Styl

Nowa lokalizacja: październikowy klub bokserski

W sekcji „Wkrótce otwarcie” Life about opowiada o nowych miejscach: barach, restauracjach, klubach, sklepach i innych instytucjach, które zostaną otwarte w najbliższej przyszłości. Tym razem - klub sportowy October Boxing Club na Red October.

Pomysł stworzenia klubu fitness, w którym wszystkie treningi oparte są na boksie, przyszedł do Eleny Malovej ponad sześć miesięcy temu. Od tego czasu zaczęły się poszukiwania odpowiedniego miejsca dla klubu, opracowanie koncepcji projektowej, poszukiwanie trenerów i budowanie zespołu. W rezultacie zespół wokół projektu zebrał, co było potrzebne: Irina Voloshina, dyrektor ds. Sztuki magazynu Afisha i fotograf Aleksey Kiselev, są odpowiedzialni za tożsamość korporacyjną klubu, Evgeny Kuyda, córka Malovy i felietonista Afishy, ​​jest dyrektorem sportowym, współwłaścicielem Noor Bar i sędzią Jurij Kopcew; a pod klubem wynajęli dawne warsztaty pierwotnego przetwarzania ziarna kakaowego w czerwcu października. Wkrótce pojawiła się nazwa - October Boxing Club, a ostateczna koncepcja - klub dla top managerów, analog boksu dla „białego kołnierza” - White Collar Boxing.

Teraz budowa jest prawie ukończona: w przyszłym klubie fitness malują ściany i zawieszają światła. Obiecują, że wynajmą lokal za kilka dni, ale już wiadomo, jak będzie wyglądał klub. W największej sali będzie pierścień, lustra i worki bokserskie. W następnej, mniejszej strefie OFP - minimalny zestaw sprzętu treningowego niezbędnego do treningu boksu: ławki, sztanga, ciężary, hantle, para rowerów. W trzeciej sali znajduje się kolejny mały pierścień, bieżnie i para gruszek. W tych salach planują przeprowadzić kilka grupowych treningów dziennie oraz indywidualne treningi boksu.

Założyciele projektu przewidują, że mężczyźni pójdą do nich częściej niż kobiety, więc szatnia mężczyzn zrobiła więcej. Mężczyźni będą mieli saunę w szatni i tylko prysznic w pokoju dla kobiet. Ale bar został zbudowany dla wszystkich. Planują sprzedawać alkohol i prowadzić wspólne oglądanie meczów sportowych.

Koncepcja klubu bokserskiego White Collar to boks dla pracowników umysłowych, ale w zasadzie klub fitness, chociaż wszystkie zajęcia oparte są na boksie. Boks to znacznie więcej zabawy niż pobieranie prasy lub bieganie po torze. Nasz klub nie jest dla profesjonalistów, jesteśmy dla tych, którzy chcą ćwiczyć, ale jest zmęczony zwykłymi klubami fitness. Chcemy stworzyć klub dla chłopców, aby mężczyźni byli tutaj zainteresowani. Połóż talerz i możesz tutaj oglądać piłkę nożną. Grupy nie zostały jeszcze utworzone, ale ludzie dzwonią i chcą się zarejestrować. A trenerzy dzwonią, a całe grupy z trenerami - jestem trochę zaskoczony.

W maju, po zakończeniu naprawy i kilku tygodniach pracy w trybie testowym, odbędzie się prezentacja, podczas której autokary sparują się ze sobą. Po tych sparingach możesz wybrać, w które z nich chcesz się zaangażować.

Zdjęcie: Olya Eichenbaum

Obejrzyj wideo: GTA V. DUŻY ZAROBEK! Zostaw Dzwonek (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Styl, Następny Artykuł

Business Geek: awaria programu IT Obamy, miliony w Halloween i inne hity tygodnia
Chmura wiedzy

Business Geek: awaria programu IT Obamy, miliony w Halloween i inne hity tygodnia

Businessinsider: Jak Cisco stracił miliardową umowę z Amazonem W przyszłym tygodniu Cisco wreszcie zaprezentuje nowy produkt stworzony przez ściśle tajny startup Insieme Networks. Pozwoli to firmie zająć miejsce na rynku technologii SDN, co może znacznie obniżyć koszty budowy sieci. Cisco zainwestowało w tę firmę 100 milionów USD i zainwestuje kolejne 750 milionów USD, jeśli wszystko pójdzie dobrze.
Czytaj Więcej
Załóż firmę: serwis samochodowy
Chmura wiedzy

Załóż firmę: serwis samochodowy

Własny serwis samochodowy to kosztowna firma, której nie warto zaczynać, trochę obeznana z samochodami. Będziesz musiał zająć się klientami z wyprzedzeniem, a nie przed otwarciem, ale przed rozpoczęciem pracy nad projektem. Jeśli nie masz kilkudziesięciu przyjaciół, którzy są gotowi naprawić samochód w twoich skrzynkach naprawczych, lepiej nie zabierać się do pracy.
Czytaj Więcej
Evil Genius: How American Apparel Creator boli firmy
Chmura wiedzy

Evil Genius: How American Apparel Creator boli firmy

W tym tygodniu marka odzieżowa American Apparel w końcu otrzymała 25 mln USD od Standard General. Ta transakcja pozwoli firmie ponownie uniknąć ruiny: jej pożyczkodawca Lion Capital zażądał natychmiastowej spłaty długu w wysokości 10 milionów USD. Producent kultowej amerykańskiej odzieży przeżywa ciężkie czasy - od 2010 roku strata wyniosła 270 milionów dolarów.
Czytaj Więcej