym z naturalnej owczej skóry z futerkiem kojotowym. Trudno będzie zamarznąć w takich nawet przy silnych mrozach.

Obejrzyj wideo: ZRÓB TO SAM - DIY Off-White VETEMENTS Deconstructed Jeans (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Service, Następny Artykuł

Serbski bar z jedzeniem ulicznym Gužva, przebudowa cukierni Troika i piąty Pho'n'Roll
Odkrycie tygodnia

Serbski bar z jedzeniem ulicznym Gužva, przebudowa cukierni Troika i piąty Pho'n'Roll

Guzhva Adres: Zagorodny pr., 9 Telefon: +7 (812) 907-37-47 Średni rachunek: 800 rubli INSTAGRAM Jovan Rashet, właściciel serbskiej restauracji serbskiej kuchni, otworzył nowy projekt na Zagorodny Prospekt - ponownie z odrobiną plusku i chevapi, ale tym razem w demokratycznym formacie ulicznego baru z jedzeniem. Klasyczne serbskie motywy i styl uliczny zostały rozegrane we wnętrzu Guzhvy, co zostało wykonane przez projektantów studia Paum: sale zdobią kopie graffiti w Belgradzie, sufit pokryty jest tynkiem maszynowym, a jedna ze ścian jest wyłożona płytkami.
Czytaj Więcej